A dalej? :D

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

A dalej? :D

Príspevok od používateľa bezmenak »

Ked som vstave že sami začnu prebleskovať niake deje doslova reálne sny alebo ako to nazvať su to len také okamihy a dostávate take rany dohlavy pritom že sa naozaj zlaknete (teda pokial ste spukaný :D inak neviem.. ) tak čo mám robiť? :D vedšinou to dlho neudržím a zaspím lebo to robim neskoro večer ked som unavený možno aj preto... :D ale tak proste niečo bližšie o tomto stave a ako dalej.. je to tranz? pritom si voebc necítim ruky mám ich akoby uplne uzmeravene ako keby som si nanich cel unoc ležal alebo niečo také podobné a ked sa snimi snažím astrálne hýbať tak si ruky takmer necítim iba časť rúk a zdá sa mi že sa slabučko pohybuju možno to je hmotné pohybovanie myslím si nwm ledva si to pametám a tažko sa to rozoznáva ked som spečeny a viem že som sa tušim aj s niekym rozpraval myslou najprv som myslel na otazky na ktore sa da odpovedať ano/nie a ked bola odpoved ano tak som mal taky divný pocit že ano a ked nie tak divny pocit že nie ale to som bol asi iba riadne zpečený :D možna pišem blbosti možno to ani nechapete elbo pišem jak retard ale tak ak mi odpoviete budem vážne štastní :D
Napísať odpoveď