Naučí mě někdo astrální projekci?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa sorer »

Nie vsetci nicime. A si myslis ze v astrale stretnes len samych dobrakov?
Stretneme sa vo sne ;)
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

Ano, jsou i lidi kteří jsou schopni udělat pro druhého co je v jejich silách aniž by za to cokoliv chtěli... Nemyslím, že mám špatný život. Mám jídlo, sem tam nějaké peníze měsíčně seženu, ale nejsem slepý a přijde mi, že neexistuje spravedlnost. Stačí se podívat na večerní zprávy. Je to hnus.

Copak je to v astrálu to samé? Jdou si tam bytosti po krku kvůli penězům a moci? A vůbec, lze astrálně cestovat a třeba jen létat? Jen tak nad oblaky, podívat se po světě a dobít energii? Když jsem měl lucidní sen, tak jsem létal - sice mi nešlo létat rychle a moc vysoko, ale bylo to prima a myslím, že jsem byl tak nejšťastnější. V jedné knize R.Monroe popisuje jak létal vysoko nad zemí v doprovodu nějakých bytostí... asi mě to inspirovalo.
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Po dlouhé době zase pěkný den ve spolek... Zase vám do debaty vlítne nějaká ženská ... warning, hodně dlouhý příspěvek :lol:

Takže... ahoj, LS. Jak už ti někdo řekl - ty hledáš únik ze světa. To je cool, všichni to děláme nebo jsme to někdy dělali. Já taky. Nic se ti nedaří, svět je fuj, všude násilí, vraždy, neupřímnost, lži - všichni toužíme po ideálním světě, po Utopii, a není na tom nic špatného. Samozřejmě, že chceme být šťastní.
Chceme utéct a nechat to tu tak, jak to leží a běží, sami chceme pro sebe to nejlepší. Popravdě ano, myslím, že všichni, kteří ti tu odpovídají, naprosto chápou tvé vnitřní rozpoložení, protože každý, kdo si začal s podobnými věcmi, se do takového stádia dostal, dostane nebo v něm zrovna je.
Takže - útěk není řešení. Kéž by bylo, ale není.
Chceš zavřít oči, utéct do světa plného světelných a nádherných bytostí, radosti, létání - a nechat za sebou tenhle svět. Už se ti rýsuje, proč ti to AC nejde?
Nejde ti proto, že jsi už zavrhl všechno, co bys mohl TY pro tenhle svět udělat, aby byl lepší. Válíš se ve srač... (pardon), čekáš, kdy tě někdo zvedne, umyje, obleče, a nenapadne tě vzít kýbl s vodou, kleknout na kolena a drhnout.

Chceš lepší svět? Super! Udělej ho! Nic ti nebrání, nikdo ti to nezakazuje. Všichni jsme občas na dně - ale v tom momentě se musíš rozhlédnout, jít se projít do parku, podívat se na modrou oblohu, na rozkvetlé stromy, na hrající si štěňata a přiznat si, že tenhle svět není JENOM plný násilí, ale že je tu i spousta krásy - jen ty ji prostě nechceš vidět, protože jsi se zafixoval na svůj vlastní únik. Tyhle věci ti už nedělají radost? Špatně, měl by ses to zase naučit, je to skvělá dovednost. Vzpomeň si, jak jsi byl jako dítě šťastný, když jsi běžel po parku, pak se svalil do trávy a cítil se úžasně. Byl to skvělý pocit, že? Ten tě v astrálu nenaučí, na ten pocit si musíš vzpomenout už tady. Astrál tě nenaplní štěstím - i kdyby ses tam nakrásno dostal, neudělá ti to takovou radost, protože už si pocit absolutního štěstí ani nepamatuješ.
Zavíráš oči, sedáš si do kouta a čekáš, kdy tě někdo vezme za ruku a řekne: Pojď, dovedu tě do ráje, a ty pro to nebudeš muset hnout prstem. Že ne? A co myslíš, že je to tvoje "vytáhněte mě někdo do astrálu, prosím!"?
Chceš sám utéct, ale ani tě nenapadně zlepšit svět teď a tady. Až ho zlepšíš, budeš moct jít dál - a víš co, už se ti možná ani nebude chtít, protože najdeš naplnění právě v tom zlepšování. Na tomhle světě nejsi proto, abys tu trpěl, jsi tu proto, aby ses učil a hrál si, třebaže to zní paradoxně.

