ZRCADLO

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: ZRCADLO

Príspevok od používateľa theDreamer »

Já se v AC v zrcadle viděl uplně normálně pouze jsem měl svázané dready aby mi nepadaly do obličeje což obyčejně nemám ... a co bylo zajímavé ... nevedla ze mě žádná stříbrná šňůra ani jsem nebyl nijak průhledný ... jen jsem levitoval :) (pozn: ne nebylo to ld .... ano jsem si jistý )
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: ZRCADLO

Príspevok od používateľa dr.Katz »

A nebylo to LD? :lol:
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Arathya
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Mar 27, 2010 0:04
Kontaktovať používateľa:

Re: ZRCADLO

Príspevok od používateľa Arathya »

dnes v noci som mala prvy LD, po priblizne mesiaci snahy a uplne necakane...a to som spala asi iba dve hodiny
bol pomerne dlhy, stihla som vyskusat viacero veci, o ktorych som citala, a co sa tyka prave zrkadiel - tie velmi neoblubujem ani irl, a ked som citala, ze v LD v nom mozem vidiet...no, rozne veci, povedala som si, ze ak sa mi podari LD, v ziadnom pripade sa nepriblizim k zrkadlu :D ale uz v tom sne mi to samozrejme nedalo a pozrela som sa do zrkadla v svojej izbe ...uh, bolo to fakt divne ...najprv som videla seba, ale obraz bol zdeformovany, ako tu uz niekto pisal (sice o astrale), akoby v pokazenej tv ....potom som sa pozrela z ineho uhla a videla som stale v jednej casti seba, ale v inej casti nejakeho chlapca, mozno 12-13 rocneho, akoby bol na druhej strane zrkadla, alebo ako v tv, aj on pozeral na mna a potom mi zakyval...celkom ma to prekvapilo ale zakyvala som mu spat :D a pamatam si, ze som mala taky celkom isty pocit, ze jemu sa to tiez sniva....a znova ked som menila uhol pohladu na zrkadlo, podobne ako chalan tam boli dalsi neznami ludia, ale tych som len videla ako v tv, neprejavovali o mna zaujem .... no, ale som rada, ze to aspon boli len normalni ludia... :D
Napísať odpoveď