Meditačné techniky a šamanzmus
Zaoberám sa experimentami s meditáciou. Zaujímam sa o učenie pôvodných kmeňových amazonských šamanov
USER_AVATAR
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Štv Jún 25, 2015 11:52
Blog: Zobraziť blog (70)
Archívy
- November 2016
+ Máj 2016
+ Apríl 2016
+ Marec 2016
+ Február 2016
+ December 2015
+ November 2015
+ Október 2015
+ September 2015
+ August 2015
+ Júl 2015
+ Jún 2015
Vyhľadávať v blogoch

Exkluzívny príhovor domorodého šamana k Európanom: VIDEO

Stály linkod psychonaut v Sob Dec 12, 2015 10:57

Exkluzívny príhovor domorodého šamana k Európanom
Tak toto video zverejnené na youtube kanáli Petra Chobota ma teda obzvlášť zaujalo.
https://www.youtube.com/watch?v=0tSytaRDtp0

Na začiatku a konci videa je vidieť pôvodnú nedotknutú prírodu - džungľu a zvieratá v nej. (Samozrejme na Slovensku nedotknutá príroda vôbec neexistuje ani v rezerváciách). Celkovo sa hovorí, že džungli sú veľmi silné a pozitívne energie a deje sa tam mnoho nadprirodzených vecí (samo o sebe aj bez šamanov). Určité množstvo pozitívnej energie môže človek prijať aj samotným pozretím tohoto videa, ak sa díva na prírodu a zvieratá v džungli. Tak tomu hovorí aj Petr Chobot.

Na videu (pri konci) ma veľmi zaujali domorodí indiáni a ich odevy - nikdy pred tým som také niečo nevidel.
Za najvzácnejšiu časť videa (pri konci) považujem samotný príhovor šamana k Európanom - je to niečo nesmierne unikátne a vážené - to si musíme naozaj veľmi vážiť. To nie je len tak - skutočne si to veľmi musíme vážiť.

K šamanom by so dodal určité vysvetlenia:
Hoci ľuďom s ateisticko materialistickým presvedšením tomu veriť nebudú, ale šamani sú schopní astrálneho cestovania a teda môžu sa priamo pozrieť čo sa deje v Európe. Veľmi dobre vedia čo sa deje v Európe, veľmi dobre poznajú náš život, aj techniku ktorú používane (samozrejme dobre vedia aj čo je to kamera). Šamani sú veľmi dobre informovaní čo sa deje aj na politickej scéne v Európe a vedia aj o tendenciách našej budúcnosti.

Šamani používajú jazyk kečuánčinu a ich jazyk sa radikálne líši od civilizovaných jazykov. Nemajú mnoho slov ktoré máme my. Ako by povedali lingvistickí experti, doslovný preklad kečuánčiny sa musí chápať vo veľmi širokom význame a tiež aj metaforicky.
Šaman prirovnáva inteligenčnú a mentálnu zdegradovanosť Európanov k tomu, že sme sa odnaučili loviť ryby v riekach. Čo to znamená loviť v rieke rybu? Hladina vody spôsobuje skreslenie, takže ryba sa reálne nachádza inde ako ju vidí lovec. Uloviť rybu lukom je veľmi ťažké. Ryba sa rýchlo pohybuje a prudko mení smer pohybu. Lov rýb s lukom si vyžaduje si to veľkú pozornosť, inteligenciu, intuíciu i odhad. Preto šaman prirovnáva mentálnu a inteligenčnú zdegenerovanosť západných Európanov, ktorí nemajú ani takú inteligenciu aby vedeli odolať pro-imigračnej propagande. Ako môžeme vidieť, stále mnoho Nemcov naivne verí Merkelovej.

Šaman hovorí, že Európania nemáme dosť sily natiahnuť tetivu luku. Znovu to musíme chápať ako metaforu. V západných štátoch naozaj vidíme, ako napr. Nemci prakticky nekladú žiaden odpor k tomu čo sa tam deje. A hoci biela rasa je už v Londýne menšinou, nikto proti tomu a Angličanov žiaden odpor nekladie. Dokonca mnohí západné Európania pro-imigračnú propagandu ešte podporujú a uznávajú.

Šaman hovorí, že "ste takí slabí, že bez boja odovzdáte územia cudzím bojovníkom". Tu šaman myslí na Európske moslimské getá - šaman pri astrálnom cestovaní dokáže vidieť tieto getá. Šaman nazýva moslimov ako bojovníkov. Moslimovia naozaj sú bojovníci. Moslimovia majú svoju vieru povinnosť šíriť - to je jasne napísané v Koráne. A šíriť aj násilím, ak nebudú ľudia ochotní konvertovať dobrovoľne.
(A mimochodom "umiernený" moslimovia používajú presne ten istý Korán ako teroristi vo Francúzsku. Keď sa budú moslimovia v Európe cítiť silnejšími, ešte len začne peklo).

Šaman tiež vyjadril ochotu, že rád naučí Európanov magickým technikám ako brániť Európu. Samozrejme má v zámere naučiť ľudí aj tzv. astrálne cestovať. Každý človek, ktorý vie astrálne cestovať a naučí sa magickým technikám je mocnejší a silnejší ako armáda, polícia či vrcholoví politik. Zdá sa to až neuveriteľné ale je tomu tak.

Na videu vystupuje aj Petr Chobot, ktorý tieto slová šamanov pretlmočil svojimi slovami.
V rukách má hada, preto Chobot nie je na videu príliš sústredený. Hadov používajú šamani pri liečení, hady a jaštery sú unikátne tým, že dokážu vstrebať do seba veľa negatívnej energie bez toho aby sa im niečo stalo. Negatívnu energia sa prenáša z človeka na hada.

Samozrejme aby človek pochopil odkaz videa, musí byť aj dostatočne informovaní o imigračnej problematike ako takej.
**************************************
Dodatočné informácie:
Zaujímavosti o pôvodných kmeňových juhoamerických šamanoch:

Juhoamerickí šamani žiadne bytosti neuctievajú, ale majú k nim rovný vzťah.
Aj medzi indiánmi existujú dodnes a vždy existovali komunity, vedené pod "čiernymi šamanmi" ktoré nabádajú veriť členov kmeňov na bohov, aby tak démonické bytosti supai získali energiu, obetujú pre ne zvieratá a niekedy aj ľudí. Tých ale považujú riadnych šamani za čiernych mágov (=čierni šamani). V niektorých prednáškach o týchto veciach hovorí Petr Chobot veľmi podrobne

Existuje dôkaz, že šamani veria len v jedineho boha?
Ak ano, tak aký dôkaz?
Dufam, že nie jedna babka povedala?

Existuje jeden autentický svedok a ním je Petr Chobot, ktorý väčšinu času trávi medzi šamanmi. Hovorí o tom na viacero svojich prednáškach a seminároch - dá sa to nájsť na youtube

Súvisiaci odkaz: Moja skúsenosť s čiernym mágom a islamizácia Európy
http://3oko.sk/viewtopic.php?f=64&t=2295
Naposledy upravil psychonaut dňa Ned Dec 13, 2015 10:06, celkovo upravené 3

Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu blog.php?u=1604
0 komentárov Zobrazené 2064 krát

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron