Naučí mě někdo astrální projekci?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Lenže to také "napoj sa na niekoho" ja bez skutočného dôvodu nerobím a rozhodne to nerobím len tak na diaľku. Mám svoje etické zásady a toto patrí medzi ne. To, že komunikujeme cez web nič neznamená. A mimochodom, aj sprievodca potrebuje presné koordináty, aby vedel koho má vyhľadať. Bez "adresy s PSČ" nenájdeš nikoho.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Nau

Príspevok od používateľa Jacqueline »

LS, nechápu tě. Proč se raději neučíš jak kontaktovat své průvodce sám? Vždyť oni sami ti ten tvůj "mizerný život" dokáží zpříjemnit, nemusíš kvůli tomu hned lézt do neznáma. Navíc, když se s nimi dokážeš spojit, tak tě tím neznámem i provedou. Je to jako přeskočit mateřinku a hnát se rovnou na vysokou školu...

Apropo, tvůj přístup "moje, jedině moje teorie je správná, a vaše znalosti se musí vejít do teoretického rámce, jinak nejsou správné" je zarážející. Nějak tuším, že pokud se s průvodci spojíš, řeknou ti něco podobného jako většina lidí tu. Mimochodem, pokud až tak moc nesouhlasíš s tím, co ti tu kolektiv s drobnými obměnami tvrdí, nejspíš to nebude pracovní prostředí pro tebe, že? :mrgreen:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Takze nakoniec si ma vyprovokoval odpovedat. Zacnem tym co si sa pytal ww6 :) (sorry ww6 nedalo mi)
LostSoul napísal: Nelze se napojit na moje průvodce když mě osobně neznáte?
Da sa to ale aky by to malo dovod? len aby sa napojil? Toto nie je pocitacova hra ani pribeh. Astralny priestor je smrtelne nebezpecny pre toho kto tam ide bez pripravy. To su hlavne dovody blkov
LostSoul napísal:To že spolu přes web komunikujeme ... to nepomůže?
Pomoze ale opat si pozri predoslu odpoved :)
LostSoul napísal:Myslel jsem třeba že v AC tyto bariéry nejsou. Lidé vzdálení 500 km přeci je "nic" v AC, ne? Jak tedy funguje tento způsob?
V AP (AC je astralne cestovanie AP astralny priestor) neexistuje priestor a cas v beznom slova zmyslu. Viem si zalomic cas ako chcem :) 1sekunda = 1 rok a opacne :)
LostSoul napísal:Osobně jsem mluvil s lidmi co komunikují s průvodci ... a podle toho co jsem od nich pochopil je, že oni řeknou svím průvodcům: "napoj se na něj" (stačí na onu osobu myslet a prý neni nutné znát ji osobně) a oni průvodci si průvodce té druhé osoby najdou a zjistí odpovědi.... asi Vás napadne proč se nezeptám jich, ale jsou to lidé co to dokáží, ale nejsou tak zkušený aby zprostředkovávali takové věci - mají to jen pro svoji potřebu (a nerozumí pojmu AC).
Klamali alebo aspon nepovedali plnu pravdu.
Pokial su taky skuseny ze to vedia musia to vediet i sprostredkovat.
LostSoul napísal:Často jsem si říkal - zapoměnu na AC, ale vždy časem jsem se přistihl, jak můj život je prázdný, bez smyslu. Nevím, jestli AC má smysl pro můj život. Až jej dosáhnu, tak to zjistím.
To ze je zivot bez zmyslu je v hlave, ziadne cesty do inej reality ani do AP tomu nepomozu. Este to zvysia a vacsinou to konci schizofreniou.
LostSoul napísal:Copak je to v astrálu to samé? Jdou si tam bytosti po krku kvůli penězům a moci? A vůbec, lze astrálně cestovat a třeba jen létat? Jen tak nad oblaky, podívat se po světě a dobít energii? Když jsem měl lucidní sen, tak jsem létal - sice mi nešlo létat rychle a moc vysoko, ale bylo to prima a myslím, že jsem byl tak nejšťastnější. V jedné knize R.Monroe popisuje jak létal vysoko nad zemí v doprovodu nějakých bytostí... asi mě to inspirovalo.
V astrale nie su peniaze. Ide o energiu. a vacsinou ten slabsi zmizne :) neumrie ale zmizne. a tympadom umiera aj fyzicke telo.
V astrale nejde o lietanie nad oblakmi to nie je rekreacna oblast. Je to svet v svetoch kde su rozne urovne a neexistuje tam hore ci dole ako tu. Ano Monroe vie o com hovori. Ale nemusi ist len o AP. lietat sa da i v Dreamworlde (samanske svety) alebo a pre teba asi najdostupnejsie je lucid dreaming
LostSoul napísal:Astrální projekce je určitě únik z tohoto fyzického světa. Pro mě je to ale něco jako "znamení" že i když se něco špatného stane, vím že se nemusím bát. Že existuje něco nad tím vším. ... Jenže o tom všem jen čtu. Jak mohu vědět že to co dělám je správné?
Nikdy nebudes vediet ci to robis je spravne :)
Konaj a zi v tomto okamihu nie s tym co ked a ak by som .
LostSoul napísal:Opravdu si všichni myslíte, že je AC jen ztráta času a nestojí to všechno za to?
To ti nik nenapisal. Ale astral nie je hracka ani plaz.
Je to pritaz navyse. WW6 a mnohi odtialto s tym pracuju (vratane mojej malickosti) a predpokladam ze viaceri by niekedy vymenili s tebou to ze nemozes na druhu stranu a nic vlastne nevies :)
LostSoul napísal:Co brání v dosažení AC?
Napriklad uz len velke chcenie. Ahoj301 o tom nieco vie :)
LostSoul napísal:astrál chápu jako cestu. Je jedno jestli na ni vkročím či ne - je to ale moje rozhodnutí. Nemyslím si, že AC (jak píší ostatní) je pro vyvolené co našli nějakou myšlenku bo co...
AP nie je pre vyvolenych ale musis byt pripraveny. mnohi sa do AP dostali po rokoch prace na sebe, niektori to maju ako dar. ale nik to nema s toho ze chce.
Skusaj, pracuj na sebe neobvinuj okolie.

