Naučí mě někdo astrální projekci?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to ahoj301: to už je podruhé co můj názor bereš jako provokaci. Myslím, že by ses nad tím měl zamyslet. A jestli i toto si vyložíš jako provokaci tak radši ani nereaguj.

to Jacqueline: čtu vše pořádně - aspoň se snažím. Už tvoje třetí věta ale naznačuje, že jsi mě nepochopila. Radši si přečti moje příspěvky ještě jednou páč bych nechtěl dostat ban od WW6 za neustálé opakování svých názorů..

... ale asi máš pravdu - z tohoto plodná debata nebude. Ptal jsem se na radu. Dostal jsem odpověď. Tu jsem vyvrátil tím co vím a na co jsem za tu dobu sbírání informacích narazil. Vaše reakce? Nepřipouštíte si, že by to i mohlo být jinak. Začnete se schovávat za prázdné věty o tom, že mám jen mindráky a beru vše jen jako legraci bo co ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LS: Nemám Ti prečo dávať ban, takže kľud.

Pripomínaš mi kohosi, kto sa ma pred nejakou dobou pokúšal presvedčiť, že dosiahnúť AC je jeho absolútne právo a nik a nič mu v tom nemôže brániť či zabrániť. Tak bol presvedčený, že má absolútnu pravdu, že nebol ochotný vypočuť (či vlastne prečítať) akýkoľvek názor, ktorý by jeho skalopevnému presvedčeniu čo i len trochu oponoval. Nakoniec som z toho rozhovoru odišiel, pretože to nemalo význam, nechcel si nechať poradiť, on chcel počuť, že má pravdu. Nič viac. Som presvedčený, že dodnes sa mu AC nepodarilo a o Tebe som o tom podobne predvedčený. Aj napriek tomu Ti už tretí krát želám Veľa šťastia.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

WW6, myslis si, ze by sa ten dotycny(alebo aj LostSoul) nedostali do astralu, ani keby na to isli napriklad metodou hemi-sync? Podla mna ano, aj keby sa tam chceli dostat len "pre zabavu" :idea:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Myslím si, že sa tam nedostanú pokiaľ naozaj nebudú pripravení. Jednoducho ich tam nepustí. Ani H-S nie je všemocný, aj keď je to silný nástroj. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

Jsem rád, že uživatel Zenny přišel s takovouto otázkou. A WW6 se odkazuje že člověk musí být připravený / jinak mu cosi v tom zabrání. Co to ale je?

....

jinak chápu, že dokavaď se mi AC nepodaří, tak vás těžko budu přesvědčovat v mém názoru. Dodělal jsem jeden přístroj pro vyvolání LD a dnes mi přijdou bilinky. Začnínám zase s LD a dokážu, že skrze něj se do AC dostanu - tak jak popisují mnohý uživatelé na netu. Pak to snad bude pro Vás dostatěčný důkaz. Ono třeba věta "nech to být a ono to přijde samo" - to je prostě blbost - samo od sebe nikdy nic nepřijde.
Používateľov profilový obrázok
SeventhWolve
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Mar 12, 2008 18:04
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SeventhWolve »

Pak to snad bude pro Vás dostatěčný důkaz. Ono třeba věta "nech to být a ono to přijde samo" - to je prostě blbost - samo od sebe nikdy nic nepřijde.
Nam nemusíš absolutne nič dokazovať, ide o to čo chceš dokázať ty sebe.

Možno sa urazíš ale poviem Ti presne to čo Ti povedali aj ostatní, toto nie je asi ten najsprávnejší dôvod na AC. Chápem, čím prechádzaš, tiež som mal obdobie keď som len veľmi tažko hľadal vysvetlenia a pravdu, a myslel som si že už niet čoho sa zachytiť.

Ak si myslíš že astrál je dokonalý tak sa mýliš, nikdy som tam síce nebol, ale taká je proste pravda, ak sa s niečím nedokážeš skonfrontovať tu , tak v astrále tomu len velľmi tažko ujdeš, všetko je prepojené medzi sebou, a tak to má byť.

Ty chceš aby Ti du niekto dal záruku ,že tam to bude iné a lepšie, ale to Ti nikto dať nemôže, pretože ako je astrál všeobecný tak dokáže byt exaktne idnvidualistický voči každému osobne a o tom to je..
Nehovor, ze je to nemozne, je to len zrejme malo pravdepodobne..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LostSoul napísal:... jinak mu cosi v tom zabrání. Co to ale je?
Ešte si neprišiel na to, že si to Ty sám? 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to SeventhWolve: astrál chápu jako cestu. Je jedno jestli na ni vkročím či ne - je to ale moje rozhodnutí. Nemyslím si, že AC (jak píší ostatní) je pro vyvolené co našli nějakou myšlenku bo co... AC chápu jako možnost, kterou může každý zkusit (to co pro něj přinese je věc jiná) jde jen o to překonat bloky (strach, materialistické myšlení atd.) a né ty důvody co mi zde popisují. Ono dříve nebyl internet. Lidé nic nevěděli, pověsti o takovýchto lidech co dokázali podobné věci mluvili jako o čarodějích. S rozvojem internetu padá tato bariéra. Lidé se dostávají k informacím, které byly pro většinu civilizacích skryté. Dle mého názoru je jen čas kdy lidé začnou přicházet na to, že vidět jen fyzický svět (narozením počínaje a smrtí konče) je něco jako když se hlásilo že Země je placka.

to WW6: hmm ... netvrdil jsem že je to kvůli někomu jinýmu.

to ahoj301: myslím, že si každý může vybrat svoji cestu. To že se mě snaží lidé odradit z důvodů abych si něco neudělal - je to moje volba - já si ponesu následky.
Používateľov profilový obrázok
SeventhWolve
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Mar 12, 2008 18:04
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SeventhWolve »

Isteze AC nie je len pre vyvolených, ale aj tak potrebuješ istý potenciál istú predprípravu, keď už nie je duchovnú, čo bude v Tvojom prípade asi bezpredmetné, bez urážky, tak aspoň pschychickú.

