Sny o zvieratách

Moderátori: RedHawk, Moderátori

jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: Totemove / silove zvierata

Príspevok od používateľa jetsiu »

dr.Katz napísal:Mívám dost často sny, ve kterých se potkávám s medvědem (většinou na mě útočí), myslíte že by to mohlo být mé silové zvíře? O šamanismu toho moc nevím.
To je zajímavé, jsem na tom podobně. Ale poslední dobou cca půl roku to není medvěd, ale spíše vlk nebo pes příp. kočka. Vůbec si myslím, že mám ve svých snech poměrně četný výskyt různých zvířat. Např. předminulou noc jsem "honil kuře" :lol: . Ne fakt prostě nějaký pták nebo opeřenec podobný kuřeti se ke mne pořád přibližoval a když jsem se k němu sám rychle přiblížil, bleskurychle odletěl pryč - to se opakovalo několikrát. Ale i s těmi velkými vlky, zda se, že mě nechtějí ublížit i když budí docela respekt a strach, že kolikrát se snažím utéct, vznést se do vzduchu nebo se třeba nějak aktivně bránit. Jednou jsem k sobě ale nechal blízko přijít kočku a velice mě překvapilo, že na mě promluvila a vypadala značně nepřirozeně. Skoro jako by to byla nějaká entita, ty oči vůbec nevypadaly jako kočičí. Bohužel nebyl to příliš vědomý sen, abych si to uvědomil. Myslím si, že skoro všechny zvířata mají tendenci si mě ve snech hodně všímat a snažit se dostat do mé bezprostřední blízkosti.
Napísať odpoveď