Totem na zistenie či snívam

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

lantern
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Feb 25, 2013 20:04

Totem na zistenie či snívam

Príspevok od používateľa lantern »

o lucidné sny sa pokušam už asi pol roka no zatial len zberám info no mal som už pár pokusov. chcem začať už onedlho no potrebujem dve veci pametať si sny a vedieť či snivam. na pametanie snov použijem snový denník no a na test reality by som veľmi rád použil Totem z filmu INCEPTION jeho repliku z ameriky by ma to aj s dopravou vyšlo okolo 35eur čo je dosť preto sa chcem vopred opýtať či to bude fungovať aj realne. proste ked zatočím v realite prestane sa točiť a v sne sa bude točiť donekonečna ako v tom filme alebo nie? prosím poradte ked už si to kupim chcem istotu že to bude aj fungovať. zatial som už aj použival iné testy reality ako napríklad že som sa štipol do prsta ak to bolelo tak je to realita pochopitelne z mierou aby moc nebolelo :D

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Totem na zistenie či snívam

Príspevok od používateľa sorer »

To si urcite nekupuj. Ked uz chces nejaku taku blbost tak ti kludne moze pomoct aj tocenie nejakej gulicky alebo niecoho takeho podobneho.
Ale skus najprv obycajne testy reality, ako dva krat sa pozriet na cas, alebo na text (ked sa pozres druhy krat je iny alebo su tam nezmysli). Skusaj menit farbu predmetov apod. Mne najcastejsie zaberali tie hodiny a text. Rob to aspon raz do hodiny.
+ si opakuj co chces spravit ked uz budes v LD. Najlepsie je zacat so zvysovanim lucidnosti ako trenie ruk, otacat sa dookola apod. Potom uz mozes skusat lietanie, zmenu na zviera apod.

PS: tu volovinu maju aj na ebay 3.45$ alebo dx 7.50$
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Totem na zistenie či snívam

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Mne uz zlihaly aj hodinky, pretoze som si myslel ze proste maju nieake nove funkcie ked mi ukazovali hocico, len cas nie :) a proste som to bral ako normalnu vec. Tocenie predmetu moze mat vo sne hociaky efekt, moze sa to tocit stale ale aj nemusi, moze to urobit cokolvek a ty to mozno zoberies ako normalnu vec nech to spravy co to spravy.

Premna je najspolahlivejsi test - zapchat si nos tak ze si ho jednou rukou chytis a skusis ci mozes dychat, vo sne mozez vzdy dychat takze hned zistis ze si vo sne a je to uplne jednoduche a spolahlieve.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
lantern
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Feb 25, 2013 20:04

Re: Totem na zistenie či snívam

Príspevok od používateľa lantern »

som veľký fanušik filmu INCEPTION takže to pre mna má cenu, to že by to fungovalo v sne by bolo menšie +

a k tomu totemu ešte jj maju to na ebay aj dx na tých strankach no v europe nikde stojí to zopár eur no to nieje problem ale poštovné stojí celkovo 24eur čo je dosť...doprava lietadlom konkretne :)


a ten text ak sa pozriem a o pár sekund znova a zmení sa nebudem to v sne brať ako normálne ? :)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Totem na zistenie či snívam

Príspevok od používateľa sorer »

lantern napísal:a ten text ak sa pozriem a o pár sekund znova a zmení sa nebudem to v sne brať ako normálne ? :)
Presne tak ako pise aj Shaman, moze sa ti aj ta zmena textu zdat normalna tak isto ako nove funkcie na hodinkach. Prave to je to umenie uvedomenia sa v sne. Tym ze v beznej realite budes ten text naozaj skumat a zistovat ci sa zmenil ti pomoze sa uvedomit aj v sne. Samozrejme uz len to ze to v sne spravis, hoci sa neuvedomis je pociatkom uspechu. Ak uz dosiahnes toho ze ti v sne pride na mysel "vsak on sa ten text zmenil", tak casom to bude jednoduchsie uvedomit sa. Narocne na tejto technike je otravnost robit kazdu hodinu takyto test reality.

Takze len treba vytrvat a skusat. Nedaj sa odradit neuspechom. Uspech sa dostavi.
lantern
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Feb 25, 2013 20:04

Re: Totem na zistenie či snívam

Príspevok od používateľa lantern »

pišem s predajcom kupim ten predmet a na stranke aj na nejakých forach pisalo že to je na zistenie dream-non dream možno to je myslene že vo filme a možno fakt funguje takáto vecička by ma praveže neotravovala :D

neboj sa ja sa nenecham odradiť a už odkedy sa zaujimam tak sa mi darí pametať si sny, kedysi som si pametal len nočné mory raz za pol roka nič viac myslel som že sa mi nesniva vobec no nieje to tak dnes v noci sa mi snival nejaký blud asi to bol obyčajný sen bol som v nejakom cudzom byte kde bola nejaká sestrička a do ruky mi pichala jednu iniekciu za druhou :D ja fakt neviem čo to bol za sen totalna blbosť niesom drogista nepicham si žiadne drogy proste blbý sen :D
Napísať odpoveď