Odpověz si - hraješ si vůbec někdy? Nebo jen sedíš v šedi dní a čekáš na vysvobození? Chodíš do přírody, máš přátele, máš nějaký koníček (i když třeba bizarní - maluješ, zpíváš? Nebo ti to připadá moc nemužné?), psa, kočku? Nebo třeba přicházíš na tajemství věků (historie, pro mě za mě studium kabaly, magie, tarotu,...)? Vedeš skauty :grin: ? Píšeš knihy? Snažíš se vůbec zlepšit tenhle svět, nebo jen sedíš, koukáš a kňučíš? Zpříjemnil jsi dneska nějaké slečně na poště den tím, že jsi se na ni usmál? Pomohl jsi sousedce s nákupem? Okřikl kluky týrající kotě?

Až dokážeš svůj život naplnit, nebudeš AC ani POTŘEBOVAT... a jednoho dne přijde samo, a ty budeš rád, podíváš se na svůj život a řekneš si: myslím, že jsem něco dokázal...
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

Drahá Jacqueline,

děkuji Ti za tvůj názor.

Chápu, nejspíše si myslíš, že jsem socka co nic nedělá. Co se snaží vše okolo ignorovat a na ostatní kašle... musela bys mě ale znát osobně, abys mohla usoudit zda-li jen fňukám. Nedokážu posoudit zda-li to co dělám nebo jsem udělal je skutek s :ok: nebo :no: .

píšeš: "... všichni toužíme po ideálním světě, po Utopii ... "

Často si říkám: "Život neni špatný - to lidi." ... jsem možná momentálně na dně - protože se mi nedaří to do čeho vkládám naději, že bych mohl být lepší. Dokázat si sám sobě, že na to mám. Jak mohu pomoci jinde když si neumím pomoci ani sám... píšeš abych se rozhlédnul (věř mi dělám to častěji než si myslíš). A co vidím? Parky jsou plné odpadků, prázdných lahví a nedopalků. Na obloze ani živáčka. člověk který tě prosí na kolenou o pomoc se ti druhý den směje do očí že jsi hlupák ...

Dáte mi snad záruku, že když pujdu sbírat odpoadky že dokážu astrální projekci? Že si lidé řeknou "hele to je dobrý člověk" ... ??? Měla byste vědět, že to už mám za sebou. Nic se ale nezměnilo za celých 8 let co se snažím žít lépe.

Astrální projekce je určitě únik z tohoto fyzického světa. Pro mě je to ale něco jako "znamení" že i když se něco špatného stane, vím že se nemusím bát. Že existuje něco nad tím vším. ... Jenže o tom všem jen čtu. Jak mohu vědět že to co dělám je správné? Jak mohu vědět že nejsem naivní hlupák?

... rád bych aby všichni věděli ... nezlobím se na ty co mi nechtějí pomoci ať už mají jakýkoliv důvod.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LS:
1. Astrál máš zidealizovaný.
2. Nemá Ti tu kto pomôcť, ak nebudeš na sebe makať, do astrálu sa nedostaneš. To nie je ako kúpiť si lístok do Prahy, tak máš zaručené, že sa do Prahy pri troche šťastia dostaneš.
3. S vlastnou smrťou či smrteľnosťou sa môžeš vyrovnať aj inak, nielen prostredníctvom astrálu.

Suma sumárum, ako Ti tu už ktosi napísal, upínaš sa k niečomu, čo môže byť úplne inak a pritom Ti môže uniknúť Tvoj život pomedzi prsty.

P.S.: Zbieranie odpadkov Ti astrálnu projekciu nezaručí, no môže Ti zaručiť dobrý pocit, že si spravil niečo dobré.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa mNemoN »

Ahoj LS - kopec ludi hlada pravdu a ked ju konecne najde tak si pred nou zakryva oci :)) Co by sa stalo ak by si sa aj v AC sklamal ? Kam by si potom usiel ? Ak sa ti rucaju tvoje zivotne hodnoty, tak ich prehodnot! Ak sa citis prazdny a na dne - tak sa netrap! Lebo v tom co v tebe zomrelo, moze narast nieco nove :) Tak sa posnaz aby to bolo zas o nieco lepsie a prinieslo ti to krajsi zivot :))) Ak chces byt stastny tak musis mysliet na seba :)) To vies: ziadne dobro nezostane nepotrestane :) A never vsetkemu co ta ucili od malicka :)) Svet je kurva a tie potom este vacsie :)

