Meditačné techniky a šamanzmus
Zaoberám sa experimentami s meditáciou. Zaujímam sa o učenie pôvodných kmeňových amazonských šamanov
USER_AVATAR
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Štv Jún 25, 2015 11:52
Blog: Zobraziť blog (70)
Archívy
- November 2016
+ Máj 2016
+ Apríl 2016
+ Marec 2016
+ Február 2016
+ December 2015
+ November 2015
+ Október 2015
+ September 2015
+ August 2015
+ Júl 2015
+ Jún 2015
Vyhľadávať v blogoch

Svetelné bytosti a komunikácia s nimi

Stály linkod psychonaut v Ned Aug 09, 2015 20:08

Svetelné bytosti a komunikácia s nimi
Kontakt so svetelnými (anjelskými) bytosťami je naozaj možný. Avšak zabudnite na kadejakú pochybnú ezoterickú literatúru a na ezoterické mudrlácie kadejakých ezotericky "duchovných" alebo "preduchovnelých" ľudí. Lacnú ezoteriku zahoďme za chrbát.
Poďme sa touto metódou zaoberať seriózne.

Je možné tieto bytosti prosiť o pomoc a oni nám budú pomáhať. Pomáhať môžu vo rôznych veciach:
V lucidnom snívaní, astrálnom cestovaní vo vytelesňovaní, v meditácii, v prečisťovaní čakier, v dodávaní energie od Absolútna ale aj v riešení v každodenných problémov.

Ak ich o niečo poprosíme o pomoc, ich pomoc sa prejaví veľmi účinne, avšak nenápadne, spôsobom pozitívnych "náhod", resp. v sérii pozitívnych "náhod", (resp. nenáhodných náhod). Nakoľko je ich pomoc nenápadná, ľahko človek môže zabudnúť, že mu vôbec pomohli.

Kontakt so svetelnými bytosťami s príncípu nemusí byť jenoduchý hlavne pri pomoci v meditácii, je to metodicky náročné sa správne na ne naladiť (dôležitá je správna metodika).
Celkovo kontakt so svetelnými bytosťami je relatívne náročná vec a vyžaduje si to oddaný tréning aj niekoľko rokov (teda nie je to žiaden lacný ezoterický návod). A zdokonaľovať sa v kontakte s nimi môže človek aj celý život.
Chyba a problém je predovšetkým v ľuďoch samotných, že vo svojej lenivosti, by chceli okamžite vidieť výsledky a okamžite mať z toho prospech. Seriózny duchovný systém je ale o inom: o vytrvalosti a oddanosti. A nevzdávať sa.
*********************************************************************************************************************
(takto som radil druhým)
Odporúčal by som ti, aby si sa snažil podľa možnosti v čo najväčšej miere spolupracovať so svetelnými bytosťami. Je to veľmi výhodné - môžu ti pomôcť vo všetkom vrátane AC.
S bytosťami môžeš telepaticky (myšlienkovo) komunikovať a môže ti poskytnúť informáciu a dobrú radu.

Tiež ti môžu napr. pomôcť aby si odolal napr. pokušeniu internetu, sociálnych sieti a dlhší čas sa dokázal venovať AC, a meditácii.
Môžu ti pomôcť zmierniť utrpenie a ľahšie zvládnuť ťažšie situácie v živote.

Bytosť si nie je nevyhnutné nijako vizualizovať, môžeš si ju predstaviť dosť abstraktne.
Svetelnú bytosť môžeš prosiť o pomoc veľmi jednoducho: v myšlienkách si jednoducho povieš: svetelná bytosť pomáhaj mi s týmto a týmto, atď.
Bytosť apu ťa bude vždy "počuť" o to sa obávať nemusíš.

Snaž sa byť otvorený a uvoľnený bytostiam aj pri práci z čakrami, snaž sa ich prosiť, aby ti pomáhali.

Je dobré, ak sa snažíš na bytosti myslieť neustále, počas akejkoľvek činnosti. Tak sa na ne stávaš silne napojený, automaticky ti tak zvyšujú vibrácie, chránia ťa pred negatívnou energiou, energetizujú ti čakry a pomáhajú ti.

Môžu ti pomáhať aj pri samotnom pokuse o opustenie tela - daj sa nimi navigovať, daj si nimi navigovať svoje vedomie, svoju myseľ, uvoľni sa im a otvor a budú ti pomáhať.

A nevzdávaj sa ani vtedy ak by ti to hneď nešlo, ak by si hneď necítil od nich pomoc

A pozri si aj tieto nahrávky od Petra Chobota o svetelných bytostiach. Veľmi zaujímavé
https://www.youtube.com/watch?v=GiR-b68DXRg
https://www.youtube.com/watch?v=YBDbn3NPq4w
************
Svetelná bytosť nám môže zdeliť informáciu aj takým spôsobom, že nás v mysli spontánne vynorí nejaká informácia/myšlienka, ktorá zdanlivo pochádza od nás z našej mysle. V skutočnosti nám to ale povedala daná bytosť
*************
Je rozumné telepaticky komunikovať so svetelnými bytosťami.
V podstate podľa mojich skúseností je jediný spoľahlivý spôsob ako nadviazať so svetelnými bytosťami aj hlbší energetický kontakt (aj vrátane toho prežitku ktorý som ti spomínal) je snažiť sa od týchto bytostí získať nejakú informáciu radu a podobne.

Keď sa snažím vylaďovať, aby som od bytostí získal nejakú informáciu tak popri tom automaticky sa niečo zmení k lepšiemu aj na energetickej úrovni.
*************
Čo sa týka mňa, tak niekedy zažívam zaujímavé stavy (nenazval by som to osvietením, ale niečo čo sa tomu približuje), keď intenzívne prosím o pomoc svetelné bytosti.
Oni sa ma vždy snažia priviesť k svojej podstate - znažia sa ma priviesť ku svojej Božskej podstate - a keď sa to podarí, je to dosť zaujímavý stav, ktorý je ale ťažko popísať slovami. Nie je to ale nejak príliš mystický stav.
Ale je to niečo čo človeka rozhodne posúva dopredu
*************
Svetelné bytosti sú nesmierne mocné. Ak sa k človeku priblížia k bezprostrednej vzdialenosti, môže to byť až tak silne pozitívny zážitok, že nie každý to môže zvládnuť - a je to akýsi prežitok osvietenia
*************
25. 11. 2015 Niektoré rady na telepatickú komunikáciu so svetelnými bytosťami
Telepatická (=myšlienková) komunikácia so svetelnými bytosťami je veľmi užitočná vec aj k úspechu k AC.

Je potrebné byť v tichu, samote a snažiť sa sústredene a pasívne vnímať "hlas" bytostí, snažiť sa vnímať akú informáciu ti vnuknú.
Ak sa človek dobre naladí na svetelnú bytosť, tak je to dosť príjemný pocit a človek cíti, že nie je to len fantázia a "výplod" z podvedomia.
Spoločne s informáciou ti bytosť aj pozitívne "preprogramuje" podvedomie (nevedomie) a pošle s nimi aj veľmi jemnú formu pozitívnych energií - je to niečo príjemné.
Ak ti bytosť povie nejakú informáciu, tak nie je to len taká obyčajná informácia, bytosť ti ju pomôže danú informáciu aj vnútorne hlboko pochopiť a vnútorne prežiť.
Bytosť ti tak aj môže poradiť čo konkrétne v metóde astrálneho cestovania robíš zle, čo treba napraviť a dá ti dobré rady.
Niekedy ale nie je dobré presne lipnúť na konkrétnych otázkach a konkrétnych témach, na ktoré ti má bytosť odpovedať, ale len pasívne vyčkávať, čo ti daná bytosť vnukne. Bytosť ti vnukne najčastejšie takú informáciu, ktorú v danom prítomnom okamžiku alebo v daných chvíľach najviac potrebuješ.
Celkovo človek by mal byť pri tom akosi správne pasívny a nemal by sa prehnane silne "snažiť" o komunikáciu s bytosťou, pretože potom čo človeku znemožňuje sa naladiť na bytosť. Človek by sa nemal "namáhať" len pasívne sledovať bytosť aké informácie vnukne.

**********************************************************

Pokračovanie:
Telepatická komunikácia s ("anjelskou"/svetelnou) bytosťou apu
http://3oko.sk/blog.php?u=1604&b=98&sid=f2f16d82d6f106f21296d038b9369f08.
Naposledy upravil psychonaut dňa Ned Dec 06, 2015 23:25, celkovo upravené 7

Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu blog.php?u=1604
0 komentárov Zobrazené 1957 krát

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron