Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa Apple »

Dobrý deň prajem.
V poslednej dobe sa zaujímam veľa o ezoterike, (niekoľko rokov). Ale o tomto som nechcel.
Ide o to, že som náhodne stretol krestana (je jedno ako) a bavili sme sa o všelijakých veciach (Illumináti,AC atď)
Neviem, nemám slov. Skopírujem vám to sem, čo hovorí o ac.

Áno, počul som, nejakú dobu som to praktikoval. Princíp je ten istý ako v šamanizme. Dostaneš sa do tranzu a cestuješ svety - dolný, horný, a ten stredný je náš. Veľmi dobre to poznám. Otázkou ostáva kto sú tieto bytosti a prečo človek potrebuje navodiť určitý stav mysle, ktorý nie je prirodzený. Neboli sme stvorení s takým stavom mysle, ale s jasnou a čistou mysľou, ku ktorej môže prehovárať Duch Boží. Všetko čo zatemňuje myseľ - alkohol, drogy, nezdravá výživa, nečisté myšlienky,.. nás od vnímania Božieho tichého hlasu vzďaľuje.

Astrálne cestovanie je dôkazom duchovného sveta, ale nie dôkazom života po smrti pre ľudí.
Áno, je to dané len ku príkladu, že aj ľudia užívajúci drogy majú rovnaké skúsenosti po ich užití. Teda je to v stave, keď je značne ovplyvnená tvoja myseľ.
Mám kamarátku, ktorá sa zaoberala tarotovými kartami a bielou mágiou. Okrem toho komunikovala s jej mŕtvym "starkým", ktorý ju ku tomu viedol. Vieš čo bolo prekvapenie? Keď zistila, že to bol len démon, ktorý neberal podobu jej zosnulého starkého. Vyzeral presne ako on! Dokonca aj hlas. Vedel všetko o nej a o vzťahu s jej starkým..

Ja tomu všetkému čo píšeš verím.(Písal som mu o AC, moje skúsenosti)
Sám som zažil astrál vo vlastnom dome a videl som sám seba ako ležím na posteli. A to bolo aj bez drog.Otázka je, musí to byť hneď skutočnosť, že sme tam osobne alebo duch, ktorému dáme priestor pomocou "uvoľnenia" a otvorenia sa jeho vplyvu, nám tie všetky veci v plnosti vyobrazí? Ja som toto zažil na niekoľkých festival. "Vyletel" som z tela a všetko som videl z vrchu - sám seba. Udialo sa to väčšinou v čase, keď som sa dostal do najhlbšieho tranzu počas tancovania.
Alebo preber si Ježiša na púšti, keď ho zobral satan na chrám aby mu ukázal všetky jeho kráľovstva (behom krátkej chvíli mu ukázal celý svet, akoby Ježiš osobne prešiel celý svet, avšak stále bol na jednom mieste). Je to tvoja duša alebo duch, ktorý "uletí"?

čo sa týka magickej šnúry ktorá spája fyzické a éterické telo napísal: Ja tej magickej šnúre neverím. Môže sa zdať skutočná, ale to satan a démon sú majstri v napodňovaní.


čo na to hovoríte? prosím, vyjadrite sa :D aj tí skúsenejší.. napr. WhiteWolfSix .. :D zaujíma ma jeho názor na toto.. :wink:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj Apple,

nuž, predovšetkým Ťa musím upozorniť, že člen ktoréhokoľvek náboženstva má tendenciu vnímať svoje náboženstvo ako to jediné pravé a predurčené k skutočnému duchovnému vývoju. Toto sa netýka len kresťanstva či rímskokatolíckej cirkvy.

Človek totiž potrebuje navodiť určitý stav mysle aj pre skontaktovanie sa s Bohom. Tento stav mysle je kresťanmi navodzovaný skrz modlitbu. Stav mysle navodený motlitbou je iný ako je stav mysle, keď vykonávame každodenné činnosti. No a práve tu je ten bod jedinečnosti, ktorý bude kresťan obhajovať. Stav mysle spojenia s Duchom svätým verzus stav mysle spojenia s inými duchovnými bytosťami.

Zmenených stavov mysle je veľmi veľa a len niektoré z nich sú navodzované chemicky (drogy, alkohol, psychotropné a halucinogénne látky). Jeden z najčastejších zmenených stavov vedomia, ktorý zažívajú všetci (kresťania, židia, moslimovia, budhisti, hinduisti a i.) bez rozdielu na vieru je spánok. Preto si myslím, že je nezmysel tvrdiť, že sú zmenené stavy vedomia človeku neprirodzené. Ako nás môže spánok vzďaľovať od Boha?

Argumentovanie satanom, diablom či démonom je len spôsob akým kresťania zastrašujú tých, ktorí chcú vedieť viac a nestačí im len to, čo im tvrdia členovia ich cirkvy.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Nu pridám sa.. Súhlasím s WW6, ktorý to jednoducho zhrnul.
Už mám ale rozpísané niečo, tak to postnem. Nejako som sa rozpísala... predsalen, náboženstvá sú mi trochu osobná téma.
Otázkou ostáva kto sú tieto bytosti a prečo človek potrebuje navodiť určitý stav mysle, ktorý nie je prirodzený.
Sám napísal, že vycestoval aj počas tancovania na festivale. Bola to neprirodzená činnosť? Myslím si, že zmenené stavy vedomia človeka sprevádzajú naprieč životom, či si ich všíma, alebo nie. Je ním napríklad aj spánok. Počas spánku môže človek aj nevedome vystúpovať z tela, väčšinou si to nepamätá. Taktiež tie myšlienkové úkony, zkrze ktoré človek vstupuje do AC sú podĺa mňa veľmi jednoduché a prirodzené.
Počas chvál sa človek tiež dostáva skrze modlitbu do zmemených stavov vedomia, napriek tomu sú pre mnohých kresťanov spôsobom povzdvihovania duše k Pánovi. Je pravda, že mnohí kresťania nie sú fanúšikmi chvál a na ľudí, ktorý sa ich účastnia sa pozerajú ako na bláznov. Je pravda, že chvály priťahujú niektorých egocentrikov.
Otázka je, musí to byť hneď skutočnosť, že sme tam osobne alebo duch, ktorému dáme priestor pomocou "uvoľnenia" a otvorenia sa jeho vplyvu, nám tie všetky veci v plnosti vyobrazí?
Pri AC človek nemusí byť plne uvoľnený. Stav uvoľnenia sa, aj bez zámeru na AC, je podľa mňa prospešný relax. Aj v noci sa uvoľňujeme.
Takýto argument je podľa mňa súčasť zastrašovania, o ktorm píše aj WW6.
Alebo preber si Ježiša na púšti, keď ho zobral satan na chrám aby mu ukázal všetky jeho kráľovstva (behom krátkej chvíli mu ukázal celý svet, akoby Ježiš osobne prešiel celý svet, avšak stále bol na jednom mieste).
Čo však potom proroctvá, napríklad Ezechiel 37:1-14? Keď Boh volal na Samuela, kým spal? Boli to neprirodzené záležitosti? Áno, dávam príklady zo Starého zákona a kresťania sa opierajú predovšetkým o Nový, síce vychádzajú zo Starého, no Starý je bližší a skôr mi nabehne niečo z neho.
Avšak začínať s argumentociou vrámci Biblie je nekonečné, pretože interpretácia je osobná. O chvíľu by sme mohli vytiahnúť na podporu našej argumentácie Cirkevných otcov a neskorších kresťanských filozofov a myslím, že každý by si našiel podporu svoje, pričom všetky tie osobnosti sú plnohodnotnou súčasťou kresťanskej teológie. Potom by sme mohli prejsť aj na nekresťanskú filozofiu, ktorá mala neodškriepiteľný vplyv na vývoj teológie a už by z toho bol úplný chaos.
AC samo o sebe je podľa mňa neutrálny nástroj, je na nás, ako k nemu budeme pristupovať. Nástrojom je aj hovoriť slovo k duchovným bytostiam (napr. vrámci kresťanstva - anjelom), ku svätým ako sprostredkovateľom slova, či k Bohu - podľa toho, ako slovo človek formuluje, aký zámer doň vloží, môže byť nezištnou modlitbou, ale aj túžbou po manipulácii sveta vo svoj osobný prospech, až preklínaním.

Ako sa vraví - kto sa bojí, nech nechodí do lesa. Určitá miera obáv a skepse je zdraviu prospešná, to áno. Ak si ten chalan zvolil postoj, ktorý má, je preňho možno lepší, drží integritu jeho osoby v bezpečí pohromade, lebo pri takých obavách by si vedomým vstupovaním do AC pravdepodobne ublížil, jeho obavy by sa stupňovali. Nepovažujem to za zlé, pretože nie každý sa rozhodne pre AC, nie pre každého je rovnako vhodné a jedným z ukazovateĺov vhodnosti je podľa mňa vnútorné rozhodnutie pre to. Je to ok, ak má pocit, že mu to do života nepatrí. Ak by ten pocit nemal, tak by ho niečo vnútorné viedlo k vysporiadaniu sa s obavami a opäť by to bolo ok.

Avšak, ako človek plný obáv sa Ťa snaží priviesť tiež k obavám.
Dôležité teda je, čo cítiš Ty, že je pre Teba najvhodnejšie.
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa Apple »

No ja som nikdy nemal obavy.
No potom som stretol toho kresťana :D Sakra, potom myslím pri uvolnovaní na satana :D :D
Uklúdnili ste ma :D
Dakujem ;)
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Keď Ťa zaťažujú také myšlienky pri uvoľňovaní, tak môžeš napríklad vyslovovať na začiatku vstupov do AC nejakú afirmáciu v duchu tej, ktorú vytvoril Robert Monroe, alebo priamo tú. Pogoogli si "Robert Monroe Affirmation".

Prípadne energetický filter, o ktorom je bližšie tu:
viewtopic.php?f=65&t=2270
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa Apple »

Dakujem.
Nechcem zakladať ďalšiu diskusiu, tak napíšem to sem :D
Počul som, že v astrálnom svete existuje nejaké miesto, (neviem), kde máš prístup k informácií. Napr. čo sa kedy stalo,minulost,buducnost,minule životy..,
žial, zabudol som ako sa to miesto volá. Je možné sa tam dostať ? :) (Aj by som si to vygooglil, ale neviem ako sa to miesto volá tak to píšem sem..)
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Nebezpečenstvo náboženskej dekadencie kresťanstva

Príspevok od používateľa psychonaut »

Apple: nič si z toho nerob čo hovoria kresťania na AC. Kresťania oficiálne považujú AC za "okultizmus", teda veľmi vážny "hriech" "proti Bohu".
Ich sa nedá brať vážne. Ľudia, ktorí veria na náboženstvo (kresťanstvo) sú tí najúbohejší ľudia akí len existujú.
Kresťanstvo, ako hovoria juhoamerický šamani, nie je ľudským dielom, ale dielom démonických bytostí supai, ktorí sa snažia zotročiť ľudí a vycuciavať z nich energiu a majú na planétu zem najsilnejší vplyv s pomedzi všetkých druhov bytostí.
Existuje konšpiračná teória, že CIA vyvíjala alebo vyvíja projekty na dokonalé zmanipulovanie a zotročenie ľudí. Pravda je ale taká, že dokonalý projekt manipulácie a zotročenosti ľudí už dávno existuje stáročia: a je to kresťanstvo a islam. Ja vnímam kresťanov ako dokonalo zmanipulovaných a veľmi úbohých ľudí.

Kresťan je ako úbohý zmanipulovaný naprogramovaný stroj a robot. Kresťan je povinný veriť len na náboženské dogmy (a je aj úprimne presvedčený o ich pravdivosti) a má zakázané mať svoj vlastný názor. V kresťanstve je zakázané používať rozum, je zakázané myslieť.
To hovorím ja ako bývalý kresťan a som veľmi vďačný vyššej moci, že mi pomohla sa z tohoto nesmierne mocného začarovaného kruhu manipulácie sa dostať von.
Je na čase, aby sa aj seriózna vedecká akademická psychológia začala vážne zaoberať silou manipulácie náboženstva.

Ja vnímam kresťanov ako v podstate duševne chorých ľudí. Psychiatria oficiálne náboženstva nerieši, ale psychiatrická diagnóza, ktorá je pre kresťanov najbližšia, je bludná porucha, resp. bludná psychóza alebo bludná porucha osobnosti. Blud v psychiatri znamená úplné presvedčenie v jednoznačne nepravdivú vec, ktorú danému človeku nie je možné nijak vyvrátiť, nie je ho možné od jeho presvedčenia odhovoriť. Podobne ako psychiatrický pacient si o sebe môže napr. myslieť, že je Napoleon a vyžaduje od ostatných pocty, aj kresťan verí v jednoznačné klamstvo - napr. na kanibalské bláznovstvo ako je Eucharistia a myslí si, že je to nevyhnutné pre jeho spásu.

A väčšina tých najviac fanatických kresťanov čo poznám, sú psychicky úplne na dne, sú z nich naprosté psychické vyhorené trosky.

Medzi kresťanstvom a nejakou najbláznivejšou a najšialenejšou sektou nie je žiaden rozdiel.
Aký je len úbohý taký človek, ktorí verí na akúsi úbohú mŕtvolu na kríži a zúčastňuje sa obradov s veľmi kontroverznou a zvrátenou kanibalskou symbolikou (to jest pojedanie Ježišovho tela - Eucharistia). Kresťanstvo je zvrátená čierna mágia.

Ako veľmi cynická a odvážna manipulácia so strany kresťanstva je aj to, že sa veľmi oháňa aj slovom "pravda". Pravda je to posledné čo by mohlo mať niečo spoločné s kresťanstvom. Kresťanstvo je to najdokonajelšie klamstvo, aké bolo kedy vymyslené.

Jediný rozdiel medzi nejakou najšialenejšou sektou a kresťanstvom je ten, že na zvrátenosť kresťanstvo si už ľudia zvykli a za tie stáročia ho prestali považovať za niečo kontroverzné a kresťanstvo si vybudovalo vo verejnosti "dôveryhodnosť".
Avšak to že verejná mienka, resp. kolektívne považuje kresťanstvo za niečo "dôveryhodné", neznamená, že je kresťanstvo OK. Aj väčšina sa môže mýliť, veď aj v minulosti všetci ľudia verili, že Zem je plochá a nebola to pravda.
Takže ešte raz opakujem, medzi najbláznivejšou a najviac manipulovateľnou sektou nie je žiaden rozdiel - iba ak v názore verejnej mienky a počte členov.

Tiež nie je treba podceniť ani historickú oblasť kresťanstva.
Na akom podklade bolo zavedené kresťanstvo v Európe? Každý, kto sa nebol ochotný stať kresťanom (kto sa nechcel dať pokrstiť), toho buď zabili alebo ho zmrzačili odzeraním nosa, zhabali mu majetok a dali ho do otroctva. Krutosť Stalinovej a Hitlerovej diktatúry bola len kvapka v mori v porovnaní s krutosťou kresťanskej diktatúry. Kresťanstvo je skutočne neporovnateľne väčšie zlo ako Hitlerov nacizmus a Stalinov socializmus.
Je veľký paradox, že nacizmus je vyhlásený podľa zákonov za ilegálny, ale kresťanstvo nie. Ak by sme mali mať rovnaký meter na nacizmus a kresťanstvo, tak by muselo byť zakázané na verejnosti prezentovať kresťanský kríž rovnako ako aj nacistický hákový kríž.

Planéta Zem aj s jej obyvateľmi je v zlom a úbohom stave - planáta Zme je planétou utrpenia a agónie. Ak chceme, aby sa niečo zmenilo k lepšiemu,musíme sa predovšetkým zbaviť zla - zbaviť sa náboženstva. Náboženstvo nás zaťazuje a brzdí nás, od samého začiatku bolo vytvorené pre cieľ ľudí zotročiť. To je názor ortodoxných juhoamerických šamanov šamanov, (teda nie kadejakých komerčných šoumenov, ktorí sa na šamanov hrajú).

Treba otvorene povedať náboženstvu "nie".
Nedávajte deti krstiť - nedopusťte, aby kňaz robil na vašich vlastných deťoch čiernu mágiu nich túto čiernu mágiu, ktorá je úvodným zasvätením do kresťanstva. Nedávajte svoje deti na náboženskú výchovu, ani na prvé sväté prijímanie, ani na birmovku. Zakazujte im chodiť do kostola a nedopusťte aby si ich chytilo do svojej zákernej pasce nejaké kresťanské spoločenstvá, ktorá sú svojou manipulatívnosťou veľmi zákerné. Do kresťanského spoločenstva sa ľahko vstúpi, ale ťažko vystúpi.
Nedajte si prekliať váš manželský zväzok sobášnymi cirkevnými obradmi v kostole. Dajte si urobiť civilný obrad.
Ak budete v nemocnici na lôžku, nedajte sa vyspovedať u kňaza ani si nedajte od neho urobiť obrad čiernej mágie, ktorý sa nazýva "pomazanie chorých".
Nedajte si urobiť cirkevný pohreb. Dajte s urobiť civilný pohreb.

Dnes sú ešte názory šamanov na náboženstvo pre väčšinu ľudí "kontroverzné", nakoľko túto planétu obývajú ešte nevyvynuté a veľmi nedokonalé duše. Väčšina ľudí nemá záujem o duchovný rast a nerado počúva pravdu. Radšej budú ľudia nepredstaviteľne trpieť ako zmeniť čo i len jeden názor - aj to platí o omných ľuďoch.
Ale ako predpovedajú šamani, planétu Zem čaká len rast smerom kupredu. O nejakých 500-1000 rokov bude vo verejnej mienky obyvateľov Zeme ako úplná samozrejmosť považované náboženstva za zlo, za zlo, ktoré vytvorili bytosti supai.
*************************************************************************************
Viac o kresťanskom náboženstve píšem tu v Blogoch, 2 články:

Kresťanstvo je nechutný, zvrátený, démonický kult krvi. Po krvi túžia len démonické bytosti
blog.php?u=1604&b=51

Náboženská zvrátenosť kresťanstva vs šamanizmus
blog.php?u=1604&b=73&sid=6d6b446a077ddd ... 7f014887d7
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa Apple »

Zaujímavé tvrdenie :) (Y) Dakujem :D
Bože, ten svet je zložitý :D
Podla krestanstva, ked nebudeš veriť, ideš do pekla, a podla tohoto, keď budeš veriť v krestanstvo, ideš do pekla? :D wtf? :D
Aj tak zostanem pri AC.
Inak, premýšlal niekto nad tým, že keď bol prvý človek adam a eva (pozor, boli biely ! ) ako môžu existovať čierny ludia?
fakt, je to celé divné. Ale sú aj dôkazy o pravdivosti biblie, tie proroctvá, čo sa naplnili..
Neviem :´(
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Náboženské chvály, konferencie a Julo Slovák

Príspevok od používateľa psychonaut »

TheDreamingDead napísal: Počas chvál sa človek tiež dostáva skrze modlitbu do zmemených stavov vedomia, napriek tomu sú pre mnohých kresťanov spôsobom povzdvihovania duše k Pánovi. Je pravda, že mnohí kresťania nie sú fanúšikmi chvál a na ľudí, ktorý sa ich účastnia sa pozerajú ako na bláznov. Je pravda, že chvály priťahujú niektorých egocentrikov.
No ja ako bývalý kresťan hovorím, že takých kresťanov, ktorý považujú chvály za bláznovstvo, bohužiaľ nepoznám. Ale kiež by bolo aj medzi samotnými kresťanmi takýchto ľudí čo najviac, ktorý by boli proti tomuto najviac intenzívnemu vymývaniu mozgov, ako sú tzv. chvály. Už aj to by bol určitý pokrok smerom kupredu, ako sa zbaviť tej najviac fanatickej a manipulatívnej formy náboženskej viery.

Chvály, alebo "konferencie" (ako tomu hovoria tiež) sú najsilnejšie náboženské páky manipulácie. Cieľom je nejakým pútavejším spôsobom osloviť mladých ľudí k náboženstvu. Dôležitý prvok manipulácie je tiež samozrejme navodenie pútavej, tranzovej atmosféry, čo najviac posilniť prvok davovej psychózy, funkcia rečníka - hypnotizéra je tiež veľmi dôležitá.
A asi najsilnejšia páka je manipulovať ľudí prostredníctvom emócii, navodenie dojímavej atmosféry, aký je Ježiš užaný keď za nás zmorel, akú má k nám Pánbožko lásku, atď.
Hudba prvok citov a emócii znásobuje.
Náboženský fanatizmus je tam silný - idú z toho ťažké negatívne energie.