Good luck and have fun ^^
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

Opravdu si všichni myslíte, že je AC jen ztráta času a nestojí to všechno za to?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LS: To nikto netvrdí. Skús zavnímať hlbšiu rovinu toho, čo Ti ľudia chcú zdeliť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Nau

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Nu, nikdo netvrdí, že jsi špatný člověk. Jen se mi zdá, že nechceš vidět ty hezké stránky - ony tu jsou, jen je nechceš vidět. Máš přítelkyni/přítele? Možná, že tvůj park je nechutný, ale ten náš je fajn... a ano, sbírání odpadků ti pomůže k AC. Pomáhá ti si totiž něco uvědomit...

Pamatuješ si, jak se tu mluvilo o přípravě na AC? Máš načtenou nějakou literaturu o synchonicitě, o intuici, karmě? Jiných oblastech "duchovna"? To je příprava - až ovládneš duchovní svět na zemi, budeš moct postoupit dál, třeba do astrálu. Ale osobně - to už dřív stejně umřeš.
Astrální svět není skrýš pro ty, kteří nezvládají svůj život zde. Píšou ti to tu všichni; nejspíš na tom tedy něco bude. ;)

Tvůj úkol je žít - a do astrálu se dostanou jen ti, kteří ten úkol už zvládli. Jinak by nemělo cenu, aby ses tam dostal a zároveň byl tady, pokud je tvá existence zde poněkud nepotřebná. Pochybuji, že by tě něco vyššího nechalo existovat jako hybernující tělo s duší v astrálu.

Apropo, čím víc se na něco upínáš, tím míň ti to jde, takže je lepší se teď zajímat o to jak zlepšit svůj život teď a tady, a to, po čem jsi toužil, příjde samo.
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

:!: DOTAZ :!:

Co brání v dosažení AC?

Nikdy jsem nikde nečetl že by tomu měla bránit nejaká bytost která by posuzovala kvalitu života. Znám lidi, kteří nevědí ani co je to karma a nějaký světský život je jim ukradený ... proč to tedy jde jim? Přítel mi poradil nějaké rostliny - sám je zkusil a měl astrální projekci. Bez záměru, bez přípravy nebo podobného důvodu který se mi snažíte předložit.

Můj názor: Astrální projekce neni závislá na tom jak člověk žije nebo jaký je. Osobně AC beru jako bránu ke které je třeba najít klíč - klíč ve formě (překonání strach z neznámého). Prostě je to pro člověka nové poznání. Jako když jsme se učili plavat, řídit auto a podobně.

Radíte mi abych se zamyslel na tím co mi sdělujete. Zkusil se někdo zamyslet nad tím co se snažím ukázat Vám všem? Kde je ta podstata neúspěchu v dosažení AC? ... netvrďte mi že když budu každý den sedět doma v koutě, nemít kamarády, neuklízet odpadky, nečíst duchovní literaturu, nebudu potírat násilí, budu přemýšlet nad sebevraždou, nebudu se smát na druhé lidi, budu se snažit pomocí AC utéct z této reality .. (uff vynechal jsem něco z těch důvodů co jste mi popsali?) ... tak že se mi AC nepodaří. To jsou potom ti lidi co to dokázali lháři, knihy které se prodávají a píší je uznávaní lidé v těchto oborech lžou, návody a techniky, hemy-sinc ... to vše je tedy pak zbytečné?

Věřím, že důvod je jinde.



[/i]
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LostSoul napísal:netvrďte mi že když budu každý den sedět doma v koutě, nemít kamarády, neuklízet odpadky, nečíst duchovní literaturu, nebudu potírat násilí, budu přemýšlet nad sebevraždou, nebudu se smát na druhé lidi, budu se snažit pomocí AC utéct z této reality .. (uff vynechal jsem něco z těch důvodů co jste mi popsali?) ... tak že se mi AC nepodaří. To jsou potom ti lidi co to dokázali lháři, knihy které se prodávají a píší je uznávaní lidé v těchto oborech lžou, návody a techniky, hemy-sinc ...
Máš veľmi zvláštnu logiku, s ktorou si nejako nedokážem rady a preto sa už nebudem pokúšať niečo Ti vysvetliť. Nemá to zmysel.

