Velmi zvlastny LD (?)

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

kio
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Aug 23, 2009 11:38

Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa kio »

Caute,

v prvom rade sa nijak aktivne o LD nezaujimam, aj napriek ich castemu vyskytu u mna.. Vacsinu takychto snou "pasivne" prespim, teda ich necham prirodzene bezat a v "duchu" vnutornym hlasom a svojimi myslienkami sa zabavam na roznych absurdnostiach a doslova scenkach (niekedy lepsie ako komedia), proste absolutne nezasahujem do sna, iba sa nim necham viest, a kedze mam akokeby mysel aktivnu, je to este vacsia sranda...

ale spat ku problemu. Velmi casto, priblizne 1-2 roky sa sniva furt ten isty sen. Stojim bud v mojej izbe , alebo na balkone, resp. vonku. Vonku panuje obrovska burka (blesky) z ciernymi mracnami (ale neprsi), a je tam az neuveritelny hluk... Len stojim bez pohnutia a pozeram sa nato, vzdy mam strach. V inych snoch som to proste ja, moje myslienky, moja pamat, moje reakcie... v tomto sne som ako keby inde.. Som to urcite ja, ale "nepametam si" na nikoho, na priatelku rodicov, proste na nic.. ale som to ja. (Absolutne to neviem vysvetlit, hadam to niekto pochopi, pretoze klucovy je ten stav mysle, ten pocit). Stojim tam, som to urcite ja, vobec sa to nepodoba na sen, je to uplne realne, bojim sa co i len pohnut. Uplne iny pocit ako sen. Stalo sa mi to uz velmi vela razy, len skoro vzdy stojim inde, ale vsetko ostatne je navlas rovnake.. vzdy sa o nedlho prebudim nato, iba s toho zvlastneho neprijemneho pocitu....

nevie niekto co to je?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

neviem co to je ale znie to super :D
kio
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Aug 23, 2009 11:38

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa kio »

znie to mozno super... ale neni to bohvie co, ver mi... paradoxom je vzdy rovnake prostredie a okolie, zvuky , pocity... a to ze VZDY viem ze prave snivam... nikdy sa nestalo zeby som nevedel ze sa to odohrava prave ked spim...

newiem, ale mam strasne cudny pocit ze to sen neni.. ale zaroven tomu neverim...
Tersias
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut Sep 15, 2009 20:13

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa Tersias »

Mozna by pomohl Lapac snu , tezko rict

Jinak , cetl jsem ze neco podobneho se stavalo pri astralnim cestovani jednomu cloveku.. proste jako by to byl on nekde jinde , kde neznali elektrinu jinak to tam bylo uplne stejne az na to ze meli jinou energii. Vedci to vysvetluji tak , ze jedna duse zije nekolik zivotu v ruznych dimenzich zaroven , tak je mozne ze jsi se do te dimenze premistil
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa Hanyman »

Nic proti vám všem, ale jedno říct musim. Konečně konec světa díky tvé sny mi to upřesnily a podle jedné věštkyně zahynem nějak 2010-2013 urcite jste o tom museli slyset nyni jsem cetl ze slunce dava nejake paprsky tak ta tvoje bourka dcl zapada. Omlouvam se vsem co nechteji zemrit a ti co nechteji zemrit ti at to berou jako vtip, uprimne chci videt jak vsichni zaniknem taky si to vetsina lidi zaslouzime. Uz jen ted je nas svet prohnilej a neni moc lidi co jsou ,,(nevim slovo-neco jako osvicene dobri)´´ a omlouvam se ze jsem sem zanesl tuhle famu a tak ze nicim tvoje tema Kio ale ovsem je mozne ze vidis jak konci svetbylo by to velice zajimave
Tersias
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut Sep 15, 2009 20:13

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa Tersias »

Hanyman a ty zas mas spatne informace , protoze nejen mayove mluvi o "konci casu" nikoliv "konci sveta" , tudiz katastrofy ? Ano , prestani fungovani elektricke energie ? Ano. Ovsem to neznamena konec sveta :) svet si ma projit tezkym obdobim , lide se maji naucit samolecitelstvi , mozna bude populace rapidne redukovana , ale konec sveta ? Nerekl bych :)
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa Hanyman »

dobre :D konec sveta jak ho zname :)
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

nieco sa urcite (z)meni, ale definitivny koniec sveta to este asi nebude :) (aj ked nic nie je vylucene :roll: )
kio
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Aug 23, 2009 11:38

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa kio »

Pred pár dňami znova... tentoraz som videl ako nad hlavov leti lietadlo, teda skor stihacka, v malej vyske, teda asi 50m na zemou, a strasne hucala, ale bol to len moment preletala prakticky hned...

v dialke som videl ludi vo vyklenku panelaku ako sa ohrievaju ohnom horiacim v sude... (alebo v niecom takom), a boli totalne strhany, alebo mali take potrhane, a vsetky rovnake oblecenie.... okreme tohoto bolo vsetko znova rovnake... uz som mal na jazyku otazku ze kto su... ale pred vykriknutim sa "sen" stratil... teda este chvilocku som stal v tme... a vsetko stichlo a skoncilo...

asi to bude nieco s tymi dimenziami, inak sa to vysvetlit fakt neda... dnes som ratal kolko razy sa mi toto prisnilo a uz je toho urcite viac ako 10.... paradoxom je hlavne stale ten "zvlastny" pocit skutocneho bytia... ale bez toho co poznam v tomto zivote...
kio22
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Aug 01, 2013 20:56

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa kio22 »

po troch rokoch spat :) , sice iny nick (zabudol som heslo, sry)

tieto sny pokracuju dalej, nechapem... hlavne v tychto okamzite viem ze spim u seba doma, a ze to neni "realne", proste klasicke LD

velmi divny pocit.. je ze viem ze ja tam nie som, ze to proste akoby vidim inymi ocami.. akoby nejakou chybou vidim veci ocami ineho cloveka.. len s tym ze mam strach

na oblohe je strasny rachot... nieco modre (akoby energia) zacne lietat vzduchom a nicit vsetko naokolo...

ale o to nejde... jednoducho furt dookola ten isty sen.. s malimi obmenami.. ale princip rovnaky..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Mimo témy: Každý užívateľ má možnosť nechať si zaslať nové heslo, ak to pôvodné zabudol. Stačí zadať svoj nick a e-mail, ktorým ste sa zaregistrovali.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Velmi zvlastny LD (?)

Príspevok od používateľa vlčok »

Kio možno je tvoje tušenie správne a to čo je na obloje je vážne energia možno to je aj volanie nejakej entity z astrálu prípadne vidina (asi nie) skús naslúchať ako keby šeptanie hlboko v hlave .Mal som niečo podobne a vždy som cítil rozruch spotil som sa bol som nervózny a počul hluk , potom som sa ukľudnil (dlhší tréning) a začal som počut našeptávanie taktiež ti poradím skús sa pozrieť na vec ako keby kútkom oka poznáš ten pocit keď niečo píšeš na počitači a máš pocit že v periférnom videní v kútku oka niekto stojí?Skús sa tam pozrieť keď sa ti to bude diať skús počúvať zapämetať si čo najviac vecí a hlavne vnímať veci v pozadí a nie tie čo máš pred očami :) U mňa to prestalo keď som sa sústedil a snažil som sa sústediť videl som čiernu osobu(nie černocha skôr ducha,entitu) a cítil som z nej autoritu ona mi niečo povedala a od vtedy to prestalo .
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď