LD EXPERIMENT-získat vědomí snu jiným astrálním cestovatelem

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

MC777
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 18:33

LD EXPERIMENT-získat vědomí snu jiným astrálním cestovatelem

Príspevok od používateľa MC777 »

Krásný den všem tady, jsem tady na fóru nový člen, o LD se zajímám již nějakou dobu, můj počet snů za "jednu noc" je od 3 do 5, všechny sny si pamatuji. Vím, že jsem blízko uvědomění a tak mne napadlo, kdybychom se pokusili si sobě vzájemně pomoci. Kdesi tady na fóru jsem četl zajímavý příspěvek poněkud staršího data o tom, že se někdo pokusil o to požádat nějakou bytost z astrální dimenze o pravidelné návštěvy ve snech a tím pádem by mohlo proběhnout uvědomění o snu a nemuselo by docházet k testům reality. Mám takový nápad. Co kdyby ten, kdo již dokáže vědomě řídit své sny a i astrálně cestovat by navštívil toho, kdo právě sní. Navštívil by ho na konci jeho astrální šňůry a nebo by se přenesl k "němu" teleportací a nebo třeba pomocí fotografie, adresy, kde ten člověk bydlí apod.. Myslíte si, že by to bylo možné ? Rád se ujmu tohoto experimentu. Měl by někdo zájem ? :)
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: LD EXPERIMENT-získat vědomí snu jiným astrálním cestovat

Príspevok od používateľa bezmenak »

dnes vnoci sa ti zjavím vo sne určite ma spoznáš a ked sa to stane tak sa uvedomíš okk ? :) alebo zajtra..
MC777
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 18:33

Re: LD EXPERIMENT-získat vědomí snu jiným astrálním cestovat

Príspevok od používateľa MC777 »

bezmenak napísal:dnes vnoci sa ti zjavím vo sne určite ma spoznáš a ked sa to stane tak sa uvedomíš okk ? :) alebo zajtra..
:grin: díky za nabídku. Co to prostě vyzkoušet ? Cestuješ už vědomě ?
Používateľov profilový obrázok
gable10
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Aug 30, 2013 11:38

Re: LD EXPERIMENT-získat vědomí snu jiným astrálním cestovat

Príspevok od používateľa gable10 »

No ako to dopadlo ? :D
Napísať odpoveď