Samozrejme časté sú aj tzv. svedectvá, kde niektorí "obrátení" ľudia hovoria ako im "úžasne" zmenil Ježiš život "k lepšiemu" (ktorý bol pred tým "hrozný") alebo ako sa im stal v živote "zázrak" v "mene Ježiša". Samozrejme všetko je to len podvod a manipulácia. Je to len úbohá demonštrácia náboženského fanatizmu a slepej viery, že náboženstvo im zmenilo život k lepšiemu.
Samozrejme cieľom svedectva je pritiahnúť čo najviac ľudí k náboženstvu a upevniť vzťah k náboženstvu.

Ortodoxní šamani pripúšťajú, že aj v kresťanstve sa môže udiať "zázrak" alebo "uzdravenie". Samozrejme je to veľmi vzácny úkaz. Ľudia si silou viery podľa šamanov vytvorili nejakú pseudobytosť - teda náboženskú predstavu Boha. V najnižších astránych dimenziách (je to stále o niečo vyššia dimenzia ako fyzický svet) v okolí planéty Zeme, sú schopní aj šamani vidieť takúto pseudobytosť, ktorú si ľudia kolektívnym vedomým sami vytvorili. Nakoľko ľudia túto pseudobytosť neustále kŕmia energiou, táto entita môže mať aj určitú silu a občas urobiť aj nejaký "zázrak".

Tu si môžete pozrieť aj autentické videá. Každý kto je aspoň trochu nadpriemerne duchovne vyspelý a nie je príliš ľahko hypnotizovateľný a manipulovateľný, musí z týchto kresťanských excesov cítiť negatívne energie. A pripomínam že všetky tie videá, čo robí hudobná skupina eSPe a združenie GODZONE patria oficiálne pod katolícku cirkev. Katolícka cirkev oficiálne toleruje tieto sektárske hnutia vo vnútri seba:
https://www.youtube.com/results?search_ ... spe+chvaly
https://www.youtube.com/results?search_ ... +svedectvo

Fanatické kázanie šéfa GODZONE, kňaza Jána Buca. GODZONE je najväčšie náboženské akcie na Slovensku
https://www.youtube.com/results?search_ ... uc+godzone

Julo Slovák nie je kňaz, je ženatý, je lídrom goslepovej skupiny skupiny eSPe, je najznámejší rečník na chválach, konferenciách na Slovensku (teda nie je to len nejaký malý okrajový nedôležitý človiečik). Konferencie sú veľmi drahé akcie na ktorých si pán Slovák zarobí ťažké prachy, hoci Ježiš hlásal chudobu. Pán Slovák je aj majiteľom obchodu s náboženskou symbolikou, predáva kričká, bundy, šiltovky, atď, s rôznymi agitačnými evanjelizačnými nadpismi, ktoré hlavne robia reklamu jeho náboženským akciám. Všetky obchodné produkty predáva za astronomicky vysoké ceny. Zo svojej evanjelizačnej činnosti robí ťažký nemorálny biznis a ešte ho k tomu aj ťažkými prachmi podporujú rôzni sponzori.
Zmanipulovaní otroci jeho sekty si za astronomické ceny kupujú produkty z jeho obchodu.
A vedenie Katolíckej cirkvi (biskupi), pod ktorú pán Slovák patrí, mu jeho nemorálnu, manipulačnú a biznis-úžernú činnosť krásne toleruje. A podľa oficiálnych pravidiel je vedenie Katolíckej cirkvi (konkrétne biskup BB diecézy) plne zodpovedný za náboženskú činnosť pána Slováka, vrátane jeho úžernosti.
https://www.youtube.com/results?search_ ... lov%C3%A1k

Je veľmi dôležité, aby ste aj vy nenáboženskí ľudia vedeli, ako to v kresťanskom katolíckom náboženskom svete chodí.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa psychonaut »

Apple napísal:Podla krestanstva, ked nebudeš veriť, ideš do pekla, a podla tohoto, keď budeš veriť v krestanstvo, ideš do pekla? :D wtf? :D
Pravdepodobne si takto pochopil tú časť príspevku, kde som hovoril, že kresťanstvo zakazuje používať rozum a myslieť. Lebo ak by človek používal rozum a myslel, nemohol by a nedokázal by veriť v absurdné nelogické dogmy, ktoré kresťanstvo učí.

Podľa učenia kresťanstva samozrejme je možné dosiahnúť spásu a to tým skôr čím viac bude človek dodržiavať všetko absurdné náboženské učenie.

Mimochodom Katolícka cirkev má dodnes celkom oficiálne veľmi kontroverzné stredoveké učenie o sexualite:
KC dodnes oficiálne považuje za vážny hriech masturbáciu, orálny sex (aj medzi manželmi samozrejme), používanie antikoncepcie a odporúča aby pohlavný styk bol čo najkratší a z čo najmenšou vášňou.
A nie je to len nejaké formálne pravidlo, praktizujúci kresťania sa toho skutočne vážne držia a ak to nedodržia, potom sa za tieto intímne veci veriaci spovedajú u pána farára. Katolícka cirkev je nebezpečná sekta, ktorá lezie ľuďom aj do postele.
Samozrejme nie nadarmo chceli úbohí náboženskí fanatici sa pokúsiť zakázať sexuálnu výchovu v nedávnom referende - to bola tá posledná tretia otázka.
****************************************************************************************
Apple napísal:Inak, premýšlal niekto nad tým, že keď bol prvý človek adam a eva (pozor, boli biely ! ) ako môžu existovať čierny ludia?
fakt, je to celé divné. Ale sú aj dôkazy o pravdivosti biblie, tie proroctvá, čo sa naplnili..
Neviem :´(
Ono asi zrovna veľa filozofovať nie je zrovna príliš múdre. Popravdu povediac ani vedci nevedia ako vlastne vznikla zem a ľudstvo (to jest aj prví ľudia Adam a Eva). Aj evolučná teória je len určitou špekulatívnou teóriou, ktorá nemusí byť nevyhnutne pravdivá. Existuje aj teória inteligentného dizajnu, atď

Čo sa týka Biblických proroctiev, je treba brať každú informáciu, ktorú sa niekde dozvieš s určitou skepsou. Netreba všetkému veriť. Ono sa môže nejaký náboženský fanatik fanaticky domnievať, že sa nejaké proroctvo splnilo a z objektívneho pohľadu to tak byť nemusí.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa psychonaut »

Apple napísal:Dakujem.
Nechcem zakladať ďalšiu diskusiu, tak napíšem to sem :D
Počul som, že v astrálnom svete existuje nejaké miesto, (neviem), kde máš prístup k informácií. Napr. čo sa kedy stalo,minulost,buducnost,minule životy..,
žial, zabudol som ako sa to miesto volá. Je možné sa tam dostať ? :) (Aj by som si to vygooglil, ale neviem ako sa to miesto volá tak to píšem sem..)
Amazonskí a Andskí šamani, ktorí sú veľmi skúsení v AC skutočne bez problémov dokážu zistiť minulosť a budúcnosť, je to ich častá činnosť. Juhoamerickí šamani už v roku 2010 predpovedali tieto obrovské problémy s utečencami/imigrantami v Európe, predpovedali, že to bude najväčší problém, ktorému bude musieť nasledovné roky Európa čeliť. A skutočne, kto by to ešte vtedy tušil. A naozaj stalo sa.

Ak hovoria šamani o minulosti, tak skutočne to čo hovoria, zväčša potvrdia aj akademickí historici.

Minulé životy sa ani tak nezisťujú pri AC ako pri meditácii aktivizovaním brušnej čakry.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa sorer »

Apple napísal:Počul som, že v astrálnom svete existuje nejaké miesto, (neviem), kde máš prístup k informácií. Napr. čo sa kedy stalo,minulost,buducnost,minule životy..,
žial, zabudol som ako sa to miesto volá. Je možné sa tam dostať ? :) (Aj by som si to vygooglil, ale neviem ako sa to miesto volá tak to píšem sem..)
Mas na mysli kroniku akasa?
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: Kresťanstvo,Satan a ďalšie.

Príspevok od používateľa Apple »

Hej to, dakujem :ok:
psychonaut dakujem tiež :D tu na forum ste aky všetci rozpísaví :ok: :oops:
Napísať odpoveď