Pochutiny

Pyramídy, kyvadlá, kryštálové gule a iné ezoterické pomôcky

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Pochutiny

Príspevok od používateľa MSG »

Ahoj, chtěl jsem založit fungl nové téma na tohle, ale to nejde, takže to dávám sem. To jen na úvod. O co go? Všichni asi víte o různých látkách, chemických i přírodních, které zlepšují spaní nebo přímo snění (nebo se to o nich alespoň povídá).
Chtěl bych se proto zeptat s čím má kdo zkušenosti nebo alespoň o něčem, slyšel.
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

Tak jsem začal zkoušet sám. pročetl jsem si nějaké info na Through the Mirror fóru (je tam toho 4 stránky) a včera jsem v lékárně nakoupil nějaké vitamíny.
Zatím jsem zkusil B6, B12, B complex a Tryptofan - vše á 1ks asi 2 hodiny před spaním. Výsledek: sice ne ld, ale pamatoval jsem si 6 snů, což je slušný, vzhledem k tomu, že jsem nic před tím nedělal (cvičení jako), takže asi to nějaký vliv mít bude. Až bude čas, trochu to nastuduju, tohle jsou jen dávky na zlepšení činnosti mozku, ale pokud chcete LD, je ještě navíc důležitý timing a cosi jako overclocking, zkrátka pořádně to osolit (ale ne solí:-) a zkombinovat...
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Re: Pochutiny

Príspevok od používateľa majk »

ja beru b-komplex uz dlouho, ale kazde rano ne vecer a nic jsme nezaznamenal. LD se me uspesne dari hlavne kdyz jdu brzo spat a vim ze prospim cca 9 - 10 hodin. Takze kdyz tak nad tm premyslim, tak nejvetsiulohu v tom hraje psychika.
Napísať odpoveď