Naučí mě někdo astrální projekci?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Amethy
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut Sep 25, 2012 18:43

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Amethy »

Ďakujem za tak rýchlu reakciu! :)

A tak polopate, čo znamená, že "s nimi treba aj tak zaobchádzať?" Je potrebné niečoho sa vyvarovať, mať na pozore?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nuž, minimálne je potrebné byť opatrný a rozvážny, pretože nie je nič horšie ako sa dostať do prúseru z nerozvahy a paniky. Keďže nechcem strašiť, nejdem tu nič konkrétne rozpisovať.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Amethy
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut Sep 25, 2012 18:43

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Amethy »

Hádam s tým ešte veľmi neotravujem, no zaujíma ma to a rady skúsenejších sú cenné O:-) : ako sa teda môžem dobre pripraviť?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Tak, že budeš na sebe duchovne pracovať. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Čauko Amethy :)
z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že asi lepšie bude začať s LD. Ja nevidím zatiaľ žiaden podstatný rozdiel medzi LD a AC, aj keď AC som ešte nikdy nezažil (za AC považujem zážitky dosiahnuté počas dňa, za LD zážitky počas noci), no myslím, že mám veľmi trefnú predstavu. Pri AC sa potrebuješ naučiť hlboko uvolniť, zbaviť sa strachu, mať dobrý zámer, vedieť sa chrániť a neviem čo ešte. Naopak pri LD Ti netreba nič z toho. Ak spíš, si uvolnená, strach Ti nebráni zaspať, zámer nepotrebuješ a takisto ani chrániť sa. Pritom zážitok by mal byť veľmi podobný, s tým rozdielom, že sa nenachádzaš v objektívnej, spoločnej snovej realite, ale len vo vlastnej , ktorú mne sa ešte nepodarilo opustiť a dostať sa niekde mimo, napr. do fyzického sveta, ale to mi nevadí :) Druhý rozdiel bude ten, že nedokážeš kontrolovať prebudenie, ale ja poznám fintu pomocou, ktorej sa okamžite viem vrátiť späť a zážitok tak stále predĺžovať :D Navyše prvé LD dokážeš dosiahnuť už aj túto noc, pričom na AC treba, podľa môjho skromného názoru, mesiace až roky tréningu.

Držím palce :) A nezábudaj, dôležitá je trpezlivosť.
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa arzen »

Pjotrik - aká je to technika a ktorej hovoríš že sa ňou dá predĺžiť LD? :D
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Už som to tu viac krát písal. Po zobudení sa nepohnúť ani o vlas a "prinútiť" sa znova zaspať. Nový LD zvykne prísť do 5-10 sekúnd. Ja už to som sa to naučil robiť automaticky a bez premýšľania, takže vždy po LD hneď vstupujem do ďalšieho... znova a znova :D Raz sa mi to tuším podarilo aj 7-krát. Dalo by sa aj viac, len už sa mi nechcelo :D
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

A ako sa dostavas do toho prveho LD?
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Metódou WILD, alebo spontánne. Čím viac sa tomu venujem, tým viac spontánnejších LD mám.
Amethy
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut Sep 25, 2012 18:43

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Amethy »

WhiteWolfSix: Ďakujem za radu, len je pre mňa trošku príliš všeobecná. Snažím sa sebazdokonaľovať každým dňom v rôznych oblastiach, no neviem, či to zahŕňa pojem "duchovne na sebe pracovať". Možno sa raz dozviem :)


Pjotrik: Ďakujem za reakciu :)

Popravde, lucidné sny išli pre mňa doteraz nejako bokom. Stáva sa mi, že po tom, čo sa mi sníva nejaký pekný sen, a zazvoní budík, budík vypnem a snívam vedome ďalej, len neviem rozoznať, či je to lucidné snenie alebo vedome fantazírovanie ("snívanie s otvorenými očami"). :) A prišlo mi jednoduchšie len tak snívať s otvorenými očami a vymýšľať si vlastné scenáre, do ktorých sa niekedy viem riadne vžiť :D (Inak je to pre mňa skvelá technika na zaspatie :D )
No rada skúšam nové veci. Tak som si preštudovala nejaké veci o LD a idem vyskúšať s nimi pracovať :)

No síce som ani jedno z toho (AC/LD) asi ešte nezažila (teda možno tie LD), tak na základe toho, čo som sa o nich dočítala, ten hlavný rozdiel vidím v tom, že:
- LD je moja subjektívna snová realita - ktorá, no neviem to lepšie opísať, sa vyskytuje len u mňa - aj keď sa vyskytujú v LD iné osoby,ktoré poznám zo života, tak to nie sú tie isté, čo v skutočnosti
- AC je objektívna realita - čiže, ak tam aj stretnem nejakú osobu, tak to bude tá "skutočná" osoba

Neviem, či sa to dá moc pochopiť :) Každopádne, idem pracovať aj s tými LD, no mojím cieľom je AC. LD mi príde oproti AC skôr len tak pre zábavu. Ale je dosť možné, že sa mýlim... Verím, že to čoskoro zistím.

Aj tebe veľa šťastia ;)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Amethy napísal:WhiteWolfSix: Ďakujem za radu, len je pre mňa trošku príliš všeobecná. Snažím sa sebazdokonaľovať každým dňom v rôznych oblastiach, no neviem, či to zahŕňa pojem "duchovne na sebe pracovať". Možno sa raz dozviem :)
Ja viem, že moja rada bola všeobecná. Na to, aby som Ti mohol poradiť konkrétne bez zbytočného zavádzania Ťa, by som Ťa musel poznať oveľa viac. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď