Škola v LD ?

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Škola v LD ?

Príspevok od používateľa reincarnate »

Ahoj , nedávno som počul prednášku o Lucidných snoch, a objavilo sa tam pár zmienok o tom že v LD sa nachádza aká si škola kde sa môžete stretnúť s duchovným sprievodcom alebo učiteľom a ostatnými ľuďmi čo práve sú v LD a tiež chodia do danej školy , a tu vás vraj môže tento duchovný sprievodca kde čo naučiť okrem iného vás že vraj môže pripravovať aj na astrálne projekcie . je to pravda ?
diki :o
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Škola v LD ?

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj Reincarnate,

Zdá sa že si narazil na niečo, čo obvykle vyhľadávajú ľudia cez takzvané OBE zážitky.
Ja ti k tomu môžem povedať svoj názor a podložiť ho faktami, ktoré krásne prezentuje Tom Campbell vo svojich interview a prednáškach:
OBE, AC, LD, sny, meditácia - všetko toto je napájanie sa na "nadmnožinu" našej reality, pričom naša "fyzická realita" je len "podmnožina".

Vedci majú presne kvôli tomuto problém vysvetliť mnohé javy, experimentálne veľa krát opakované, lebo sa snažia z pohľadu podmnožiny vysvetliť prejavy nadmnožiny - ako keby baktéria v našom tráviacom ústrojenstve chcela vysvetliť nedostatok potravy, ktorý je v nadmnožine spôsobený ilegálnym manipulovaním s globálnymi komoditnými trhmi.

Skús pozrieť toto vlákno, kde som poskytol nejaké informácie .. možno ti to dá nejaké odpovede:
http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=83&t=2140

Samozrejme ak máš otázky alebo komentáre, napíš sem a rád odpíšem.
Napísať odpoveď