Pozvánka na stretnutie

Kurzy, semináre, školenia, stretávky

Moderátor: Moderátori

m.s.
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 11:20

Pozv

Príspevok od užívateľa m.s. » Ne Júl 19, 2009 10:52

Dňa 15. augusta 2009 sa uskutoční IV. ročník Letného popradského stretnutia. Jeho ťažiskovým bodom bude aj tento rok séria prednášok zameraných na poznanie zmyslu života posilňujúcich ducha, dušu i myseľ. Veríme, že i tento ročník sa vďaka účasti mnohých z vás podarí úspešne zvládnuť a prinesie svoje ovocie v podobe nenápadného, ale predsa skutočného skvalitnenia našich osobných životov.


Aj tento rok sme na stretnutie pozvali prednášajúcich, zameriavajúcich sa na rozličné témy, ktorých spája túžba po hodnotách dobra a Pravdy, a ktorí sa usilujú tieto hodnoty vo svojom živote uskutočňovať.


Hlavný prednáškový deň bude prebiehať v priestoroch Hotela TATRA v Poprade, ktorý sa nachádza naproti autobusovej stanici.


Doteraz prijali účasť do kruhu prednášajúcich hostia Ing. Lubomír Drgáč (Morava), MUDr. Ivan Rusnák (SR), Jan Marschner (CZ) a Karel Kříž(CZ). Veríme, že účasť týchto, ale aj ďalších hostí bude prirodzenou zárukou vysokej úrovne stretnutia.


Okrem uvedených prednášajúcich prijal pozvanie aj Ing. Milan Igor Chovan, ktorý napísal niekoľko kníh pre deti i dospelých. Ing.Chovan píše rozprávky, ktoré sú ľudským prínosom pre našu spoločnosť a tiež píše o slovanských bytostných. Na stretnutí nám predstaví svoju pestrú tvorbu.


Veríme, že nevšedným a zároveň krásnym obohatením celého programu bude vystúpenie p. Jakuba Rizmana, ktorý bude hrať na harfe.


Taktiež chceme všetkých vážnych záujemcov upovedomiť o tom, že prednáškové stretnutie vzniklo z nezištnej ochoty pomáhať hľadajúcim na ceste duchovného napredovania. Nebude teda prostriedkom na viac či menej viditeľné prezentovanie osôb prednášajúcich či rôznych organizácií, ale na vecné odovzdávanie skúseností a poznatkov, spájajúcich ľudí v jedinom bode – úsilí o napĺňanie ušľachtilých hodnôt Pravdy a Cti. Rovnako nie je rozhodujúce, odkiaľ kto prichádza, ale kam smeruje v zmysle svojho životného úsilia k dobru.


V piatok 14. augusta 2009 plánujeme uskutočniť cestu za bytostným ochrancom jedného významného slovenského vrchu. Vážnym záujemcom o túto cestu poskytneme v prípade záujmu viac informácií telefonicky individuálne.


Ak máte záujem zúčastniť sa na stretnutí, môžete sa záväzne prihlásiť na:
zdruzenie@pre-ludskost.sk
Tel.: 0944-176 829
Pon-Pia 18:00–20:00 hod.
V záujme dobrej organizácie stretnutia Vás prosíme prihlásiť sa do 31. 07. 2009.
Vstupné / účasť na prednáškovom dni: 17,00 EUR (vrátane obeda a občerstvenia).
Poplatok treba zaslať až po prihlásení sa poštovou poukážkou na adresu:
SOZ pre posilňovanie mravov a ľudskosti
P. O. Box 21
058 01 Poprad


Možnosť ubytovania

Každý záujemca o ubytovanie sa bude musieť ubytovať individuálne.
Ponúkame Vám ako možnosť dve alternatívy za veľmi dostupné ceny:
1. Ubytovňa Školského internátu (nachádza sa priamo vedľa hotela Tatra).
Kontakt na recepciu: 052 77 63 414.
Cena za noc/1 osoba: 12,- EUR

2. Hotel Slávia
Kontakt na recepciu: 0918 39 23 03
Cena za noc/1 osoba: 12,- EUR

Uvedené miesta sú dostupné, nachádzajú sa neďaleko centra mesta.
Odporúčame Vám, aby ste si v záujme plynulého priebehu stretnutia objednali ubytovanie čo najskôr. V prípade potreby či nejakých ťažkostí sa môžete na nás obrátiť.
Radi Vám v rámci možností pomôžeme.

Viac informácií nájdete na našej stránke: www.pre-ludskost.sk

Napísať odpoveď