Meditačné techniky a šamanzmus
Zaoberám sa experimentami s meditáciou. Zaujímam sa o učenie pôvodných kmeňových amazonských šamanov
USER_AVATAR
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Štv Jún 25, 2015 11:52
Blog: Zobraziť blog (70)
Archívy
- November 2016
+ Máj 2016
+ Apríl 2016
+ Marec 2016
+ Február 2016
+ December 2015
+ November 2015
+ Október 2015
+ September 2015
+ August 2015
+ Júl 2015
+ Jún 2015
Vyhľadávať v blogoch

Tantra s bytosťou

Stály linkod psychonaut v Pon Júl 27, 2015 10:48

V šamanizme (ako hovoria Amazonskí a Andskí šamani) existuje aj teda "sexuálny" styk s "anjelskými" bytosťami opačného pohlavia s vysokých dimenzií. Práve táto praktika by mala byť údajne tá skutočne pravá ortodoxná pôvodná tantra.
Má to obrovskú výhodu, bytosť tak dokáže z človeka vysať negatívnu energiu a potom ju v sebe spáliť. Pre bytosť to ale nie je žiadna záťaž, jej to nejak neublíži, práve naopak robí to veľmi rada, že môže pomôcť.
V šamanizme sa táto vec považuje ako energeticky najsilnejšia so všetkých meditačných techník.

A práve dnes som mal aj ja veľmi silný zážitok s takouto aktivitou.
Robil som to na jednom veľmi magickom mieste/pohorí, na tzv silovom mieste (v šamanskej terminológii), na relatívne vysokom kopci s tvrdými kryštalickými horninami, kužeľovitého tvaru. Miesto nebudem menovať. Je to zrejme najviac magické miesto v SR, pre turistov nie veľmi známe ani populárne, kde sa aj nie veľmi "duchovný" človek, že sa mu tam nejako mení vedomie, človek tam akoby trochu stráca ego, resp stráca individuálne ja. Keď som tam bol prvý krát, a keď som sa vrátil bol som veľmi dezorientovaný z tej straty ega aj niekoľko týždňov.
Tiež tam človek vníma určitý očný klam čo sa týka vzdialeností a rozmerov.
Slovania boli silným šamanským národom a bezpochyby toto bolo pre nich teda veľmi silné a magické miesto, kde meditovali, robili šamanské "obrady". V dávnych dobách možno bolo to miesto považované až za tak posvätné, že tam možno nikto okrem šamanov ani nemal dovolený prístup, ono to má dosť veľkú silu aj z väčšej vzdialenosti.
Pohorie má trochu "drsný" názov a to naozaj aj platí: viac menej vždy keď idem na toto pohorie, je to spojené s určitými podivnými komplikáciami, zdanlivými "náhodami" (zas nie je to až tak hrozné. I keď raz sa tam rozpútala búrka skutočne nadprirodzeného charakteru a vtedy som skutočne išiel pustiť do gatí. Počasie hlásili pekné, napriek tomu prišli mraky a hneď búrka a to vo veľmi krátkom čase (pred tým bolo počasie jasné). Blesky okolo mňa len tak lietali. Neskôr som na SHMU zistil, že nikde v okolí žiadne zrážky neboli, iba presne nad týmto pohorím! A nepršalo ani na miestach, keď som sa pár kilometrov od tohoto pohoria vzdialil).

Nakoľko mám naštudované nejaké vedomosti o šamanizme, tak viem, že každá silová zóna má silné bytosti, ktoré majú za úlohu danú lokalitu strážiť. Je samozrejme veľmi rozumné sa sa ich znažiť telepaticky kontaktovať o čo som sa samozrejme pokúšal. V živote mám dosť veľa utrpenia ako každý človek, tak som sa ich snažil osloviť, aby mi prečistili čakry (čo sa v praxi prejaví zmenšením utrpenia).
Pohorie má v podstate ženský názov, takže je zrejmé, že strážkyňa daného pohoria je žena.

Užiť nejakú lysohlávku alebo inú psychedelickú látku na tomto mieste by mohlo byť veľmi zaujímavé.

A ako som tak prosil bytosti o pomoc zrazu mi bolo vnuknuté, že by som mal vyskúšať práve takýto tantrický sex s bytosťou. Inak by ma to vôbec nenapadlo. Tak som to teda vyskúšal, a snažil sa vizualizovať pohlavný styk s nejakou ženou a na moje prekvapenie ako som tak matne vnímal, začali sa diať veci.
Hlavne som sa snažil, aby sa moje vedomie podriaďovalo podvedomiu a tiež aby som sa nechal viesť tou bytosťou. Hoci som to vnímal matne (zas nejaká dokonalá živá vizualizácia to nebola), tak dá sa povedať že to bolo silne erotické. Erekcia bola mierna.
Podľa šamanizmu sú naviac znečistené u každého človeka prvé 3 čakry, pretože tie najviac používame a majú najbližšie k hmotnej/nami viditeľnej realite. Počas tejto "tantry" som cítil dosť silné teplo hlavne v prvej a druhej čakre, tiež som vnímal ako daná bytosť pohlcuje do seba veľmi veľa negatívnej energie. Keď som sa snažil len voľne predýchavať čakry, tak vtedy som žiadne teplo ani nič som necítil.
Tiež sa zdalo, že bytosť robí so svojej strany naozaj všetko,aby mi pomohla.

Tak teda teraz verím a predpokladám, že by som mal mať v osude v nasledovné dni viac pozitívnych "náhod", nakoľko mi tá bytosť do určitej miery prečistila čakry.
Verím a dúfam, že sa mi aj viac krát podarí zažať takýto zážitok, záleží to od vôle bytostí, veľmi by mi to pomohlo.

Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu blog.php?u=1604
0 komentárov Zobrazené 1807 krát

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron