Meditačné techniky a šamanzmus
Zaoberám sa experimentami s meditáciou. Zaujímam sa o učenie pôvodných kmeňových amazonských šamanov
USER_AVATAR
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Štv Jún 25, 2015 11:52
Blog: Zobraziť blog (70)
Archívy
- November 2016
+ Máj 2016
+ Apríl 2016
+ Marec 2016
+ Február 2016
+ December 2015
+ November 2015
+ Október 2015
+ September 2015
+ August 2015
+ Júl 2015
+ Jún 2015
Vyhľadávať v blogoch

Čo pozitívne si môžeme zobrať od islamu?

Stály linkod psychonaut v Str Feb 03, 2016 14:33

Čo pozitívne si môžeme zobrať od islamu?
Islam je náboženstvo fanatizmu. Aj ten najliberálnejší moslim je vo svojej viere ďaleko viac radikálny a fanatický, ako ten najfanatickejší kresťan.

Dôkazom neuveriteľného náboženského fanatizmu v islame je toto video. Na prvom mieste je Aláh až potom vlak. Je to prejav obrovského náboženského fanatizmu. Moslimovia sú povinní sa modliť 5 krát za deň. Ako si môžete všimnúť, ak by vlak znovu nespomalil/nezastavil sa, ani by všetci nestihli do vlaku ponaskakovať. Video určite nie je na smiech ale skôr na zaplakanie.
http://www.mojevideo.sk/video/262d3/alah_ci_vlak.html

Je naozaj smutné koľko veľa energie sú schopní moslimovia dať do svojej deštruktívnej viery. Na strane druhej je toto video pre nás výzvou: keby sme my Európania boli schopní dať toľko energie do praktizovania šamanských meditačných techník koľko dávajú moslimovia do svojej zvrátenej deštruktívnej viery, tak to by bolo niečo úžasné a bravúrne. Nielenže by sme sme silou mysle a vyžarovaním pozitívnej energie porazili moslimov a magickými technikami by sme sa ochránili od moslimov a vytlačili ich späť do ich krajín, ale tiež by sme Európu premenili na krásny raj prekvitajúci vo všetkom pozitívnom po všetkých stránkach a spoločenských oblastiach života.

Ak by sme si od moslimov zabrali ten fanatizmus a dali ho do šamanských meditačných techník, bolo by to výborné. Žiaľ problém Európy je to, že sme zdegenerovaní, pasívni a nemáme ani toľko sily aby sme vedeli vyjadriť odpor voči agresívnemu deštruktívnemu islamu.
Jedna vec je nevedomosť, že v Európe ani nevieme, že existujú šamanské meditačné techniky, ktoré sú mocné silné a dokážu nás zachrániť. Druhá vec je to, že koľko percent Európanov, ktorí sú mentálne ochabnutí, zdegenerovaní, stagnujúci a leniví, by bolo ochotných konať meditačné techniky s rovnako fanaticky, intenzívne a oddane ako vyznávajú moslimovia svoje nešťastné deštruktívne a nenávistné náboženstvo.

S touto témou úzko súvisí aj článok "Ísť cestou šamanizmu". Tu tiež vysvetľujem, že človek by sa mal dať do toho celý a nie polovičatý. Kiež by sme šírili osvetu šamanizmu a odstraňovali nevedomosť ľuďom aspoň tak intenzívne ako rôzne evanjelizačné kresťanské hnutia či kresťanské evanjelizačné webové portály na Slovensku. Slovenskí kresťania sú dosť aktívni.
http://3oko.sk/blog.php?u=1604&b=100&sid=0175d10bdc431170c4f84db92e59a399

Islam: naozaj náboženstvo mieru a tolerancie?
Islam nie je žiadne mierumilovné náboženstvo mieru a tolerancie. Medzi radikálnymi a umiernenými moslimami je veľmi tenká hranica, rozdiel je medzi nimi len v tom, že v akej miere berú islam vážne. Povinnosťou moslimov v Európe je zaviesť právo šaria (čo je napr. sekanie rúk za krádež, či ukameňovanie žien) - je to ich náboženská povinnosť, pretože inak ak by sa o to nepokúšali, by ich Aláh potrestal v pekle.

Väčšina ľudí na Slovensku a v Európe celkovo má o islame veľmi nesprávnu predstavu, že 99% moslimov sú umiernení a tolerantní a 1% moslimov sú uletení blázni - radikálni teroristi. Takáto médiami posúvaná predstava o islame pramení z hlbokej nevedomosti a neznalosti islamu. Ľudia nemajú veľký záujem študovať hlbšie a podrobnejšie islam a to je veľká chyba. Z nevedomosti vyplýva aj veľká tolerancia k tak veľkému zlu ako je islam.
Ako rýchlokurz o islame odporúčam relácie Emila Páleša (tento človek je síce švihnutý ezoterický šarlatán (hlavne tie jeho vlastné pavedy angeológia a sofiológia), ale čo sa týka islamu tak v tejto veci je objektívny, faktografický a môžem s jeho 98% názormi na islam a vecí okolo toho súhlasiť). S Pálešom tiež nesúhlasím s názorom, že islam môžeme poraziť tým, že sa navrátime ku kresťanstvu. Tieto relácie od Emila Páleša vám nahradia nesmierne dlhé hodiny podrobného študovania rozsiahlej odbornej literatúry o Islame.
https://www.youtube.com/watch?v=vGGcLgU0RTw
https://www.youtube.com/watch?v=TYfM2FxJpnQ

Islam versus Európske zákony. Je islam v Európe ilegálny?
Islam je podľa trestného práva všetkých demokratických európskych krajín považovaný za fašistickú ideológiu. Islam je považovaný za rovnocennú ideológiu s neonacistickým fašistickým hnutím, ktorého členovia sú pripravení z rasistických dôvodov kedykoľvek niekoho zabiť alebo zlynčovať.
Zoberme si napr Slovenský trestný zákon. Islam je v ňom považovaný za extrémistické hnutie, ktoré "podporuje alebo propaguje skupinu osôb alebo hnutie, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb". Výšku trestu umožňuje zákon až do 5 rokov. Islam je možné vnímať ako systém organizovaného zločinu v Európe, čo výšku trestu ešte zvýši.
Nakoľko moslimovia sa všemožne snažia a majú v úmysle zaviesť právo šaria v Európe, jednoznačne podporujú a propagujú ideológiu, ktorá nemoslimom/inovercom potláča základné práva a slobody.
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300#f6361206

V mešitách sa otvorene popiera holokaust a hlása nenávisť proti židom, kresťanom, ateistom a nemoslimom. Toho sa týka v Slovenskom trestnom zákone § 423 Hanobenie národa, rasy a presvedčenia. Výška trestu je do 3 rokov.

§ 422a Výroba extrémistických materiálov, § 422b Rozširovanie extrémistických materiálov. Moslimovia sa proti tomuto zákonu prehrešujú: môže ísť napr. o rôznu islamistickú literatúru, prípadne symboly islamistických organizácii, akékoľvek knihy materiály, brožúry podporujúce právo šaria, alebo transparenty napr. toto http://nowtheendbegins.com/images/islam/sharia-for-the-UK.jpg

Islam ukladá povinnosť moslimom nenávidieť Európanov. Islam je náboženstvo nenávisti a násilia.

Zákony sú dobré. Zákony meniť netreba a od islamu nás dostatočne chránia. Problém je v tom, aby Európske štáty aj naozaj dodržovali zákony v praxi, ktoré sú v ich krajinách platné. Problém je aj v tom, že islam je náboženstvo zla a násilia. Sudcovia sa boja a ignorujú platné zákony. Sudcovia sa pri islame zákonov neriadia. A mediálna propaganda je na strane islamu.
Ak by sudcovia neignorovali zákony v ich krajinách, museli by byť všetci moslimskí kazatelia pozatváraní vo väzniciach. Problém je v tom, že neexistuje žiaden umiernený islam - existuje len jeden islam. Ak by sa stal kazateľ "umierneným", už by nebol moslimom. To je realita o islame. Len človek, ktorý o islam skoro nič nevie, môže tvrdiť niečo iné.

(Keď som si vypočul nejaké autentické nahrávky moslimských kazateľov z mešít v Česku, tak cítil som z toho extrémne veľa negatívnej energie. Islam je zlo).

Etnický aspekt imigrácie vs rasizmus
V alternatívnych médiach sa hovorí o nebezpečenstve imigrácie z dôvodu ich deštruktívneho islamského náboženstva. Málokto má však odvahu bez servítky na ústa hovoriť aj o etnickom aspekte imigrácie, aby nebol označený nadávkou a nálepkou "rasista".

Istý extrémne radikálny zástanca imigrácie sa mi snažil argumentovať, že imigranti to sú úplne rovnakí ľudia ako my Európania a len Slováci sa dívame cez pokrivené zrkadlá a umelo delíme ľudí na takých a onakých.
Fakt je ten, že proimigračná a multikulurálna propaganda sa nám snaží nanútiť práve tento názor rovnakosti všetkých ľudí. Pravda je taká, že imigranti nie sú rovnakí ľudia ako Európania.

Imigranti sú ťažko hendikepovaní ľudia a to nie len svojím ničivým náboženstvom ale aj svojou etnickou príslušnosťou. Arabi či Černosi nie sú rovnakí ľudia ako Európania: nie sú vo svojej mentalite pracovití (vedia iba poberať sociálne dávky), sociálni, prispôsobiví, úctiví, vďační a mierumilovní. Sú to ľudia veľmi divokí, leniví, arogantní, kriminálni, očakávijúci že im Európania budú robiť sluhov a Európanky (sexuálne) slúžky a že dostanú byty zadarmo.
Aj samotné štatistiky v USA hovoria, že černosi páchajú o veľmi omnoho viac kriminality ako bieli. Podobne ako s černochmi je to s Arabskými prisťahovalcami do Európy, čo sa týka kriminality.

Ide o ľudí ťažko hendikepovaných svojou etnickou príslušnosťou a keď sa k tomu ešte pridá ich náboženstvo, ktoré im otvorene prikazuje nenávidieť Európanov, ktoré im hovorí že Európania sú určení na to aby moslimom otrocky slúžili, tak potom z každého imigranta stáva ničivá atómová bomba negatívnej a parazitujúcej energie. Imigranti čím ďalej tým viac infikujú Európu ťažkými parazitujúcimi negatívnymi energiami, že sa Európa stáva čím ďalej tým viac chorá. Samozrejme netreba týchto ľudí (imigrantov) odsudzovať, pretože sú to ľudia hendikepovaní a nemôžu za to akí sú. Treba ich ľutovať - sú to chudáci. Podobne ako môže byť človek hendikepovaný nejakou vážnou telesnou vadou, môže byť človek hendikepovaný behaviorálne z dôvodu etnickej príslušnosti.

Keby sa aj imigranti po čase aj zriekli svojho rozvratného islamu, problém by to nevyriešilo. Etnický hendikep by pretrvával naďalej, uzavreté getá plne kriminality by pretrvávali naďalej (podobne ako Rómovia na Slovensku), nenašli by si prácu poberali by dávky a paraziticky zaťažovali sociálny systém.

Imigranti sú neskrotení divosi, ktorí sú narúšajú pokoj v mierumilovnej Európe.

Samozrejme iná vec sú imigranti s Kurdskou etnickou príslušnosťou. Títo ľudia sú po etnickej stránke Európania (Indo-Európania). Sú to ľudia, ktorí sú majú k Európanom blízko - medzi Kurdami sa nájdu ľudia, ktorí sú modrookí blondiaci, či ľudia s bledohnedými vlasmi. Arabi majú výlučne čierne vlasy. Kurdi nie sú Arabský národ. Európanov a Kurdov rozdeľuje len ich moslimské náboženstvo (hoci niektorí Kurdi môžu byť napr. jezídi (to jest gnosticko - ezoterické náboženstvo)).
Tiež nebol by to taký problém, ak by imigrantov tvorili výlučne Iránci - oni sú tiež Indo-Európsky národ. Tí by sa integrovali ľahšie.

Sexuálne znásilňovanie žien a islam
Zaujímavé je to že islam nielenže nezakazuje a nielenže toleruje sexuálne znásilňovanie nemoslimských žien, ale to dokonca islam moslimom aj prikazuje a ukladá za povinnosť. Moslim je povinný nasledovať príklad proroka Mohameda ak sa chce dostať do neba. Nakoľko Mohamed znásilňoval neveriace ženy, aj moslimovia sú povinní znásilňovať v Európe Európske ženy, ak sa chce dostať do neba. Ak moslim neznásilní ženu, nebude nasledovať príklad proroka Mohameda a dostane sa do pekla. Moslim nemá právo ale povinnosť znásilniť ženu.
Aký je rozdiel medzi islamom a kresťanstvom?
Kým v kresťanstve je znásilnenie ženy vážny hriech za ktorý Boh kresťana potrestá v pekle, v islame je znásilnenie ženy cnosť za ktorú moslima Alláh odmení v nebi. To robí rozdiel medzi týmito dvoma náboženstvami.
Islam je démonické náboženstvo zla. Islam je zlo. Islam moslimom prikazuje páchať násilie a trestné činy. Treba zlikvidovať a zničiť túto fašistickú ideológiu!
Túto úvahu som možno trochu prehnal, ale fakt je taký, že islam je viac ako len tolerantný k znásilneniam a k týmto činom ich náboženstvo prakticky povzbudzuje. A podobne ako sú povinný kresťania poctivo nasledovať príklad Ježiša, tak sú povinní poctivo aj moslimovia nasledovať príklad proroka Mohameda, ktorý znásilňoval ženy.

Multikulturalizmus vs biela rasa si zaslúži byť chránená
Každý Európsky štát má vydaný zákon, ktorý chráni ohrozené živočíšne a rastlinné druhy, chráni druhy ktorých populácia ubúda a ktorým hrozí vyhynutie. Kto by ohrozil chránený druh, hrozí mu za to nemalý trest. Taký je zákon.
Keď sú teda chránené zvieratá, o čo skôr by mal byť chránený ľudský druh, ktorý je v ohrození? A prečo by nemohol existovať zákon, ktorý by chránil bielu rasu? Konkrétne myslím na bielu Európsku rasu. Zaslúži si byť biela rasa chránená? Ja si myslím, že určite áno.
Biela rasa je v ohrození - jej populácia sa zmenšuje a biela rasa vymiera. Preto ju je treba chrániť. Naopak populácia nebielych a neprispôsobivých ľudí v Európe prudko rastie.
Európa teraz musí čeliť multikultúrnej propagande, ktorej cieľom je bielu rasu zničiť. Cieľom multikulturalizmu je to aby sa bieli Európania s Arabmi a Černochmi začali medzi sebou krížiť a tak by docielili zánik bielej rasy. Na miesto bielych Európanov by tu boli hybridní kríženci.

Biela rasa má výnimočne pozitívne vlastnosti. 99% všetkých vynálezov a moderných technológii bolo vytvorených bielymi ľuďmi. V Afrike, Arabskom svete či Južnej Amerike by ste nejakú technologicky vyspelú firmu alebo pokrokových vedcov hľadali márne. Všetci vieme, že všetky pokrokové vynálezy ako napr. informačné technológie či dopravné prostriedky pochádzajú od belochov či už z Európy alebo Ameriky. Žltá aziatská rasa aj napriek tomu, že je vo svojej mentalite pracovitá, nemá takmer žiaden vlastný vynález - Aziati sú len dobrí kopirátori. Čo biely človek vytvorí, to Aziat skopíruje.

Bez bielej rasy by bol celý svet stratený. Aj nebiele národy veľmi potrebujú bielu rasu. Čo by si celý svet počal bez bielej rasy? Kto bude tvoriť nové technológie a vynálezy? Bez bielej rasy by sa celá planéta zem vrátila späť do stredoveku - došlo by k stagnácii a akékoľvek napredovanie by sa zastavilo.

Bolo by veľmi dobré ak by sa na úrovni OSN všetky národy spojili a garantovali by ochranu bielej rasy, pretože je to v záujme všetkých národov.
Bohužiaľ súčasná Európska únia robí všetko pre to, aby sa za každú cenu stali bieli Európania menšinou vo vlastnej krajine.

Európskej únii a Merkelovej vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou.
Európskej únii a Merkelovej, hoci majú plné ústa humanizmu, vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou. Ak by im naozaj išlo o dobro týchto ľudí, už dávno by poslali peniaze do utečeneckých táborov v Libanone, Jordásnku a Turecku. Na miesto toho chce dať EU 3 miliardy eur skorumpovanej Tureckej vláde o ktorej je jasné, že tie peniaze rozkradne a nebude tieto peniaze používať na zastavenie imigrantov do Európy. Ak by EU išlo naozaj o dobro utečencov v Tureckých táboroch, tak by neposielala peniaze skorumpovanému rasistickému a zločineckému Erdoganovi, ktorý bombarduje Kurdov, ale by financovala a riadila vlastné projekty pomoci utečencom v Turecku. Resp. mohla by financovať utečenecké tábory priamo. V rámci týchto projektov by priamo nemuseli pomáhať len Európania, ale v danej humanitárnej organizácii by mohli byť zamestnaní prevažne Tureckí občania. Nevidím dôvod, prečo by mala Turecká vláda Európske únii v takýchto aktivitách prekážať. Európskej únii ani Merkelovej vôbec neide o dobro utečencov, ale o to, aby za každú cenu dostali do Európy čo najviac imigrantov. EU a Merkelová majú plnú ústa humanizmu len vtedy, ak je treba čo najviac imigrantov dostať do Európy. Ale ak má ísť o reálnu pomoc ľuďom sužovaných vojnou, vtedy sú zrazu ticho-mlčia a o žiadnom humanizme nehovoria. Napriek tomu, že má Európska únia plné ústa humanizmu, doteraz žiadnu reálnu pomoc ľuďom sužovaných vojnou neposkytla.

Druhá možnosť ako naozaj reálne pomôcť ľuďom v oblastiach postihnutých vojnou je zabezpečiť humanitárnu pomoc priamo do postihnutých oblastí. Doteraz som nepočul žiadneho vyššieho politika z EU a nepočul som to ani Merkelovú, že by volali po takejto naozaj účinnej forme pomoci, pretože im neide o dobro vojnou ohrozených ľudí, ale o presadenie multikulturálneho teroru v Európe.
************************
Nájdu sa aj pozitívne veci, ktoré si môžeme zobrať s islamu - je to napr. to, ak by sme boli ochotní dávať rovnako veľa energie, námahy, oddanosti (na úkor lenivosti) do meditačných techník ako dávajú veľa energie námahy moslimovia do svojho náboženstva, tak to by sme sa aj niekam posunuli. Moslimovia dávajú totiž to náboženstva veľmi veľa energie. Ak by v ČR alebo SR aspoň 100 ľudí dávalo energiu do práce na sebe (na meditáciu) v takej miere ako dávajú moslimovia do náboženstva, tak muselo by to zanechať veľké zmeny v spoločnosti, ktoré by sa prejavili aj v politike.
Naposledy upravil psychonaut dňa Pia Nov 04, 2016 20:50, celkovo upravené 5

Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu blog.php?u=1604
0 komentárov Zobrazené 1321 krát

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron