Kyvadlo

Pyramídy, kyvadlá, kryštálové gule a iné ezoterické pomôcky

Moderátor: Moderátori

magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

čo trepeš poznam ľudi čo sa pomocov neho spajaju s anjelmi a vešti sa niem ale len otazky na ktore sa odpoveda ano a nie alebo možno takže asi tu ty o tom nič nevieš ved mam doma knihu o kyvadle
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Kyvadlo

Príspevok od používateľa RedHawk »

Chlapce ked budes robit s tymito vecami tolko co ja, mozes mi hovorit ze trepem.
Knih o kyvadle je mnozstvo. A 90% z nich trepe. Nie je mozne pouzit na vestenie ani na spajanie sa s bytostami. Kazda komunikacia prebieha na urovni PODVEDOMIA.
magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

dobre mne je to jedno ale ako sa asi spojiš s anjelmi cez mozok ťažko ak si začiatočnik a na veštenie ho použivam a funguje to asi len 10% predpovedi my nevyšlo takže maš smolu použivaj si ho na čo chce a ja tiež si ho budem použivať na čo chcem
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

magicman napísal:dobre mne je to jedno ale ako sa asi spojiš s anjelmi cez mozok ťažko ak si začiatočnik a na veštenie ho použivam a funguje to asi len 10% predpovedi my nevyšlo takže maš smolu použivaj si ho na čo chce a ja tiež si ho budem použivať na čo chcem
Ach jo, no prave o tom to je. Ak si zaciatocnik musis prejst najprv zaciatkom.
Ata napisal presne na co pouzivam kyvadlo aj ja.
A aj ked si na internete mal by si sa spravat slusne. Hlavne ked nevies s kym sa bavis, venujem sa tymto veciam asi dlhsie ako ty vobec zijes
magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

ja sa nespravam slušne ani doma a čo som ti tu nadaval ked sa mam spravať slušne?
Používateľov profilový obrázok
senka
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Júl 26, 2006 11:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa senka »

RedHawk napísal: Hlavne ked nevies s kym sa bavis, venujem sa tymto veciam asi dlhsie ako ty vobec zijes
Zdravím tvoje sediny RedHawk :oops: mam na teba otazocku, chcem vyuzit tvoje skusenosti... porad mi prosim preco mi kyvadlo na kontrolnu otazku odpovie spravne ale na dalsie uz nie?... spravam sa k nemu uctivo, beriem to so vsetkou vaznostou, vzdy sa podakujem a predsa... v com robim chybu?... vdaka za odopved
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

kyvadlo,

Príspevok od používateľa RedHawk »

Pobavila si ma.

No moze ist o viac veci, mas tabulku? pytas sa priamo? pytas sa na buducnost? a podobne to skor nie je na sklo.
Ako jednoducho si overis ci odpoveda spravne tak, ze si urcics smery a pytas sa lahke a zname veci ako je zajtra stvrtok? pokial mas tabulku mozes si nechat ukazat cas, datum a podobne ak ti to funguje, tak proste bola otazka nespravne polozena. To jest nejednoznacne, alebo otazku ktora je evidentne nelogicka. Popripade na buducnost :)

kyvadlo je diagnosticky nastroj nie orakulum.
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Kyvadlo

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

RedHawk napísal:Chlapce ked budes robit s tymito vecami tolko co ja, mozes mi hovorit ze trepem.
Knih o kyvadle je mnozstvo. A 90% z nich trepe. Nie je mozne pouzit na vestenie ani na spajanie sa s bytostami. Kazda komunikacia prebieha na urovni PODVEDOMIA.
Pozna niekto nejaku knihu o kyvadle co netrepe, daco seriozne?
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Kyvadlo

Príspevok od používateľa vlčok »

Magicman: Neviem s ktorej višne si spadol že tu ideš robiť vešticu inéz ale s anjelmi sa je neradno spájať pretože malichernosti človeka su im ako urážka :) Nechcel by som byť anjel čo ho otravuje 300 reikistov či im nevivešti alebo nepošle energiu .
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď