Na vyskúšanie:

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

Skuste rozpravat inymi jazykmi je to haluska..

Stalo sa mi ze som bol v Parizi v autobuse a hrala tam nenormalna pecka dajaky francuzky rap a to setko z mojej hlavy..
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa Delord »

ja som zase mal LD ze som bol v meste z hry GTA 3 a bolo to super ako som sa prevazal na aute a som potom si pozeral budovy z vysky a tak bol to dobry zazitok....musim uznat
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa ibbeta »

Takze konecne som vyskusal prvu vec zo svojho 4 roky stareho zoznamu, ktorej som sa z neznamych dovodov obaval.
1. While in a lucid dream, gaze at your eyes in a reflective surface (ideally a mirror). Aftrewards call out the name "trulkor" 3 times. See what happens.
Malo to velmi zaujimavy ucinok. Aj ked som mal velmi neskore LD (okolo 9:00 rano), pricom taketo sny su uz prilis jemne a tvarne, tento som celkom slusne zastabilizoval.
Po tom, ako som to zakrical, moje snove telo ziskalo pocit akoby ho zacala stahovat neviditelna latka. Vysledkom bolo skvele uvedomenie si kazdeho centimetra svojho tela a ziskanie pocitu hmotnosti. Moje kroky otazeli a sen ziskal na realite.Ten isty pocit sa mi o chvilu vratil, stacilo sa pozriet do zrkadla.
BTW: vsimol som si zmenu ked sa pozeram do zrkadla: kedysi som vzdy videl niekoho ineho alebo seba napr. starsieho alebo inak zmeneneho. Teraz ked sa pozriem do zrkadla, vidim vzdy 100% seba. Ako je to u vas?
V kazdom pripade, z mojho zoznamu mi zostava vyskusat len cislo 2, snad sa mi to v blizkom case podari.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ja som minule nabral luciditu tak ze som siel k umyvadlu pustil som ladovu vodu, a poriadne som si oplachol face. zrazu domna vesiel naval vedomia, fakt odporucam ladova voda je v ld super. aj v lucid crossroads ked ste tak v strede co je ta fontana, tak tam si naberte vodu na dlane, uz len na rukach vas to preberie ta studenost.
zumbi
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi Nov 16, 2007 21:25

Príspevok od používateľa zumbi »

cavte. ja som skusil v LD teleportaciu, ale isla len na par metrov. Spravil som to tak ze som svaly na celom tele napol a velmi som sa chcel dostat o niekolko desiatok metrov dalej. No fungovalo to len na cca 8-10 m.
Nedovoľ, aby sa tvoje srdce obalilo falošnou pýchou. Na svete bude vždy mnoho ľudí lepších než ty. Preto nikdy nemysli na vlastnú veľkosť.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa georg »

zumbi
Aj to je uspech. Ak to budes cvicit dalej, bude sa to iba zlepsovat.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa ibbeta »

Skusil som v LD zaspat s vystrcenymi malickami, ale stratil som luciditu. Naopak opakovanie slova Trulkor fungovalo tak ako prvy krat, len s mensou intenzitou. Zda sa, ze som si vyformoval zvyk vzdy na zaciatku LD zvolat zopar takychto zaklinadiel na stabilizaciu. Pouzivam nasledovne: zvysit vedomie, zostrit sen, proste co ma napadne.
V kazdom pripade budem este so zaspanim vo sne dalej experimentovat.
Používateľov profilový obrázok
ixtin
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 15:58

Príspevok od používateľa ixtin »

ATA napísal: 2.zmnena pohledu
-planuju si v LD vitvořit bryle se spec funkcemi mezi kterimy budu přepinat...
To je perfektny napad. Zauimalo by ma co sa stane, ked si vytvoris take okuliare, pomocov ktorych se vsetko zapametas. Proste od doby ked si ich nasadis, sa ti bude vsetko ukladat do pameti. Myslite ze by to pomohlo?

Alebo skusit si zhmotnit nejake dvere. Napriklad ste niekde mimo, a chcete ist domov. Zhmotnite si dvere, alebo ked sa vam to nepodari, tak si zhmotnite len kriedu, a nakreslite si dvere, napisete na nich moja izba, a otvorite ich. Da sa takto dostat kdekolvek?
[img]http://img90.imageshack.us/img90/2598/ideauserbaaroi5.gif[/img]

--: SOM TVORCOM SVOJHO ŠŤASTIA :--
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa sorer »

Pouzivanie dveri na prechod do inej scenerie je celkom bezna praktika. Problem je len dosiahnut taky stav lucidity aby si bol schopny si tie dvere vytvorit. Omnoho lahsie sa je roztocit, cim sa ti okolie rozmaze a moze vytvorit nove.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ixtin
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 15:58

Príspevok od používateľa ixtin »

Hehe, teraz ma napadlo nieco z filmu Matrix, kde mal jeden chlapik kluce, ktore ked zasunul do dveri, a otvoril, mohol prejst do akejkolvek miestnosti. Takze ma napadlo ze tie dvere netreba vytvarat, staci iba nejake najst, a skusit to, nie?
[img]http://img90.imageshack.us/img90/2598/ideauserbaaroi5.gif[/img]

--: SOM TVORCOM SVOJHO ŠŤASTIA :--
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa sorer »

No ale ako casto mas v sne pri sebe dvere?
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ixtin
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 15:58

Re: Na vysk

Príspevok od používateľa ixtin »

U kazdeho je to individualne, ja co si pametam, tak v skoro kazdom sne som mal nejake dvere, alebo aspon okno :)
[img]http://img90.imageshack.us/img90/2598/ideauserbaaroi5.gif[/img]

--: SOM TVORCOM SVOJHO ŠŤASTIA :--
Používateľov profilový obrázok
Ali Agca
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ne Sep 19, 2004 21:26
Bydlisko: Brno

Dve

Príspevok od používateľa Ali Agca »

ixtin napísal:Hehe, teraz ma napadlo nieco z filmu Matrix, kde mal jeden chlapik kluce, ktore ked zasunul do dveri, a otvoril, mohol prejst do akejkolvek miestnosti. Takze ma napadlo ze tie dvere netreba vytvarat, staci iba nejake najst, a skusit to, nie?
Dneska jsem měl 2 LD, a protože s těmi dveřmi mě to napadlo už dávno, tak jsem to zkoušel, ale prostě se mi to ani v jednom z těch snů nepovedlo. Byl jsem v nějaké budově, asi nějaký úřad, no a jedny dveře byly zamčené a nešly vůbec otevřít a když jsem otevřel ty druhé, tak za nimi byla nějaká kancelář, která vypadala, že by tam byla i kdybych se nesnažil, aby za dveřmi bylo něco jiného (konkrétně pláž).

Tak jsem zkusil nápad mého bratránka. Sice nevěří, že LD je možné, ale nápady má dobré :D Kdysi jsem totiž řešil teleport během LD a zjistil jsem, že vlastně nevím, jak by měl vypadat a pořád jsem nad tím tenkrát přemýšlel až jsem se probudil. No a bratránek právě vymyslel skříň. Prostě vlezu do skříně, zavřu se a když ji otevřu, budu tam, kde budu chtít. V obou mých snech se to povedlo. Vždycky jsem vlezl do skříňě, zavřel a když jsem ji otevřel, byl jsem na pláži u moře, kam se chystám na dovolenou :) Pokud se ve snu skříň nevyskytuje, tak si ji můžete vytvořit "někde za rohem", ale to už asi každého napadlo...

PS: Asi dva dni teď zkouším novou metodu a dnes jsem měl dva LD. Ještě ji pořádně vyzkouším, jestli to dnes nebyla jen náhoda, a kdyžtak se s ní podělím... :ok:
Sen se nám zdá reálný dokud trvá. Můžeme říct o životě víc?
Napísať odpoveď