Myslím že si slová oststných veľmi zle vykladaáš, chápem že máš pocit že Ta chce každý od toho odhovoriť, ale uvedom si že Tí ľudia ww6, ahoj301 a daľší sú skúsenejší a ak aj ich slová vyznejú prísne alebo razantne myslia to dobre.

Depresie si AC nevyliečiš, možno len prehlbiš, to nikdy nevieš, nevieš čo sa stane, alebo sa môže stať, to nie je žiadna hra, to je úplne iný svet, s inými pravidlami.

Dám Ti radu, sadni si, a poriadne si všetko premysli, celý život, dôvody, pre ktoré to chceš urobiť, venuj sebe čas a poriadne premýšlaj prečo chceš vyskôšať AC, a postupom času možno pochopíš že všetko je inak ...
Nehovor, ze je to nemozne, je to len zrejme malo pravdepodobne..
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Podla mna LS chce AC na odreagovanie, ako chvilkovy utek od reality a zaroven aby aj preskumal "duchovny svet" tak isto, ako sa mnohi z tohto dovodu uchyluju k psychotropnym latkam(pozdravujem Dr. Katza :lol: ). Mne na to zatial staci LD, ale tych par(pozitivnych)zazitkov z AC co som mal, ma dost ovplyvnilo. :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zenny, ak sa chcem odreagovať, siahnem po takej činnosti, ktorá nebude frustrujúca. Zvoliť si AC ako prostriedok odreagovania od frustrácií každodenného života v prípade neschopnosti jeho dosiahnutia musí byť poriadne frustrujúce. Ak sa na to pozrieš triezvym pohľadom, zistíš, že toto naozaj nemôže byť rozumná snaha o dosiahnutie AC.

Samozrejme, snahy dosiahnúť AC je možné zobrať "športovejšie", tzn. s istým nadhľadom, kedy si dosiahnutie AC dáš ako dlhodobý cieľ, no s tým, že sa skôr zameriaš na proces kráčania po ceste vedúcej k AC, než na AC samotné. Potom naraz zistíš, že Ti radosť spraví aj obyčajná relaxácia, ktorá Ti napomôže načerpať sily a vôbec Ťa neznechutí to, že si zase AC nedosiahol. Dôležité je nájsť tú radosť z činnosti samotnej, než radosť z dosiahnutia cieľa.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to WW6: myslím, že toto je Váš nejrozuměnjší příspěvek: že musí být radost z činosti samotnej, než radost z dosáhnutí cíle.

S tím naprosto souhlasím. Vidět jen cíl brzy omrzí a samotné cvičení se pak lehce zprotivý. Samozřejmě, že ty roky neúspěšných pokusů mají co do sebe.

K té pomoci. Zeptám se na rovinu. Píšete že pro Vás neni problém dosáhnout AC. Určitě tedy víte, že každý má svoje duchovní průvodce, že v AC může hledat odpovědi na otázky. Mohl by jste tedy, když vás o to požádám, skrze vlastní AC zkontaktovat moje duchovní průvodce a zjistit kde dělám chybu při mojí snaze o AC? Moc rád bych znal jejich názor na můj názor - že AC může udělat život lepším.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Nau

Príspevok od používateľa dr.Katz »

I cesta může být cíl.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LostSoul napísal:Mohl by jste tedy, když vás o to požádám, skrze vlastní AC zkontaktovat moje duchovní průvodce a zjistit kde dělám chybu při mojí snaze o AC? Moc rád bych znal jejich názor na můj názor - že AC může udělat život lepším.
Lenže ja nielenže nepoznám Tvojich sprievodcov, ale nepoznám ani Teba, takže mi je ľúto. Na Tvoju otázku však môžem odpovedať aj ja:

"Áno, AC môže spraviť život lepším..."

Zároveň však s tým ide aj pokračovanie
... ale nemusí, to záleží od každého jednotlivca individuálne, čo s takouto skúsenosťou v tomto živote spraví.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

WhiteWolfSix napísal: Lenže ja nielenže nepoznám Tvojich sprievodcov, ale nepoznám ani Teba, takže mi je ľúto.
Tak toto bych potřeboval vysvětlit. Nelze se napojit na moje průvodce když mě osobně neznáte? To že spolu přes web komunikujeme ... to nepomůže? Myslel jsem třeba že v AC tyto bariéry nejsou. Lidé vzdálení 500 km přeci je "nic" v AC, ne? Jak tedy funguje tento způsob?

Osobně jsem mluvil s lidmi co komunikují s průvodci ... a podle toho co jsem od nich pochopil je, že oni řeknou svím průvodcům: "napoj se na něj" (stačí na onu osobu myslet a prý neni nutné znát ji osobně) a oni průvodci si průvodce té druhé osoby najdou a zjistí odpovědi.... asi Vás napadne proč se nezeptám jich, ale jsou to lidé co to dokáží, ale nejsou tak zkušený aby zprostředkovávali takové věci - mají to jen pro svoji potřebu (a nerozumí pojmu AC).
Napísať odpoveď