Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa reincarnate »

Môže nastať počas bdelého stavu (počas dňa) pri nejakej činnosti že sa bežnému človeku (ktoré nieje médium) podarí zazrieť nejakú tu časť astrálneho sveta ?
dajme tomu že ste sústredený na niečo vo fyzickom svete , napríklad sedíte von na lavičke a vaša pozornosť je upriamená na nejakú činnosť a zrazu periférne zazriete nejakú postavu resp. siluetu postavy , stoji neďaleko vás no keď sa tam obzriete tak tam zrazu nič nieje

môže sa stať ?
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa vlčok »

Áno ale v tom prípade tá entita prešla z astrálu sem okrem toho astrál je stále tu su to len inak energeticky rozložené bytosti takže ak nejaká priveľmi zosilnenie začne ako keby existovať čiastočne aj tu .
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Druhou možnosťou je, že sa na chvíľu "prepol" zrak, ktorý odhalil astrálny svet v najbližšom okolí.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa bezmenak »

Ste normálny:D si prečítajte čo tu píšete za nezmysly , nie nedá sa vydiet inak ako napríklat pod silným vplivom zhúlenia:D vtedy sa znižuje hladina mozgu a najme večer to funguje ked je všade tma a aj mozog prispieva unavenostou k zníženiu hladiny mozgu + viackrát ked ste pod vplivom niečoho:) a ak vydíš triezvy niake haluze tak to je iba silná ludská predstavivost spojená s šokom z obrazu kedy sa prvotné čistačku odrazeného svetla vo vašom uhlu pohladu očí pohybom lámu a vytváraju rozmazaný obraz a vaša predstavivost alebo parnoia dakážu využiť podobne to funguje aj pri vyrušení zo zasnenia:D
Naposledy upravil/-a bezmenak v St Aug 07, 2013 14:23, upravené celkom 1 krát.
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa bezmenak »

Ste normálny:D si prečítajte čo tu píšete za nezmysly , nie nedá sa vydiet inak ako napríklat pod silným vplivom zhúlenia:D vtedy sa znižuje hladina mozgu a najme večer to funguje ked je všade tma a aj mozog prispieva unavenostou k zníženiu hladiny mozgu + viackrát ked ste pod vplivom niečoho:) a ak vydíš triezvy niaky haluze tak to je iba silná ludská predstavivost spojená s šokom z obrazu kedy sa prvotné čistačku odrazeného svetla vo vašom uhlu pohladu očí pohybom lámu a vytváraju rozmazaný obraz a vaša predstavivost alebo parnoia dakážu využiť podobne to funguje aj pri vyrušení zo zasnenia:D
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa Pali »

Bezmenak,

Prečo si myslíš že ostatné vysvetlenia sú také absurdné?
Nepreferujem žiadne z ponúknutých vysvetlení, pričom súhlasím aj nesúhlasím s niečím vo všetkých príspevkoch ... aj v tvojom.

Len sa mi zdá že považuješ svoj názor za absolútny a iné za absurdné. To môžeš samozrejme ... nikto ti v tom nebráni. Avšak takýto postoj môže viesť k ťažšiemu získavaniu nových názorov a pohľadov na veci, a teda k obmedzenému učeniu sa.

Takže vieš prečo máš tieto názory a skúšal si ich pokusne analyzovať a spochybňovať, aby si si doprial možnosť omylu?
- ideálne aj s nejakými praktickými vykonateľnými experimentmi, ktoré majú možnosť niečo potvrdiť/vyvrátiť

... len tak niečo na zamyslenie ...
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa bezmenak »

Lebo je jasne vidno že si len vymýšlajúnemajú to podložené ani len skúsenostiami.. tak to je predsa dovtedy nezmysel:D

ps. :: čítal som len prvé 2vety:)
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa reincarnate »

bezmenak napísal:Lebo je jasne vidno že si len vymýšlajúnemajú to podložené ani len skúsenostiami.. tak to je predsa dovtedy nezmysel:D

ps. :: čítal som len prvé 2vety:)


trochu sa spamätaj , ako by si asi chcel doložiť individuálny zážitok ?
Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa Arcturus »

Ano, je to mozne ja to robim vedome a cielene uz od malicka. Vtedy som nevedel co to je. Dnes to pouzivam v kazdodennom zivote. Inak toto sa tu premiela uz velmi dlho ze aky je rozdiel medzi LD, AT a ja neviem cim vsetkym a ide iba o to akym sposobom sa clovek pripoji. Toto je len dalsi sposob ale z vlastnej skusenosti viem ze cim je mysel bdelejsia tym sa nefyzicka rovina tazsie udrzuje ma hroznu kvalitu a to ovladanie (pohyb alebo interakcia s nefyzickymi entitami) je ako soferovat auto z batozinoveho priestoru (z batozinoveho priestoru auta iduceho za konkretnym soferovanym autom)

bezmenak: mas pravdu v tom co si napisal ale ked jedneho dna a ten den je pre teba v nedohladnej buducnosti (vzhladom na skepticizmus salajuci z tvojich prispevkov) zazijes aj jedno aj druhe (jedno co sa prebera v tejto teme a druhe co si napisal vo svojom prispevku) pochopis ze medzi tymi dvoma vecami je obrovsky rozdiel ktory si okamzite vsimnes az sa to stane. ak chces mat na vec jasny pohlad najprv si to zazi a ak to chces zazit upusti od skepticizmu a pozeraj sa na svet s otvorenou myslou... pozri si film Matrix a oslobod svoju mysel :) :P pretoze lyzicka tu naozaj nieje
Alea iacta est.
Používateľov profilový obrázok
jesy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne Aug 23, 2015 10:15

Re: Videnie Astrálnej roviny počas bdelého stavu ?

Príspevok od používateľa jesy »

Pred 10 rokmi som to zazil. Cakal som na bus a zrazu sa predo mnou na necelu sekundu otvorilo okno, dost siroke ale hlavne strasne vysoke. A videl som kralikarne. Boli vyssie ako tie slovenske, takze predpokladam, ze som videl inu krajinu..
Napísať odpoveď