ludia v sne

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

ludia v sne

Príspevok od používateľa PaloB »

Aké máte skúsenosti s ludmi v LD sne? Myslím tým, že ako reagujú a správajú sa keď sa pokúšate o kontakt, rozhovory, ...
Ja to vidím zaujímavo ale ešte na tom pracujem.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja mam zkusenost takovou, ze kdyz sem se ptal lidi ve snu jestli jsou tam i po mem probuzeni tak mi rikali ze ano.
jinak sem tam potkal me 2 mrtve dedy a oba rikali ze je jim fajn. Ale to uz je davno. Jinak obcas potkam nebo se seznamim s nejakyma dost peknyma zenskyma a pak mi mrzi ze ten sen skonci ...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa sorer »

Ja mam vacsinou skusenosti s dvoma typmi. Ten prvy na rozpravanie o LD nereaguje a ignoruje ta, alebo ta vysmeje. Druhy typ s tebou o tom rozprava, niekedy da aj dajaku radu o LD, alebo si so mnou len moznosti LD uziva. Este som raz stretol snoveho sprievodcu a ten ma vystavil akejsi skuske. Podlo mojho som obstal priemerne, teda dobre.
Stretneme sa vo sne ;)
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

Tie 2 typy ľudí sú v podstate aj u mňa, niekedy sa správajú akoby ma poznali, druhí akoby som ich otravoval. Ale narazil som aj na takých čo vedeli že je to len sen, ale neboli ochotý podať nejaké informácie, alebo odpovedať alebo odpoveť bola "nezrozumiteľná-v zmysle pochopenia".
Používateľov profilový obrázok
Blossom
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Júl 13, 2004 20:47
Bydlisko: Praha

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa Blossom »

Kdyz sem byl jeste malej, tak sem se setkal s jednou takovou napul zivou napul nezivou postavou. (trosku nocni mura). Vzdy nejdrive jakovy spadla mince na topeni. Po druhe zase bylo slyset nejake klepani spoza skrine. Pak se stalo to, ze se pod protejsi posteli rozsvitilo svetlo a byl tak takovej jakoby trpaslik. Vubec sem se nemohl hnout a prislo mi, ze me ma uplne pod kontrolou. Zvlastni bylo, ze se vlastne nic nedelo, akorat tam byl a to svetlo. ( a strach) ;-)
V te dobe sem byl jeste hodne malej, tak to nic prijemneho nebylo. Od jiste doby to mam rel. vzdy vcelku pod kontrolou ;-))
Používateľov profilový obrázok
Blossom
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Júl 13, 2004 20:47
Bydlisko: Praha

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa Blossom »

Jednou se mi zdal zajimavej LD. Chodil jsem v takove budove, vsude byla spousta lidi. Vedel sem, ze staci lusknout prstem a ze muzu mit naprosto vse. Uvidel jsem par pratel a jen sem lusknul a vsichni jsme leteli na nejakou horu. Pak jsem by najednou zase v te budove. Sedely tam nejake hoky a jedna si prala nejake jidlo, tak sem ho hned pricaroval. ;-) Pak sem ale potkal nejakeho zloducha. Strasne se mi vychloubal jak se tohle kouzleni take naucil a ublizuje ostatnim bytostem. Tak sem lusknul prstama a jakoby ho zaklel do nedaleke skaly. Proste odletel a zustal v te skale. Sou kolikrat veci ;-)) Jo nakonec jsem si prisedl k tem holkam a zacal s nima mluvit. Zeptal jsem se jedne jak se jmenuje a odpovedela, ze pumpa.. nebo tak neco. Strasne se tomu zacala smat a ostatni taky. ;-)
harvie
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Apr 08, 2005 16:33
Kontaktovať používateľa:

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa harvie »

:twisted: :evil: Osobně jako dobrej nápad povežuju přefiknout tam ňákou kundu :evil: :twisted:
Naposledy upravil/-a harvie v Pi Apr 08, 2005 16:38, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa sorer »

No aj na to sa to obcas v sne vrhne, nakolko tam mas trochu ine vnimanie zabran. Len potom mozes stratil luciditu, alebo sa zobudis. Ako som zistil taketo veci v LD nemaju az taky velky zmysel.
Stretneme sa vo sne ;)
hydrant
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Máj 19, 2005 14:02
Bydlisko: Trnava

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa hydrant »

veru tak, vycarovat si sex v LD nie je moc tazke kuzlo a navyse tesne pred orgazmom sa vzdy clovek zobudi. na co asi?:)

osoby ktore stretnem v LD sa vacsinou spravaju ako v normalnom sne, cize divne a hovoria haluze. este som nestretol nikoho kto by so mnou suhlasil ze mame LD, ale raz som si sadol na lavicku vedla nejakej baby a chalana, zrejme spolu chodili, nieco sme sa bavili a s chalanom som sa celkom nepohodol, tak si povzdychol : z tohto ked sa zobudim tak sa dobre nazerem!
ale dalej sme sa o LD nebavili.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa sorer »

Ja som v sne kamaratom hovoril ze akurat spim. Dokonca ma brali aj vazne a verili mi ze spim. Hovoril som im ze si teda mozem robit co xcem a tak sme zacali skakat po posteliach a proste sa blaznit. Samozrejme ze sa potom pocit vedomia vytratil. :?
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

konečne LD

Príspevok od používateľa PaloB »

Predvčerom som mal konečne a víťazne LD po dlhej dobe. Mal som celkom taký živý sen, ktorý sa pretransformoval akoby som hral hru Half Life 2. V tom som sa uvedomil a povedal som kamarátovi, že toto je len sen o hre. Potom som s ním išiel von akoby do nášho centra mesta žiliny, ktorého "poloha a tvar" súhlasila s realitou. Tam som tomu kamarátovi ukazoval rúzne veci vo sne, ako kvalitu obrazu a výzdobu. Vyzeralo to tam ako kdesi v Indií, alebo bola to stále Žilina. Tako "sme" tam chodili po námestí, stále som niečo ukazoval a vysvetloval, vôbec som si neuvedomil, že to ja rozprávam k snovej osobe. Bral som ho ako keby sme mali spojený sen. Sen bol veľmi kvalitný, ostrý a stabilný. Som sa zabavil
Strenght
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut Okt 12, 2004 16:41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Strenght »

Vcera sem mel zatim nejlepsi LD..trval fakt dlouho nekolikrat sem ho zaostroval trenim dlani, parada..ale k tem lidem..nejdriv sem chodil po jedny ulici kde sem kdysi bydlel a pokousel se navazat kontakt s chodci..nejdriv sem se ptal jedny starsi pani jestli vi ze je ve snu, odpovedela ze vi..pak sem potkal moji sestru a snazil se ji presvedcit ze to je jen sen, neverila mi a tak sem rikal kolemjdoucim aby ji to rekli. Ale tihle uz nereagovali, jen jedna uplne stara podivna bezdomovkyne, ale ani ta nic nerikala, jen mavla rukou jako at jdu pryc..nevim, priste se chci pokusit dostat na lucid crossroads a navazat kontakt s nekym tam..
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa sorer »

Gratulujem. Nech sa ti podaria aj tie Lucid crossroads. Mozno sa tam aj uvidime. ;)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa georg »

tie lucidne krizovatky su nejake miesta, kde sa stretavaju LD-ckari ? ako sa tam dostanem ?
k teme- zatial ma maju v pazi snove bytosti...
mnohý a ani jeden
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: ludia v sne

Príspevok od používateľa Zenny »

Napísať odpoveď