Mini LD - ve vzduchu - zase nejaka pitomost

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Mini LD - ve vzduchu - zase nejaka pitomost

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dnes k ranu opet po delsi dobe:

uvedomil jsem si LD kdyz jsem se vznasel asi 300-500 metru nad zemi, dole male cesty, domecky, vesnicky.
Kousek prede mnou stoji nejaky obrovsky vyskony hrad, ktery byl priblizne o 10-20 metru vyssi nez vyska ve ktere jsem se vznasel.
Zajimave je ze sice bylo vsechno naprosto detailni.. ovsem nepamatuji si ani jak jsem se zacal vznaset. Prohlizel jsem si pod sebou krajinu spis to na mne pusobilo jako bych plachtil skoro na miste neco jako drak a nebo se vznasel v nejakem balonu (nikde ale zadny balon nebyl). Pristavat se mi nechtelo protoze jsem mel pocit ze znovu vzletnout by bylo desne namahavy. krajina dole byla uzasna a podrobna.
Najednou jsem mel z nejakeho duvodu pocit ze na hrad se z druhe strany riti nejaci nepratele, nevim proc jestli jsem chtel nekoho zachranovat nebo varovat, rozhodl jsem se ze pristanu na hrade a pujdu dovnitr. Byl to ovsem problem se i o tech 10-15 metru zvednout nahore byla rovna strecha a na ni nejaka dvorana. Spodni patra a okna pusobily takovym divnym zlovestnym dojmem jako by tam uz sidlila nejaka "spatna sila"
Nakonec jsem se zachytil na hornich oknech a pracne se vyskrabal na horni dvoranu (misto strechy) nic vic si uz nepamatuju....

Docela pitomost ani zadny smysuplny zazitek, test reality jsem delat nemusel protoze mi celkem hned doslo ze to je LD.....
Cely zazitek trval dle subjektivniho pocitu tak 3 maximalne 5 minut
Napísať odpoveď