Karma vs. činnosť v LD

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
penicilin
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Dec 15, 2003 17:09
Kontaktovať používateľa:

Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa penicilin »

Dal by som si pozor na karmu pocul som ze niektore cinnosti mozu porusit nasu karmu no neviem moj nazor je taky ze nejake lietanie nic neovplyvni ale nejake umyselne strasenie ucitelky ;-) alebo vyvolavanie demona mozu byt samozrejme trochu nebezpecne ....
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vyskúšanie:

Príspevok od používateľa ibbeta »

neviem, prilis sa zamotavas do obsahu sna, mne skor ide o formu.
karma,astral,a spol su zalezitosti, na ktore mozes a nemusis verit.
cital si predsa castanedu- ak len donekonecna lietas a bavis sa, tak sa pripravujes o moznost dostat sa niekam dalej.
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vyskúšanie:

Príspevok od používateľa ibbeta »

ps: ked uz veris na karmu, nebol by som si isty bezpecnostou lietania. ked sa aj nechces dostat dalej - za sen- aj tak musis davat pozor na to, co robis. konkretne lietanie by mohlo symbolizovat odputanie sa od problemov. ja ked som v istej dobe casto lietaval, stavalo sa mi, ze som utekal od skutocnych problemov : den bol len nudnou epizodou medzi dvoma skvelymi nocami.

ale to su len moje skromne myslienkove konstrukcie : -))
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

to ibbeta

Príspevok od používateľa PaloB »

Ako to myslíš s druhým svetom (aj keď všeličo je možné)?
Aj tak mi to pripadalo ako normálny LD sen.
V poslednej dobe mávam LD (spokojné 3 za posledny týždeň), celkom stabilné, dlhé s takou "jarnou" :) atmosférou.
Nemám s nimi žiadny problém aj keď je pravda, že už menej skúmam sen, skor sa zabávam - podľa toho ako často mám za sebou idúcich nociach.
Používateľov profilový obrázok
penicilin
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Dec 15, 2003 17:09
Kontaktovať používateľa:

penicilin

Príspevok od používateľa penicilin »

ipbeta - ja osobne neberem sny ako nejaky duchovny rast ako mozno myslis ty. Aj keby si chcel (vydis uz ti nehovorim ako k zene ;-) robit zo snami nieco ako Castaneda tak to v nasim podmienkach (bez nagualov) nejde nijak dosiahnut a samotnemu castanedovi to trvalo okolo 14rokov .... keby som chcel nejak duchovne rast radsej 30minut pomeditujem a potom v sne robim co chcem ;-)) .....
hydrant
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Máj 19, 2005 14:02
Bydlisko: Trnava

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa hydrant »

podla mna je LD jedine dusevne povznasajuci, ci uz si tu pozitivnost vsimate, alebo nie. kazdy den po LD noci je taky pohodovy, vsetky riesenia hociakych problemov prichadzaju tak jasnejsie.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa SagitaX »

myslim ze karma sa nemoze porusit v sne pretoze vsetko co v nom robis sa nijako nevztahuje na okolie ani na teba samotneho v tom pravom zmysle... je to len tvoja fantazia zo stipkou vedomia a jedinecnym pocitom, proste LD a uplne bezpecne. ved ked napr. lietas a strasis ucitelku tak to neni moc odlisne ale aj tak ''ucitelku'' ktora spy urcite nestrasis lebo je to len snova bytost takze aj keby si vyvolal demonov bola by to len TVOJA snova bytost... mozno ak by si robil nieco ine ako LD napr. OBE alebo tak podobne kde sa uz niektore veci prenasaju aj na okolie, ale ja tomu velmi neverim ze by to bolo na karmu zle prospesne
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa RedHawk »

Karma sa neporusuje :) karma sa zvysuje alebo znizuje Karma je sucet negativnych skutkov. Cize porusit mozete Darmu ( opak karmy ) ale to su slovicka.


Dalsim problemom je blizke prepojenie LD a AC z LD mozes preskocit na OBE a hop do AC a tam uz je problem v + a -
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa SagitaX »

och neni niekde na nete daky spis mojej karmy??? :) daco by som mohol vymazat :) lebo neviem ako skoncim, to cislo bude dost velke?? :) ake skutky sa tam rataju? :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa RedHawk »

Vsetky skutky
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa SagitaX »

hmm to ale potom ludia asi nemaju bohvieaku karmu lebo kazdy robi viac menej zle skutky ci uz chce alebo nie... uz len to ze zabijes komara je zle, ale neda sa to inak spravit ak chces mat klud... :) neviem karma je-mozno, ale je NEMOZNE si ju udrzat na nule (ak je to sucet negativnych skutkov)...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Lilith7
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: St Jan 18, 2006 12:19
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Lilith7 »

Najprv by si sa na tu nulu musel dostat aby si ju mohol udrzovat :lol: a ked sa tam uz dostanes tak ides do dalsieho levelu a tam sa zase zbieraju ine body :wink: tak hor sa k nule ! :ok:
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return...
Používateľov profilový obrázok
Phoenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 12:36
Kontaktovať používateľa:

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa Phoenix »

Zaujala ma tato tema..
pre tych co veria, ze existuje nejaka nasa karma co nam pricitava za dobre skutky a odcitava za zle; stava sa mi casto, ze sa mi sniva a robim v tom sne nieco zle (dam za priklad ze napriklad kradnem veci z obchodu alebo ja neviem, zabijam nejake male deti), zrazu sa vo mne ozve nejake vnutorne citenie ze co to preboha robim, a precitnem a zistim, ze sa mi sniva. Väcsinou mi odlahne, ze chvalabohu je to len sen a v ramci toho, ze sa to prelinie do LD v tej zlej cinnosti pokracujem, aj ked viem ze je zla. Myslite teda, ze sa mi odcitava karma ked robim vedome zlu cinnost v LD ????
Dakujem za odpovede.
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Karma vs. činnosť v LD

Príspevok od používateľa Bianka »

ja o tomto nemám nejaké znalosti ale podľa môjho názoru keď vieš že je to sen a nie skutočnosť tak je to ako keby si len myslela na robenie zlých vecí s vedomím že v skutočnosti by si to neurobila takže by to nemalo nejako brať karmu :D si myslím :D
Napísať odpoveď