PS: Ver mi keby som ta vytiahol do AP nepacilo by sa ti to :) :santa:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

RedHawk napísal:Takze nakoniec si ma vyprovokoval odpovedat. Zacnem tym co si sa pytal ww6 :) (sorry ww6 nedalo mi)
V pohode... :mrgreen:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to WW6: jakéže koordináty průvodce potřebuje? Adresu a PSČ? ... Tou komunikaci přes web - myslel jsem to tak nějak že na sebe vzájemně působéme (myslíme) a tím je možné skrze AC toho druhého najít ... ?

K etickým zásadám a skutečného důvodu - jestli si myslíte, že jsem jen naivní hlupák co nikdy nedosáhne AC tak mi to rovnou napište a nemusíme véct tyto dialogy. Možná se moje důvody neslučují s Vašimi, ale pro mě jsou důležitý.

to Jacqueline: Jó jistě - jen bych potřeboval jejich telefonní číslo, abych s nimi mohl mluvit 8) ... komunikaci přes kyvadlo jsem již zkoušel. Opovědi jsou, ale nevím, zda-li jsou od těch správných bytostí, popřípadě zda-li jsou správné. Navíc odpovědi ANO/NE jsou opravdu omezené a nedokáží popsat problém.

K těm mým názorům - mám pro ně opodstatnění. To že je nechcete slyšet páč odporují těm Vašim ...

to RedHawk: Smrtelně nebezpečný je i fyzický svět. Má svoje pravidla a taky sem přicházíme nepřipravený. BTW k tomu, že je astrální prostor smrteně nebezpečný ... nikdy jsem nečetl že by někdo kvůli AC umřel. Myslím, že i zkušení cestovatelé toto popírají ve svých knihách. Chápu, že tak jako tady jsou viry, tak může být něco jiného ale smrtelně? Mohl by jste mi to prosím popsat? (A k tomu důvodu napojení. Popsale jsem jej v mém příspěvku výše.)

K těm osobám o kterých jsem psal, že komunikují s průvodci. Pro vás to jsou lháři, pro mě ne. Nebudu Vám tady ale rozepisovat jak se k tomu dostali - patrně bych zase dostal odpověď "že je to nemožné"...

PS: vytahnutí do AC přeci neni možné - a pokud ano, tak WW6 má jinačí názor.
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

