Meditačné techniky a šamanzmus
Zaoberám sa experimentami s meditáciou. Zaujímam sa o učenie pôvodných kmeňových amazonských šamanov
USER_AVATAR
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Štv Jún 25, 2015 11:52
Blog: Zobraziť blog (70)
Archívy
- November 2016
+ Máj 2016
+ Apríl 2016
+ Marec 2016
+ Február 2016
+ December 2015
+ November 2015
+ Október 2015
+ September 2015
+ August 2015
+ Júl 2015
+ Jún 2015
Vyhľadávať v blogoch

Infiltrácia na náboženské akcie

Stály linkod psychonaut v Pia Mar 25, 2016 12:53

Infiltrácia na náboženské akcie: nástroj veľmi rýchleho duchovného rastu
Úlohou infiltrujúceho človeka (ktorý sa na náboženských akciách zúčastní) je pomocou šamanských energetických techník zabrániť náboženskej manipulácii ľudí, ktoré sa stali obeťami cirkvi. Je našou morálnou a etickou povinnosťou infiltrovať do katolíckych kostolov kde majú omše kňazi so silnou schopnosťou manipulácie. Rovnako je správne infiltrovať do rôznych kresťanských spoločenstiev, kde vymývajú mozgy mladým ľuďom: môžu to byť rôzne chváli, aktivity Godzone http://www.godzone.sk http://www.knazi.sk/godzone-turne/, alebo tiež na rôzne gospelové koncerty.

Čo je pozitívne získate z toho aj nemalé výhody sami pre seba.
Ako a prečo z toho získate veľké výhody?
Tu je odpoveď: bytosti svetla veľmi trápi a veľmi žerie, ak sú so strany cirkvi ľuďom vymývané mozgy. Neviete si predstaviť ako veľmi ich to trápi!! A práve preto, že ich to veľmi trápi, Vám bytosti svetla majú obrovskú a veľmi silnú motiváciu pomôcť zabrániť vplyvu cirkevnej zvrátenosti. Ak budete robiť šamanské energetické techniky na blokovanie manipulácie a odmanipulovanie ľudí, je to fascinujúci zážitok, pretože bytosti svetla, ktoré vám budú pri tom pomáhať cez vás preženú obrovské množstvo energie!!!
Ak sa chcete naučiť astrálne cestovať, tak takáto činnosť vám túto schopnosť dokáže významne urýchliť, pretože bude cez vás pretekať veľmi veľa energie.


Tieto energetické techniky nie sú len moje špekulatívne subjektívne výmysly, ale predovšetkým sú to len mierne modifikované a mierne upravené a prispôsobené autentické techniky pôvodných kmeňových šamanov.
Z vlastnej skúsenosti viem, že tieto techniky mi naozaj fungovali, čo ma dosť pozitívne prekvapilo. Fanatický kazateľ prestal s manipulatívnym kázaním a veriacich mu začalo dosť významne ubúdať.

Návod na šamanské energetické techniky na blokovanie manipulácie a odmanipulovanie ľudí na cirkevnej akcii, ktorí sa stali obeťami cirkvi:
--zúčastnite sa danej náboženskej akcie
--sústreďte sa na energetické telá zúčastnených ľudí, predstavte si akoby mali priesvitné telá akoby s teplého skla.
--počas celkového robenia týchto techník si nesnažte dokonalo predstavovať každého človeka individuálne, predstavujte si všeobecne ľudí
--proste bytosti svetla o pomoc, uvedomujte si ako vám budú s každou energetickou technikou pomáhať. Snažte sa byť s nimi čo najviac prepojení. (Tiež každý človek má svetelnú bytosť (vrátane veriacich) ktorá ho má na starosti (akýsi "anjel strážny"), ktorá Vám bude maximálne pomáhať a robiť všetko preto, aby svojho zverenca ochránil pred zvrátenosťou náboženstva. Aj tieto bytosti Vám budú pomáhať)
--predstavte si ako z Vesmíru od Absolútna prúdi do priesvitného tela každého človeka energia do srdcovej čakry. Predstavte si ako každému zúčastnenému svieti srdcová čakra (srdcová čakra totiž zodpovedá za energetickú ochranu človeka pred negatívnymi energiám. Aktivizácia srdcovej čakry bude veriacich silne chrániť pred manipulatívnymi energiami náboženského kazateľa -je to vždy energia negatívneho charakteru)
--predstavte, že rovnako ako je aktívna srdcová čakra u ľudí a svieti, tak je aj aktívna čakra solaru. (Čakra solar plexu zodpovedá za náboženskú manipuláciu). Predstavte si ako je solar energeticky znečistený. Predstavte si ako ho biele svetlo-energia od Absolútna (ktoré Vám sprostredkujú svetelné bytosti) umýva,premýva a odstraňuje všetky tie čierne nečistoty, ktoré sú v solare veriaceho.
--predstavte si ako do veriacich aj kazateľa prestupujú oblaky špeciálne naprogramovenej energie a ako sa mi prisajú do energetického tela. Pre každého veriaceho ide trochu inak naprogramovaná energia (bytosti svetla sprostredkujú každému energiu presne ušitú na mieru). Táto energia má obrovskú silu a je naprogramovaná špeciálne tak, aby dokázala ľudí odmanipulovať od náboženstva, zvýši danému človeku vibrácie a posilní v danom človeku zdravý rozum (celý základ náboženstva je totiž opak rozumu, ak človek použije rozum, už nemôže a nedokáže slepo veriť na cirkevné dogmy. Aj keď sa veriaci zo dňa na deň náboženstva nezriekne, silne mu pomôžu tieto energie posilniť rozum a oslabiť v ňom vieru a náboženský fanatizmus)
--predstavte si ako je celá miestnosť/budova/miesto kde sa veriaci nachádzajú špeciálne energeticky chránená od činnosti démonických bytosti supai, ktoré napomáhajú manipulovaniu veriacich. Akoby sa všetci veriacich v celej miestnosti nachádzali v akomsi ochrannom energetickom vajíčku. Tento ochranný energetický štít tiež zabraňuje prepojeniu sa ľudí s egregorom náboženskej predstavy Boha
--osobitne sa zamerajte na osobu náboženského kazateľa: robte na ňom rovnaké energetické techniky ako aj na ostatných veriacich, plus sa mu zamerajte na čakru pupku, ktorá zodpovedá za schopnosť manipulácie a schopnosť dominancie. Vložte mu do pupku špeciálne naprogramovanú oblak energie, ktorá mu neutralizuje a spáli všetky negatívne energie s ktorými dokáže ľudí manipulovať
*****************************************
*****************************************
Viac o kresťanskom náboženstve píšem tu v Blogoch, 2 články:

Kresťanstvo je nechutný, zvrátený, démonický kult krvi. Po krvi túžia len démonické bytosti
http://3oko.sk/blog.php?u=1604&b=51

Náboženská zvrátenosť kresťanstva vs šamanizmus
http://3oko.sk/blog.php?u=1604&b=73&sid=22e66c31e0a228b5083b730e8114452f

Varovanie pred kresťanským náboženským fundamentalizmom (sektárstvom)
Problém náboženského fundamentalizmu nie je len problém siekt, ale aj kresťanských spoločenstiev patriacich pod Katolícku cirkev.
http://3oko.sk/blog.php?u=1604&b=96&sid=22e66c31e0a228b5083b730e8114452f
Naposledy upravil psychonaut dňa Pia Mar 25, 2016 13:02, celkovo upravené 1

Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu blog.php?u=1604
0 komentárov Zobrazené 961 krát

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron