Meditačné techniky a šamanzmus
Zaoberám sa experimentami s meditáciou. Zaujímam sa o učenie pôvodných kmeňových amazonských šamanov
USER_AVATAR
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Štv Jún 25, 2015 11:52
Blog: Zobraziť blog (70)
Archívy
- November 2016
+ Máj 2016
+ Apríl 2016
+ Marec 2016
+ Február 2016
+ December 2015
+ November 2015
+ Október 2015
+ September 2015
+ August 2015
+ Júl 2015
+ Jún 2015
Vyhľadávať v blogoch

Telepatia ako základ v živote

Stály linkod psychonaut v Str Feb 10, 2016 22:41

Ako najdôležitejšie a najzákladnejšie poslanie človeka počas života na zemi, vnímam naučiť sa telepatickej komunikácii s bytosťami svetla. Aspoň počas mojej osobnej telepatickej komunikácii mi bola vnuknutá takáto rada. (Astrálne cestovanie je príliš náročná a pokročilá metóda, avšak telepatická meditácia je o niečo ľahšie a je to dosť užitočné. Telepatia ale samozrejme nám významne napomáha sa posunúť bližšie k schopnosti astrálneho cestovania).
Vesmírne zákony neumožňujú, aby nám svetelné bytosti vo väčšej miere pomáhali, keď ich o to neprosíme. Avšak v prípade aj sa snažíme s nimi komunikovať a prosíme ich o pomoc, radi nám významne pomôžu a zabránia nám v živote tzv. zbytočným formám utrpenia, ktoré nás nič nenaučia.
Na naše planéte miliardy ľudí komunikuje s bytosťami s iných dimenzií - deje sa tak pri každom náboženskom (najmä kresťanskom a islamskom) obrade či modlitbe. V prípade náboženstva sa avšak človek môže výlučne napojiť len na zlé a parazitické bytosti, ktoré chcú z človek vysávať energiu, zotročiť ho a zmanipulovať. (Viac v článku "Náboženský Boh vs. šamanizmus a Absolútno" )
Avšak v prípade telepatickej komunikácie so svetelnou bytosťou sa môžeme napojiť na naozaj nápomocné bytosti, ktoré nás úprimne veľmi milujú.
Je rozumné a správne, keď na tejto dekadentnej planéte telepatickú komunikáciu miliárd ľudí s démonickými bytosťami supai (v rámci náboženstva), "vyváži" aspoň hŕstka ľudí, ktorých cieľom bude komunikovať s pozitívnymi "bytosťami svetla" s vysokých dimenzií.

Na dosiahnutie telepatickej komunikácie je nevyhnutná aj správna metóda. A čo je dôležité, musí byť správna a presná, inak to fungovať nebude (ak človek urobí v nejakom aspekte nejakú chybu, nebude to fungovať). Problém je to, že metodika telepatickej meditácie, nie je možné vysvetliť slovami - je to nevyhnutné aj správne vnútorne pochopiť. Avšak predsa môže byť nápomocný aspoň stručný návod, ktorý sa pokúsim napísať:
-nie je potrebné a nie je ani žiadúce svetelnú bytosť ani vidieť ani ju vizualizovať (nesnažte sa vnímať jej konkrétny tvar atď.)
-bytosť svetla sa snažte cítiť
-od bytosti môžete očakávať (resp. mať za cieľ získať) nejakú informáciu alebo sa len na ňu vyladiť (čo vám zrýchli tzv. energetickú vibráciu vašeho vedomia, posunie vás to "hore" a to je žiadúce a užitočné)
-pre úspech si je nevyhnutné uvedomiť,že celý priebeh telepatickej komunikácie je niečo ľahké a jednoduché a že hneď pri prvom pokuse to bude fungovať najlepšie ako môže (problém je opačne keď si myslíme, že to bude/je niečo ťažké a zložité). Opakujte si afirmáciu, že v tento moment v túto sekundu, už hneď budete môcť plnohodnotne a naplno komunikovať so svetelnými bytosťami - a tak sa aj naozaj stane
-dôležité je zachovať správne pochopenú uvoľnenosť a pasivitu. Nesnažiť sa o nič, nenamáhať sa. Nekonáte Vy ale čin/akciu koná svetelná bytosť - Vy len pasívne pozorujete
-nesnažte sa od telep. meditácie nič konkrétne očakávať. Treba do dodržať v silnej a hlbokej miere. Ak niečo očakávate svojimi vopred určenými predstavami blokujete prácu svetelných bytostí, ktoré chcú vaše vedomie viesť inak/ iným spôsobom ako sú vaše predstavy a očakávania. Nechajte nech všetko vedú svetelné bytosti
-popri telepatickej komunikácii so svetelnou bytosťou je potrebné, resp. dosť výhodné predýchavať srdcovú čakru

Ide pre väčšinu ľudí o dosť abstraktný a málo zrozumiteľný návod, ale ak dáte do toho veľa energie, môže vám aj takýto návod pomôcť. Telepatiu je treba vytrvalo trénovať a nevzdávať sa.

Veľmi správne a výhodné je pomocou správnej telepatickej komunikácie a spolupráce s bytosťami si energeticky prečisťovať čakry. Je tiež výhodné čerpať energiu od bytostí so srdcovej čakry do ďalších čakier.

Najväčší problém pri telepatii sú vynárajúce sa rušivé myšlienky, ktoré vám prekážajú sústrediť sa na meditáciu. Dávajte si na to pozor, pozorujte sami seba a ak vás vynárajúce sa myšlienky rušia, snažte si to vedome uvedomiť.
Naposledy upravil psychonaut dňa Uto Apr 12, 2016 20:41, celkovo upravené 3

Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu blog.php?u=1604
0 komentárov Zobrazené 1325 krát

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron