Opaovanie sna

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Opaovanie sna

Príspevok od používateľa winchester »

Zdravim, viem neako zopakovat sen ? Pred nedavnom sa mi snival perfektny sen, dovolim si povedat najlepsi v zivote, nebudem sa tu o nom rozpisovat, ale na velku skodu si z neho vela nepamatam , len kratky uryvok ale uz ten stal za to... Teraz mi vrta v hlave ako by som si ho vedel zopakovat... Napadlo ma dostat sa do LD a premenit si prostredie ale to uz niebude ono ked to budem ovladat, to bolo na tom to uzasne ze to plynulo same a ako sa to cele vyvinulo... Tak neviete o neakej metode ?
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Opaovanie sna

Príspevok od používateľa Patrix85 »

Fuu...to by som bral...ale radsej by som bral nahravanie si snov na video...niektore su take uzasne ze by som si ich rad pozrel znova a znova a dookola...ach :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: Opaovanie sna

Príspevok od používateľa pravda »

O to slo prave mne v jednej z faz a podarilo sa. Technika na to asi nie je musis sa jednoducho zzit s tym svetom, priestorom alebo dejom tak ze ho budes poznat tak ako keby si tam zil velmi dlho. Je to napriklad ako tvoje mesto alebo dedina kde byvas od detstva (ak ste sa nestahovali) a poznas ho akoby cele naspamet. Nie je to lahke ale nie je to ani tazke potom len zmen prostredie a dej sa zmeni tak ako si ho nehal( ako ked sa zobudis a po chvile si uvedomis co sa stalo vcera) . Moje prostredie bolo az prekvapujuco zachovale po poslednom odchode a prichode. Niekto by mozno povedal ze je to nemozne ale ja uz viem ze to mozne je.
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: Opaovanie sna

Príspevok od používateľa pravda »

Ale ak chces zopakovat normalny sen a vela si z neho nepametas tak ti to asi nevijde. Hoci keby si si ho pametal dobre je tu moznost ze by si si vytvoril postavy dej a priestor a mohol by si skusit zabudnut ze si vo sne( mne sa to este nestalo ale co som cital tu na fore niekomu sa to uz podarilo) tolko k tomu.
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Opaovanie sna

Príspevok od používateľa winchester »

Stoji to za pokus, urcite vyskusam , dik ;)
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Napísať odpoveď