Môžem len zopakovať to, čo som napísal v tomto príspevku: Veľa šťastia.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

LS: Ne, opravdu nad tebou nestojí nebeský strážce, který rozhoduje, koho vpustí do astrálu. Ale to místo je živoucí, není to nějaký nehybný ráj, který čeká, až příjdeš. Co bys astrálu ty DAL? Nebo bys z něj jen bral?
Lidé - tím myslím lidé jako lidé "odsud" - tam chodí tisíce let pro radu o léčení, pro spojení se svými průvodci.. víš ty vůbec, jaké máš průvodce? Mluvil jsi s nimi někdy, i kdyby jen prostřednictvím karet či snů? Astrální roviny nejsou místa, která čekají, až tam naběhne nějaký blázen, co chce létat, nebo vyvádět podobné blbosti, protože si sám nedokáže zařídit lepší život už tady. S takovým důvodem bys při emigraci do jiné země přeci taky neuspěl.
Promiň, ale tvé důvody se mi zdají nedostatečné. Pochopím, kdybys toužil po jiném světě v případě, že by se ti zabilo dítě, nebo by jsi přišel o zrak, to bych potom opravdu pochopila, ale zdá se mi, že ty prostě už odmítáš hledat krásy Matky Země a upínáš se na svůj sen.
Ne, neznám tě osobně, ale zatím jsi mne nijak nepřesvědčil, že by sis astrální svět "zasloužil". Ano, dostali se tam lidé, co se sjeli, nebo měli nějaký úraz - ale ti se tam měli něco naučit. Pro tebe zřejmě nenastal ještě čas.
Vím, že stále říkáš, že podle tebe život není o učení - nebudu ti tento názor brát, je tvůj a já nemám právo na to ti říkat, v co máš věřit. Takže od tohoto tématu se raději distancuji.

Je hezké, že máš své přesvědčení, my ti ho samozřejmě nebereme, ale prosím, poslouchej, co ti říkají lidé, kteří s ním mají praktické zkušenosti (tím nemyslím sebe, aby se někdo zkušenější neozval :mrgreen: ). Ty jen hádáš na základě toho, co jsi se zatím dočetl. Přišel jsi pro radu od lidí, kteří astrálně cestovat dokáží - tak proč je najednou nechceš poslouchat...? Neříkám, že jsou zde všichni nejmoudřejší, ale je to stejné, jako bys přišel k doktorovi, a hádal se s ním, že tvá nemoc není způsobena špatnou stravou a přecházením nemocí, ale samozřejmě působením stresu, protože jsi se o tom dočetl v knize Nemocné dítě - Rádkyně pro matky.
Snažně tě prosím, neříkej si o radu či vědomosti, když chceš jen slyšet potvrzení svých vlastních domněnek.
Hodně štěstí na tvé pouti. :ok:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to Jacqueline: myslím, že jediná možnost jak zjistit, kdo má klapky na očích je to, že se mi podaří AC. Nevěřím, že těm co dokázali AC bylo z důvodu aby se tam něco naučili. Nevěřím, že ti co se marně pokouší o AC tak jen pro to že nenadešel jejich čas. Takový důvod (je dle mého poznání) chybný....
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LostSoul napísal:Takový důvod (je dle mého poznání) chybný....
Drobná poznámka: Myslím si, že je to len Tvoje presvedčenie a nie poznanie. Poznaním sa to stane až potom, keď si to overíš na vlastnej koži. 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

LS: Čítáš vůbec, co píšu já či kdokoliv jiný? Jako hučet do dubu, opravdu... :roll:
Najednou snad ti, kteří tím, že nemají stejný názor (!) jako ty, ale zato vlastní zkušenost, dostali pomalu nálepku "lháři"? Chtěl jsi poznání z první ruky, tady ho máš a najednou spěcháš pryč, protože jsi se náhodou se svým úsudkem netrefil do reality... stále minimálně mne přesvědčuješ o tom, že astrální světy jsou pro tebe spíš takový nereálný zámek v oblacích fungující podle tvých pravidel, než touha poznat o co jde opravdu :lol: Ááááj cikán, hochu, ty budeš mít jednou opravdu zábavnou cestu. Mám pocit, že pro tebe je astrál jen domeček na hraní, kde si vyléčíš mindráky, a ne zdroj duchovního poznání... no hodně štěstí, "naozaj"... na víc se už dnes večer nezmůžu, odcházím spát pobavena... chvíli jsem doufala v plodnou debatu, ale obávám se, že moje naděje vyšla naprázdno... :mrgreen:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Napísať odpoveď