WILD

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: WILD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

teď jsem v poslední době zase začal zkoušet WILD a musím říct, že s vynikajícími úspěchy! Tento týden už jsem měl několik LD a dnes ráno zase další dva. Dříve se mi nedařilo usnout, ale přišel jsem na to, že stačí být vzhůru 20 minut! Hned jak jsem se ocitl v prvním LD tak jsem chtěl zkusit přemísťování na různá místa. Roztočil jsem se a řekl si, že až se zastavím, že budu na jiném místě, ale to nevyšlo. Byl jsem stále na tom stejném. Myslím, že takhle by to ale mělo jít, tak to budu trénovat tak dlouho, až to půjde. Ale je zajímavé to, že jak jsem měl to druhé LD, asi 15 minut po prvním, tak začalo zrovna na tom místě, kam jsem se chtěl v tom prvním dostat. Že by to fungovalo i takhle?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

ja som vstal dnes okolo 3:40, no tentoraz som chcel aj zaspat, tak som si hned lahol. nezaspal som, ale nebol som ani pri vedomi... okolo 4:40 ale prislo akesi "zobudenie", a pred ocami sa mi vynorilo hypnoticke prostredie, pocul som aj nake zvuky, akoby dych zombika, islo to od postele brata, takze ma to dost rozrusilo, zaroven som nad tym moc rozmyslal asi, lebo to slablo a zmizlo... potom uz nic....az cakacka na dalsi REM, a to bolo take 10s, plytke, ale LD ;-)
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Re: WILD

Príspevok od používateľa Epholl »

inac, niekto pisal dakde, ze on cez noci mava sny co na seba nadvazuju... bolo by to ako kukat kazdy rem na dalsiu epizodu nakeho serialu(resp ho ovplyvnit ;-) )
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

tak dnes v rano som sa zobudil a isiel som urobit potrebu, bolo asi 03_30 a vratil som sa do postele a uvolnoval telo jak sa len dalo pri tej unave, zachvilku prisli jemne zvuky a halusky a zrazu som sa ocitol v nejakej izbe a videl som take rozmazanejsie vsetko lebo som citil ze vidim aj cez zatvorene oci tak som si uvedomil ze je to sen a pozeral okolo isiel som si za par sekund v tej izbe lahnut a zaspal som zvovu :wink: a potom nasledoval normalny sen zasa :| Takze WILD je dost mocna metoda na LD!! dnes sa tesim na noc jak sa rano prebudim a skusim znovu WILD! :zzz:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: WILD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

je to mocná metoda, ale má jednu nevýhodu, že ty sny jsou velice křehké (alespoň u mě) a stačí malý podnět z venku a jsem probuzený. Kdežto sny v hluboké noci jsou stálejší a i lucidní sny se tak rychle nerozplývají. Ale je zase o to těžší rozpoznat sen.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Re: WILD

Príspevok od používateľa Sheydee »

dr.Katz napísal:je to mocná metoda, ale má jednu nevýhodu, že ty sny jsou velice křehké (alespoň u mě) a stačí malý podnět z venku a jsem probuzený. Kdežto sny v hluboké noci jsou stálejší a i lucidní sny se tak rychle nerozplývají. Ale je zase o to těžší rozpoznat sen.
skvele ..akurat si mi to zobral z ust tu vetu :ok:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

v tom momente asi nieje clovek v priliz hlbokom spanku, a zcasti mozno podvedome aj vnima okoloie(silnejsie ako vo sne)
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

tak dnes rano o 4_00 som sa prebudil za 10 minut lahol opat zacal uvolnovat postupne a dost myslet na vylet! :) za asi pol hodku som sa ocitol v mojej izbe a pozeram ze moja perina ma na obidvoch koncoch gombiky ...tak som si povedal ze to je len sen a zrazu sa zamlzilo a citil som ako sa vytahujem na lavu stranu z tele vsetko bolo rozmazane trocha a tahalo ma to do parkiet na podlahe pozeral som len a pocuvat piskot vtakov ktore som pocul aj nad ranom ked som sa zobudil! zrazu ma to hodilo spat a zobudil som sa na pravom boku! ale tie vtaciky boli genialne ...asi som bol nejak na pokraji na rozhrani astralu a reality nie.....??? :lol:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

chcem este ktomu pocedat ze toto sa mi zatial stalo teraz treti krat ale 3 krat ked som citil ze som vonku tak ma to same od seba nekontrolovatelne tahalo dakam raz do steny a teraz naposledy do tych parkiet! nedalo sa to kontrolovat vobec sam som akoby plaval donich
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

ja som chcel dnes skusit WILD(lebo asi tazko si dopodrobna(zatial) zapamatam sen, ani taky bdely niesom, aby som TR vykonal...) som mal budik na 3:30, ale ma jeden sen zobudil uz o 2:28(celkom zaujimava haluz ;-) ) tak som lezal v posteli a cakal... okolo 4-tej zacal ten nabeh na sen, ale som nezaspal, takze to skoncilo a sen sa nekonal... aj ked som na nic nemyslel.. :-( proste to prislo, zacinalo, zvuky som este nepocul, no citil som to, ale slablo to a skoncilo... :cry2:
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

WILD skusam uz 2 dni (co som sa dozvedel o LD). prvu noc som sa teda zobudil po 6 hod. spanku, bol som hore 10 minut, viac nie. potom som isiel spat, zacalo sa mi snivat, uvedomil som si, ze snivam, a potom som sa zobudil. to sa mi stalo viackrat po sebe. akoby niekto / nieco nechcelo, aby som mal LD po tak kratkom case nacvicovania. ale aspon som si zapametal a zapisal 2 sny. tuto noc nic nebolo, pouzil som sugesciu, a ani som si sny nezapametal(aj tu 1. noc som sugescitoval ci ako to mam povedat...)
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

nie niekto ti v tom nebrani. to sa stavo zo zaciatku kazdemu.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

nikto mi v tom nebrani? potom ako mam vydrzat v LD, ked zistim, ze snivam ?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: WILD

Príspevok od používateľa Zenny »

chce to len cvik, cvik, cvik... uvidis ze raz to pride ;)
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

nj. raz. ale kedy to bude? ak to npride do 2 tyzdnov, zabalim to :(
Napísať odpoveď