častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

EMI-DJ
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 21, 2010 14:12

častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Príspevok od používateľa EMI-DJ »

Dobrý den, rád bych si s vámi popovídal s mé spánkové paralýze, kterou mívám několikrát do měsíce, ale je trochu jiná než ty, které jsem míval dříve...

Probudím se ve SP a vnímám realitu skrz oči velice věrohodně, z toho usuzuji, že mám fyzicky otevřené oči, protože vidím přesně to co bych viděl kdybych byl vzhůru. Samozřejmě jsem paralyzovaný, ale né tak, jak popisují jiné lidé, já jsem jakoby na gumičce. S velkou námahou se mohu otočit na bok(nefyzicky), ale zase mě to vrátí zpátky na záda, mohu si sednout, ale zase mě to vrátí zpátky. Mohu se dokonce i zvednout (ztrácím ale vidění jsem jakoby slepý) a zase mě to vrátí zpátky. Zkusil jsem i jakoby se přetočit dolů z postele, citím pocit jako že padám z z velké výšky, ale zase mě to zpět doi výchozí pozice, jako kdybych byl na gumě.
Občas se se do toho promítají nějaké sny. Ale nemůžu se z tohoto za boha probudit. Jsem naprosto klidný, protože se mi to děje často. Ale doma, kterou v této paralýze strávím, je opravdu dlouhá. Někdy už si opravdu říkám, že se nikdy neprobudím. Je to pořád to samé dokola. Nevidím žádné přízraky, nic mě neděsí jako jsem to míval dřív, jen tam prostě ležím a pořád mě to vrací...
Například nefyzickými rukami si mohu pohybovat jak chci, sice je nevidím, ale cítím jak snima hýbu, jak třepu s prsty, vše. Jediné co mě dokáže probudit je, že se snažím probudit křikem hlubokých tónů (óóóóóóááááauúúú) protože to jsou jediné zvuky, které ze mě vycházení fyzicky a není to jen křik v mé hlavě (sám ho slyším)

Rád bych se tedy zeptal, jak v tomto případě postupovat buď k tomu, abych astrálně vycestoval, a nebo k tomu abych se hned probudil?
V těchto stavech jsem plně uvědomělý, klidný, a smířený. Spíš mi to otravuje, někdy jsem i naštvaný, protože vím, že se jako vůl budu muset několik minut snažit otáčet a hýbat, zvedat se, chodit po místnosti a pořád mě to bude vracet na stejné místo... a to samé dokola a dokola a dokola... Proto bych se rád naučil buď to posunout do AC a nebo z toho jít prostě ven.

Děkuji za rady :-)
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Príspevok od používateľa reincarnate »

na AC by som mohol skúsiť niektorú z techník napr. v tejto príručke je dosť slušné množstvo návodov ako sa oddeliť prípadne rozšíriť vnímanie astrálneho tela cez rôzne cvičenia

Kód: Vybrať všetko

http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf
pretože podľa tvojho popisu je problém že tvoje vnímanie sa nevie rozhodnúť či je silnejšie vnímanie fyzického tela alebo toho astrálneho takže je potrebné presunúť viac pozornosť práve mimo fyzické telo
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Ahoj EMI-DJ,
znie to, že máš problémy s pohybom v AC. Znie to, že sa prevažne pokúšaš o spôsob pohybu veľmi podobný fyzickému pohybu. Ak chceš uvoľnene cestovať, mohlo by ti pomôcť skúsiť presunúť centrum svojej pozornosti niekam do priestoru, napr. 3 metre pred seba - tvoje astrálne telo bude nasledovať tvoju pozornosť, a takýmto spôsobom sa celkovo presúvať. Treba sa s tým trochu pohrať a prísť na prístup k presunu, ktorý ti sadne...
Nič si nerob z toho, že časť tvojej pozornosti môže ostať vnímať fyzické telo, ber to ako taký.. podmaz. Keď sa na to budeš príliš sústrediť, presunie sa tam väčšia časť tvojej pozornosti a ocitneš sa naspäť v tele.

K rýchlemu prebudeniu je ťažko niečo povedať :) Býva tam veľa faktorov, napr. u mňa to býva nesúlad toho, čo chce myseľ (bdelosť, aktivitu), a toho, čo si telo akoby nutne vyžiada (spánok, regenerácia) - čiže takéto niečo chce v prvom rade prevenciu - dostatočne spať a menej sa hnať.
Na akútnej rovine máš dve možnosti - snažiť sa fyzicky prebudiť, alebo aj odplávať niekde, kde už stratíš vedomie :D
RemyZet
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: St Júl 04, 2012 15:16

častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Príspevok od používateľa RemyZet »

Ahoj EMI-DJ. Docela by ma zaujímalo či si nejako pokročil :) Ak ešte nie, držím palce. momentálne som v podobnej fáze len nie tak často :-|
EMI-DJ
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 21, 2010 14:12

častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Príspevok od používateľa EMI-DJ »

Ahoj, priznam se, ze po zalozeni tohoto tematu jsem mas nej uplne zapomnel, a tedy si odpovedi precetl az ted.

Takze dekuji za odpovedi, zkusim priste pouzit to co jste mi zde poradili.
Jinak jsem porad stale ve stejne fazi, nikam jsem se neposunul a zrovna jsem se z jedne spankove paral. Probudil, naproto stejny prubeh jako vsechny ostatni. Proste jsem uvezneny ve svem tele a kdxz se snazim pretocit, odtahniut ci udelat nejaky pohyb, tak jsem jako na gumicce, zase mi to vrsti do vychozi polohy.
Opravdu zvlastni a ne moc prijemny je pocit, ze muzu volne hybat svyma rukama, ale pokud je dam pred oblicej, tak tam nejsou, pritom bych tu ruku dal do ohne za to, ze ji mam natazenou pred oblicejem, ale jak mam otevrene oci a fyzickym telem nehybu, jen tim astralnim, tam je tam sMozrejme mit nemuzu. Ale je to opravdu divny pocit, jako kdyz by clovek mel amputovsne ruce.

Tskze vsem dekuji za rady, a doufam, ze mi vase rady pomohou
prokopk
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi Okt 12, 2018 8:41

častá spánková paralýza - ale trochu jiná

Príspevok od používateľa prokopk »

Dobrý den, já osobně paralýzou netrpím, ale dost jsem si o tom zjišťoval, protože ta představa mě trochu děsí... Dám sem zajímavý článek http://tajemstvizdravi.cz/spankova-paralyza/ , kde je napsané co ji způsobuje a jak se jí dá předejít, ale nevím 100% zda to funguje, protože sám jsem to zkusit nemohl.
Šéfredaktor magazínů Onefit a Jakbytfit
Napísať odpoveď