calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re:

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Viliond napísal:priznavam ze o tom neviem skoro nic ale ja som som nic o navikovosti nevravel...hovoril som iba o tom ze po case sa moze stat ze nebudete schopni mat LD ci OBE bez pozitie tejto latky...
Ja uz teraz nemozem mat LD ci OBE a to ese nic neuzivam, takze nemam co stratit :)
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
02pecker
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Št Apr 26, 2012 9:31

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa 02pecker »

Ja som si prednedávnom objednal 50 g caley a rozdelil som si to na desat častí, ale az po tom čo som si prvý krát urobil dost silný čaj.
Bol neznesiteľne horký a pil som ho po frťanoch. Lenže to som pil v práci a popritom som počas prestávok pofajčieval cigarety. Bol som zvedavý či to má neaké účinky a malo. Cítil som sa ospalý a zároveň sa mi zlepšilo vnímanie bol to zaujímavý pocit. Ale potom ako som pil ten čaj v menších dávkach polhodinu pred spánkom a vyfajčil dve tri cigarety účinok bol skoro žiadny. Čiže som prišiel k záveru že optimálne množstvo je od tých 10g až do 30g rastliny na pol litra vody. Nieje to lacná záležitosť.
land
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 13, 2012 12:10

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa land »

Směsi z calei a dalších poněkud nestardantních šamanských bylin najdete také na www.psyethno.cz
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa jetsiu »

Osobně jsem měl s Calea Zacatechichi jen jednu zkušenost, bohužel ta byla natolik špatná, že tím pádem poslední. Připravil jsem si čajový extrakt z rostliny a šel hned spát. Myslím, že jsem udělal vše jak bylo třeba. Noc to byla šílená. Měl jsem velice znepokojivé sny, bohužel ne příliš lucidní a navíc ráno, když jsem se probral jsem měl ještě dlouho hlavu, jako by mě někdo do ní pořádně mázl pendrekem :lol: Hrozný stav. Možná materiál prachbídné kvality. Před pár roky jsem také měl zkušenost s Africkým kořenem snů, který absolutně ani opakovaně nefungoval. Byly to zbytečně vyhozené peníze, přesto jsem se chtěl přesvědčit osobně i když jsem na všemožných fórech četl prakticky to samé - nefunguje.
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Pokial viem tak Caleu je treba uzit az po 4 az 6 hodinach spanku.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa jetsiu »

Hm...no, tak to jsem právě neudělal. Narážel jsem hlavně na ten dosti nedobrý pocit z požitého čaje calei zacatechichi, takhle by to snad vypadat nemělo né?
CaseR99
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Apr 15, 2013 17:33

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa CaseR99 »

Dobrý deň píšem sem preto že by som rád kúpil Caleu celú rastlinu alebo kludne semená kto má ... :) najlepšie bratislava-okolie alebo záhorie kludne ... :) a keby sa dalo tak semená aj na dobierku ... :)
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: calea zacatechichi - moje pokusy o LD

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Ahoj, ja som kupoval cez ebay od typka z anglicka + nebolo to drahe + rastlinka rastla rychlo :) Takze odporucam http://goo.gl/VoTc1
Napísať odpoveď