Hemi-Sync: Prechod bránou I. (26. - 28. 11. 2010), Praha

Kurzy, semináre, školenia, stretávky

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou I. (26. - 28. 11. 2010), Praha

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Bato napísal:mam taku otazku

ak niekto pôjde na jediný prechod bránou (teda myslím ten niekoľko dňový kurz) tak sa naučí AC alebo mu bude ukázaná cesta ako sa tam dostať alebo iba vysvetlená teória? Alebo ako to presne jeM
Program kurzu Prechod bránou je komplexný tým, že pripravuje adepta na duchovnú cestu, na ktorej je AC len sprievodný jav. Na to, aby sa mohol človek odpútať od svojho tela nestačí len nejaká technika, je nutné spracovať svoje strachy, zjemniť svoje vnímanie a naladiť myseľ. Konkrétne techniky astrálneho cestovania sa učia až na kurze Prechod bránou 2, ktorého účasť je podmienená účasťou na PB1. Obidva kurzy sú zážitkové, tj. kombinujú teóriu a prax.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Bato
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 01, 2011 10:55

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou I. (26. - 28. 11. 2010), Praha

Príspevok od používateľa Bato »

Aha, tak to je zaujímavé.

Trocha mi to pripomína Bardonovu Bránu :)

Ale hej, ten strach tam je jeden zo základných problémov. Človek si hovorí, že je pripravený a aj sa tak cíti a keď príde na lámanie chleba tak sa zľakne (teda aspoň u mňa sa to tak stalo). Ale dnes v noci napr. som si povedal, že sa nemám čoho báť (samo ma ťahalo v noci von) a ďalej si už len pamätám sny o lietaní a o tom že som v budúcnosti. Kto vie či to bol sen, LD alebo AC. :D
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou I. (26. - 28. 11. 2010), Praha

Príspevok od používateľa madagaskar »

ja som mal s tým strachom tiež problémy, brzdilo ma to niekoľko mesiacov. Ono sa ľahko povie: "nemaj strach..." alebo "prekonaj strach", ale v skutočnosti je to dosť ťažké. Prekonať strach ti nepomôže, lebo tak len priznáš, že máš strach, je lepšie na neho vôbec nemyslieť.
Bato
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 01, 2011 10:55

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou I. (26. - 28. 11. 2010), Praha

Príspevok od používateľa Bato »

u mňa zabralo to, že som si povedal "zabudni na strach, ráno by si ľutoval, že si nešiel do AC, a je jedno či tam niečo je"...a zrazu to islo :D
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou I. (26. - 28. 11. 2010), Praha

Príspevok od používateľa madagaskar »

:ok:
Napísať odpoveď