Ákášické záznamy

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Ákášické záznamy

Príspevok od používateľa reincarnate »

Ahoj,

máte tu niekto skúsenosť s Ákášov ? Ako sa tam môže človek počas OBE dostať ?


diki :)
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Ákášické záznamy

Príspevok od používateľa Pali »

Všetko máš na dosah ruky ... stačí sa naučiť vnímať, vidieť, počúvať ... naučiť sa vypnúť ruch intelektu a pristupovať ku všetkému, čo sa tebe aj zvyšku ľudstva neustále núka.

Chceš najlepšiu, garantovanú, overenú metódu? Skratku ako dosiahnuť "len" prístup do veľkej knižnice záznamov?
Pozor na to čo si praješ ... skratky prichádzajú obvykle aj s lekciou, ktorá hovorí že skratky nie sú správna cesta.

Pravidelne medituj, pozoruj svoje myšlienky, zisti kto si naozaj ... nauč sa vnímať a príde poznanie.
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Ákášické záznamy

Príspevok od používateľa arzen »

hmm... vážne, tak je to.. ozajstné postupy a návody v duchovnej ceste človeka neexistujú... každý na to musí prísť sám.. a to neplatí len o prístupe k akašickym zaznamom..
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
timea
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Okt 17, 2014 14:21

Re: Ákášické záznamy

Príspevok od používateľa timea »

Ja som sa do knižnice dostala asi pred rokom na anjelskom seminári, kde sme mali hromadnú meditáciu - ale musím tiež súhlasiť s vyššie uvedenými príspevkami - nie všetkým sa to v skupine podarilo - tí, čo neboli zvyknutí na meditáciu, si iba "pospali" ...

ja by som doporučila "zostať v obraze" a ďalej sa vzdelávať a skúšať a ak bude nejaká možnosť, čas aj chuť :-) tak sa zúčastniť nejakej relevantnej seansy a tam sa robia veľké progresy - my sme mali 3 - 5 meditácií denne, trvalo to 3 dni a už druhý deň sme sa dostali do Akáše

ale nečakaj, že si tam polistuješ, ak nie si na to ešte pripravený - mne sa tiež vyjavili iba niektoré stránky - časom ich bude viac ... ani pri štúdiu cudzieho jazyka nebudeš študovať odbornú literatúru hneď na prvej lekcii ...
Napísať odpoveď