LS: Ale my nemáme názory, my máme z většiny poznatky. Můžeš tvrdit to samé? Argument "ostatní se tam taky dostali a podle MĚ na to neměli" doopravdy neprojde.
Kyvadlo je imho k ničemu (mně se klepe ruka :mrgreen: ), ale máš spoustu dalších možností. Snad mi nechceš tvrdit, že jsi o nich nikdy neslyšel. O bytostech, o energiích, o filozofii, o etice, o šamanismu, o mytologii, klidně i o kartách, drahých kamenech, o jakémkoli "hmotném" duchovnu. V tom případě se opravdu nedivím, že ti něco brání v AC, když vlastně vůbec nic neumíš ani nevíš... jediné, co tě zajímá je, že ty tam chceš. Hodně štěstí, opravdu :grin:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LostSoul napísal:to WW6: jakéže koordináty průvodce potřebuje? Adresu a PSČ? ... Tou komunikaci přes web - myslel jsem to tak nějak že na sebe vzájemně působéme (myslíme) a tím je možné skrze AC toho druhého najít ... ?
Lenže, ak mám poslať svojich spojencov za niekým, musím presne vedieť za kým. LostSoul je anonym, ktorý tu síce na nete zanecháva nejakú stopu, tá je však elektronická, v AP nepoužiteľná.
LostSoul napísal:K etickým zásadám a skutečného důvodu - jestli si myslíte, že jsem jen naivní hlupák co nikdy nedosáhne AC tak mi to rovnou napište a nemusíme véct tyto dialogy. Možná se moje důvody neslučují s Vašimi, ale pro mě jsou důležitý.
Chlape, všimol som si, že rád ľuďom v tejto diskusii podsúvaš niečo čo vôbec nepovedali a ignoruješ to, čo Ti hovoria. Potom je naozaj veľmi ťažké vzájomné porozumenie. Zatiaľ sa mi z Tvojich slov vytvára obraz malého dieťaťa, ktoré sa hodí na zem a kričí na druhých "ja chcem, ja chcem, chcem a chcem" a vôbec nie je schopné počúvať dôvody, prečo to nejde. Naozaj nemá zmysel s Tebou komunikovať v tomto Tvojom stave. Je mi ľúto, ale niet pre Teba pomoci.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
SeventhWolve
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Mar 12, 2008 18:04
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SeventhWolve »

LS: Vidím, že si sa nad mojou radou ani len trocha nepozastavil. Ja už neviem, čo Ti mám vlastne povedať, pretože si aj tak urobíš po svojom.
K těm mým názorům - mám pro ně opodstatnění. To že je nechcete slyšet páč odporují těm Vašim ...
Tu Ta nikto nezavrhuje preto že máš iný názor, ale pochop že sú tu ľudia, ktorí s tým majú skúsenosti, vedia o čom AC je, a keď sa Ta snažia v niečom poopraviť, alebo Ti ukázať že sú i iné alternatívy, tak reaguješ ako by sme Ti neviem ako ubližovali.

Poviem Ti narovinu že pokiaľ budš takto pokračovať nikdy alebo skôr len s veľmi malou pravdepodobnosťou AC dosiahneš, pretože nemáš v hlave cieľ, nemáš víziu, alebo predstavu, prečo chseš vyskúšať AC.

Pokiaľ si toto neujasníš tak sa ničoho nedočkáš.

Takže ešte raz
Depresie si AC nevyliečiš, možno len prehlbiš, to nikdy nevieš, nevieš čo sa stane, alebo sa môže stať, to nie je žiadna hra, to je úplne iný svet, s inými pravidlami.

Dám Ti radu, sadni si, a poriadne si všetko premysli, celý život, dôvody, pre ktoré to chceš urobiť, venuj sebe čas a poriadne premýšlaj prečo chceš vyskôšať AC, a postupom času možno pochopíš že všetko je inak ...
Nehovor, ze je to nemozne, je to len zrejme malo pravdepodobne..
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

WhiteWolfSix napísal: Chlape, všimol som si, že rád ľuďom v tejto diskusii podsúvaš niečo čo vôbec nepovedali a ignoruješ to, čo Ti hovoria. Potom je naozaj veľmi ťažké vzájomné porozumenie. Zatiaľ sa mi z Tvojich slov vytvára obraz malého dieťaťa, ktoré sa hodí na zem a kričí na druhých "ja chcem, ja chcem, chcem a chcem" a vôbec nie je schopné počúvať dôvody, prečo to nejde. Naozaj nemá zmysel s Tebou komunikovať v tomto Tvojom stave. Je mi ľúto, ale niet pre Teba pomoci.
Víte že si tak i připadám, když čtu příspěvky na tomto fóru.

