Zastavenie casu

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Zastavenie casu

Príspevok od používateľa Zenny »

Skusali ste niekto v LD zastavit cas? Myslim tak, ako to je vo filmoch, ze napr. aj fontana sa zastavi a vy sa mozete hrat s kvapockami a podobne veci :) Ja som to uz skusal viac krat, ale nikdy to nebolo ono. Bud sa cas iba spomali tak na polovicu, alebo sa zastavi uplne ale napr. z 10 ludi sa zastavi len 5 a podobne veci. Nemate niekto nejake navhry ako to zdokonalit? :P
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

Podla mna na to treba mat silnu volu, pevne verit v to co chces vykonat ze sa to stane, alebo presvedcit sa ze sa to uz deje. Nesmu byt pritom ziadne pochybnosti, a ked uz to nastane a chces to udrzat, nesmies mat negativne myslienky, napr. Teraz sa tento tu typek mozno pohne aj napriek mnou zastaveneho casu...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Zo skusenosti uz viem, ze verit niekedy nestaci. Castokrat chcem napr. z ruky vystrelit blesk, uplne verim tomu, ze vystreli a nakoniec nic :(
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa georg »

Skus si predstavit v sebe energiu, skus ju dostat do ruky, plne ju precit, bude v tebe vriet. A vystrel zatku, ktora ju v tebe drzi. Blesk je na svete. :)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

A ty si to uz takto niekedy vyskusal? :)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

podla mna to je idealne
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa georg »

Zenny, ee, lebo sa mi nadari mat LD. Ale asi by to tak mohlo fungovat... Az raz budem mat LD, tak vyskusam... :DDDD
Vyskusaj a napis, ci to slo. :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

jeden čas sem s tim docela blbnul je to v LD docela užitečná schpnost čas sem zastavoval rukama pohyb jako v serialu čarodějky :) občas to taky nefungovalo.Z časem tam sli pak delat docela zajimavy veci zastavit spomalit zrychlit sebe spomalit jen ostani,zastavit jen určitou oblast,uložit si okamžik a pak se tam vrátit pretáčet sen.Jestly budete mit možnost doporučuju se mrknout ne nejkou tu fontanu je to fakt krásnej pohled nebo jednou sem trba stonul výbuch a a pak centrum exploze obešel.

Podle me zkušnosti v Ld samotna predstva vetšinu nestači a schopnost je trba se naučit nejakej čas to trvá trba naučit se litat me trvalo asi 4 LD.
Taky dost zaleži na stabilite snovyho prostredi nekdy je tamrealita tak stabilni že schopnosti nefungujou nebo je velmi omezene nekdy je upne snadny zvednout pomoci telekineze bagr a jindy z vypetim všech sil problem zvednout krabičku od zápalek.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Tak dnes v noci som mal LD a podarilo sa mi zastavit cas... aj ked nie umyselne :D Kedze nosim naramkove hodinky tak si niekolko krat do dna robim test reality ze sa pokusam zastavit sekundovu rucicku. Proste sa iba na nu zadivam a poviem STOP. Ak sa hybe dalej tak spravim este nejaky dalsi test... No a dnes v noci som mal sen - sedel som v kuchyni pri obede s celou rodinou... pozrel som sa na hodinky a povedal STOP... sekundova rucicka sa okamzite zastavila. Tak som si povedal ze super toto bude sen a potom sa pozrel okolo a vsetci v kuchyni boli zamrznuti. Pozrel som von z okna a videl som havrana (alebo vranu) taktiez zamrznutu vo vzduchu. Chcel som sa ist pozret von ale bohuzial som sa zobudil, ale aj tak to bol super zazitok :)
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa reincarnate »

a je možné predĺžiť LD tak že zastaviť čas natoľko že v realite budete snívať napr. 10 min. ale v sne vám to bude pripadať ako dajme tomu 1 celý deň ?
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa Forte »

Mňa by skôr zaujímalo či je v LD možné ostať mesiace či roky a v reále to bude len pár minút či hodín :)
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa reincarnate »

neviem ako v LD ale počas AC je vraj možné predĺžiť to aj na 100 rokov
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa Pali »

Všetko je možné - je to len otázka prístupu k informáciám.

Podstatná otázka by však bola či by to bolo pre jedinca prospešné.

Čisto hypoteticky - ako vieme že v niektorých z našich snov, ktoré si nepamätáme, nežijeme povedzme aj 75 rokov nejaký iný život? Kľudne aj na inej planéte, alebo v inej dimenzii?
- Pripúšťam že je to nepravdepodobné, ale je to možné ako na príklad prežiť 1 mesiac počas 10 minút času v tejto realite. Skoro som napísal "skutočného" času. Čo je skutočné, je však vždy závislé len od uhla pohľadu. Tam kde sme väčšinou svojho vedomia to vnímame obvykle ako skutočné, a všetky ostatné reality sa nám zdajú ako nefyzické.

Také LD/OBE kde si vnímam telo, a zároveň mám kvalitné vnemy z nejakého iného sveta je celkom slušný mix, ktorý otvára vedomie v súvislosti s tým, čo je považované za "skutočné" :) Pár som takých mal a preto dávam "LD/OBE" dokopy ako jednu vec - prístup k vyššej realite.

Ja mávam obvykle 2-3 spánkové cykly (1 cyklus = približne 2-3 hodiny), pričom ten prvý si skoro nikdy nepamätám. Kto vie čo tam zažívam .. aký tréning.
roman
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Nov 16, 2013 20:43

Re: Zastavenie casu

Príspevok od používateľa roman »

Ahojte ja som raz skusal zastavit cas rukami tak ako v seriali Carodejnice. Neviem ci poznate a niekto o tom tu uz jovoril ale ja som to skusal a raz to vyslo raz nie raz som nezastavil cas ale po pohybe ruk som dokazal telekinezu. Tak som si na druhy den stale pustal videa na youtube ako PIPER ta carodejnica z toho serialu zmrazovala cas aby som si velmi dobre zapametal ako to vyzera no a ked som mal najblizsi LD ta mi to fungovalo normalne tqk ako z toho serialu tak som potom si pozeral ostatne videa o ich schopnostiach a naozaj to fungovalo. Skuste to aj vy aj vy si popozerajte tie videa a tak skuste ich pouzit v LD a si aj dobre zapamätajte aj zvuky schopnosti mozno pomoze. Do youtube si dajte tieto nazvy :zmrazovanie-CHARMED PIPER FREZING POWER
telekineza-CHARMED PRUE POWER
astralna projekcia(ale to iba taka ze 1. telo zaspi a astralne telo skutocne,fyzicke sa objavi na inom mieste-CHARMER PRUE ASTRAL PROJECTION POWER
levitacia-CHARMED PHOEBE LEVITATION POWER
orbing-CHARMED PAIGE ORBING POWER
teleorbing- CHARMED PAIGE TELEORBING POWER a skuste aj dalsie ale odporucam.jedno video na 1den inak by sa vam to mohlo v pamäti zmiesat . Dufam ze pomoze a ak ano tak odpiste. Caute
Napísať odpoveď