Vezmu to tedy od začátku: Přišel jsem s otázkou zda-li mě někdo naučí AC. První narážka WW6 "Ani ja by som sa nevybral do amazonského pralesa len tak bez sprievodcu. Preto sa divím koľko je tu dobrodruhov ochotných liezť bez akejkoľvek prípravy do astrálu." Odpovídám, že nikde nikdo nepíše že AC je nebezpečný! (pokud ano, tak mi to prosím ukažte kde). Odpověď ahoj301: "nemaš prečo tam ist a chceš tam ist..to je jeden zdovodou prečo bysi sa mal bat." Reaguji, že mám důvod a že ti co mluví a straší ostatní že AC je nebezpečný považuji za prázdná slova. Důvod? Dejte mi důkaz že se mýlím (ale patrně žádný nebude). Uživatel ahoj301 mi začne tvrdit že někoho nutim bo co? ... Ještě jednou vysvětluji svůj důvod a píšu o tom, že jsem osobně!!! mluvil s lidmi co dokázali to co zde popisujete jako nemožné!!!! rekce WW6: "Veľa šťastia..."

... mám pokračovat? A nebo jsem jediný kdo vidí, že ani jedna odpověď nikdy nebyla k mé otázce a plky okolo připravenosti / nechat AC fakt nežeru! Jeden tvrdí že AC je smrtelně nebezpečný (pokud nevíe kdo to psal tak si to najděte v textu) ... důkaz? Mám si dát ten čas a citovat z knih a článků lidí co píší o AC? Nikde nikdo netvrdí že AC je nebezpečný... co si pak mám pomyslet? Že ze mě děláte to dítě co jen křičí já chci, já chci...

Dokážete jen odradit druhé lidi od toho co je zajímá a přicházíte s odpověďmi alá Jacqueline: "Apropo, tvůj přístup "moje, jedině moje teorie je správná, a vaše znalosti se musí vejít do teoretického rámce, jinak nejsou správné" je zarážející." ... ano, nemyslím si že AC je smrtelně nebezpečné ... jestli se Vám to zdá zarážející, napište mi proč je tedy AC smrtelně nebezpečné!!! Jenom strašíte, že se mi to nebude líbit. Jeden říká, že je možné dostat druhou osobu do AC, druhý to popře... a když Vám to napíšu tak zase spustíte že nejsem připravený bo co - jak to víte? Znáte mě? ... pokud je pro Vás nepřipravenost mít otázky a názory (které jsem si sám nevymyslel!!!) tak jsem skutečně nepřipravený - podotýkám, že takovou nepřipravenost neberu! (a berte si to opět třeba jako že nechci poslouchat)) .. měli by jste se vidět co mi píšete jeden přez druhého.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Keď Ťa tak čítam, tak vlastne dosiahnutie AC je brnkačka, na ktoré netreba byť pripravený (nežereš nám to). Tak si pomôž sám a vyser sa na to, čo Ti tu kto píše! Máš predsa ľudí, ktorým dôveruješ a veríš, tak nestrácaj s nami čas, pretože sme sa tu nejakým spôsobom proti Tebe asi "spikli v odhováraní Ťa od AC". Celkom si ma pobavil. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

LostSoul napísal: to RedHawk: Smrtelně nebezpečný je i fyzický svět. Má svoje pravidla a taky sem přicházíme nepřipravený. BTW k tomu, že je astrální prostor smrteně nebezpečný ... nikdy jsem nečetl že by někdo kvůli AC umřel. Myslím, že i zkušení cestovatelé toto popírají ve svých knihách. Chápu, že tak jako tady jsou viry, tak může být něco jiného ale smrtelně? Mohl by jste mi to prosím popsat? (A k tomu důvodu napojení. Popsale jsem jej v mém příspěvku výše.)

K těm osobám o kterých jsem psal, že komunikují s průvodci. Pro vás to jsou lháři, pro mě ne. Nebudu Vám tady ale rozepisovat jak se k tomu dostali - patrně bych zase dostal odpověď "že je to nemožné"...

PS: vytahnutí do AC přeci neni možné - a pokud ano, tak WW6 má jinačí názor.
Pises ze fyzicky svet je nebezpecny, ma svoje pravidla a pod. Ano to mas pravdu ale ked chapes ze tu su pravidla preco nevies pochopit ze pravidla su tam?


nikdy jsem nečetl že by někdo kvůli AC umřel.
ten kto umrel uz o tom asi nenapise. to je logika :)

Ked som v AP dochadza bezne k boju medzi "bytostami" mnou a tiez medzi "nahodnymi cestovatelmi" ktori vacsinou skoncia ako potrava.
vytahnutí do AC přeci neni možné - a pokud ano, tak WW6 má jinačí názor to nikde ww6 nenapisal :)

posledna reakcia k mluvil s lidmi co dokázali to co zde popisujete jako nemožné!!!! Kolko rokov to dany ludia praktizuju, aj nieco dokazu alebo iba hovoria :)

K tejto teme uz nemam co dodat a keby to bolo na domovskom fore asi by som bol za uzavretie temy
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Nau

Príspevok od používateľa RedHawk »

WhiteWolfSix napísal:Keď Ťa tak čítam, tak vlastne dosiahnutie AC je brnkačka, na ktoré netreba byť pripravený (nežereš nám to). Tak si pomôž sám a vyser sa na to, čo Ti tu kto píše! Máš predsa ľudí, ktorým dôveruješ a veríš, tak nestrácaj s nami čas, pretože sme sa tu nejakým spôsobom proti Tebe asi "spikli v odhováraní Ťa od AC". Celkom si ma pobavil. :grin:
Ale ved to je preto sem prisiel :) lebo to co sme sa ucili par rokv onzvladne na zaklade netovej pomoci :)
Ach jo mal by sa dat na hemi, lebo na samanskom by dopadol ako ten 13ty
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to WW6: obviňujete mě že nečtu co píšete a sám potom potom zkomolíte opět nic neřešící věty alá že "AC je brnkačka" ... Před Vámi jsem uvedl příspěvek. Ani na jedno z toco jsem jsem uvedl jste neodpověděl. Ale patrně od Vás stejně nic jiného nedostanu...

to ahoj301: Možná moje myšlení je problém proč se mi nedaří AC - víš to ale jistě? Ono to je jako když se od doktora, ke které mu jsem došel s bolesti břicha, dozvěděl že jsem nemocný ...

to RedHawk: myslím, že se jen napařuješ. Jednou píšeš to pak to zlehčuješ a stejně jako WW6 neodpovíš na otázku co jsem ti položil. K tomu vytáhnutí do AC - zeptej se WW6. Pokud ti řekne jinačí odpověď než jsi slyšel ode mě tak lže. A nebo za tu dobu změnil názor. K těm lidem ... není důležité jak dlouho co praktikují. Asi bys měl vědět, že nemusí být vždy lepší ten kdo 10 let dělá nějakou činnost než někdo kdo právě začal ...
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Nau

Príspevok od používateľa Jacqueline »

LS: K tvé debatě s Redem a WW6 - Není ani tak důležité, jestli tě dokáží vytáhnout ven z těla, nebo ne, důležité je, jestli chtějí oni. Protože pokud to nedokážeš sám, není důvod, aby to dělal někdo jiný, takže by tě možná do astrálního světa "vytáhnout" mohli, a dobře, něvěř nám, že by to mělo nedozírné následky pro tebe, je to tvůj život, ale prosím uvědom si, jaké následky by to mělo pro ně. Ty možná nevěříš na to, že se v astrálu může něco stát, ale oni to snad ví líp a zcela jistě správně tuší, proč by neměli (teď přejdu etické smýšlení) riskovat svou srst kvůli někomu, kdo si usmyslel, že si chce udělat výlet do astrálu.

Můžu se tě zeptat, jakou literaturu máš načtenou, že jsi se ještě nedočetl o nebezpečnosti astrálního putování?
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to Jacqueline: ano, asi jsem doufal, že najdu někoho kdo by mě dokázal vytáhnout, ale hledal jsme i osobu, která by semnou přes Skype mohla mluvit o AC. Myslím, že bych pak získal více poznatků ... Pokud mají strach a nebo pocit, že by si mohli tak něco přivodit, je to jen jejich volba - nikoho nenutím. Nemusí mě ale za to hned označovat za někoho kdo neví nic a chce vše (jednoduše shrnuto). I ty si stále myslíš že to je pro mě zábava. Nebudu tě opět přesvědčovat, protože bys to stejně opět ignorovala. :roll:

K té litarutůře: mám škálu knih s tématikou o astrálu, parapsychologii, esoterice, lucidních snech, hypnóze, čakrách a trochu i budhismu ... Ty věci které tady ostatní považují za scestné nejsou z mojí hlavy. Mluvil jsem se spoustou lidmi. Někteří se spíše chvástali, druzí to co říkali dokázali ... Vidím, že je tady spustu lidí, co chce pomoci - ale nevím zda-li poslouchají. Jedno vím - odpovědi se nedočkám. Spíš budu prohlášen za kacíře a upálen (tedy .. dostanu ban) ...

Ta nebezpečnost astrálu: ti co o ní tady začali mluvit mi nedokázali ani jediným důvodem říci proč si to myslí! Za mnou stojí knihy a teorie. Vím že všude jsou pravidla. Všude je něco co může ublížit a nebo pomoci. RedHawk píše o smrtelně nebezpečné AP. Zdůvodnění se nedočkám. Ale už o něj ani nestojím.
Napísať odpoveď