LD zážitky

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

LD zážitky

Príspevok od používateľa Patrix85 »

Kdežto som tu nejakú takú tému určenú ONLY FOR LD nenašiel tak zakladám novú.

Túto noc som mal tuším LD. Neviem to naisto, ale viem, že som vedel, že si tam môžem "pričarovať" všetko čo chcem, robil som to čo ponúkal dej sna. Občas akoby to bol sen sa mi zdá a inokedy ako LD. Ledva som si na ten sen ráno spomenul, ale už si pamätám aj niektoré detaily, ktoré som si v ňom všimol. Je to dosť divné. A nepamätám na noc alebo na pocit, že som si to uvedomil, že snívam. Proste len som vedel, že je to sen. Čo myslíte, dá sa takto zabudnúť na LD? :/ A bolo to vôbec LD? (To by som mal najlepšie vedieť asi ja, čo? :mrgreen: )

Čo si o tom myslíte? Ale, keď si spomínam na ten sen tak si pamätám aj na také detaily, takú reálnosť, že bol taký živý...
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Eddy »

Väčšinou keď mám ja LD tak pri uvedomení že to je LD cítim taký príval energie .. neviem to lepšie vysvetliť .. a zároveň radosť.A poviem si Waaau ,mám LD :D..... .Na LD sa dá zabudnúť ako na hocijaký iný sen .Napríklad ja som si až po 2-3 dňoch spomenul na to ,že som ho mal.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Patrix85 »

hej ved to..r.az som mal LD a to bol taky prival energie ze som mal pocit ze ma odhodi prec :D...ale tentokrat si na nic take nespominam :/
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Atraktiv
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St Jún 30, 2010 20:25
Kontaktovať používateľa:

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Atraktiv »

Problém mnohých začiatočníkov je, že si myslia, že LD nikdy nemali. To pritom nemusí byť pravda, lebo si len to LD nemuseli pamätať :)
Aj ja som si na svoj prvý LD spomenul v podstate až po nejakom mesiaci, keď som mal druhý a nejak sa mi to vybavilo :grin:
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Patrix85 »

napisem sem svoj zazitok lebo neviem ci som mal LD alebo nie aj ked to vyzera ze ano ale zasa ked som si to uvedomil tak do mna nevrazila energia...proste som si to uvedomil a robil co som chcel

prve LD bolo velmi kratke...take ze nas dom je pri mori a vlny su aj 20 metrove, tak to som si neuvedomil ze je somarina ale to ze som pozeral v dome na obraz a o sekundu mala zena na obraze saty kus inac (co by som si mozno ani v reali nevsimol) tak to som si vsimol a uvedomil si ze mam sen...a popritom som prehovoril zenu ktora sledovala ten obraz so mnou ze je to vsetko sen...ona skusila zmenit ram na obraze silou myslienky a vyslo jej to...ja som sa uz zobudzal tak som si povedal ze chcem byt jak superman a ryhclo som letel a potom pustal lasere z oci (v tej panike ze sa uz zobudzam ma nic lepsie nenapadlo vyskusat ) a potom som sa zobudil

druhe LD som mal tiez take ze do mna neudrela energia ale toto uz bolo dlhsie ...najprv som mal sen ze na izbe pri mori (kde sme boli teraz) prileteli sovy, robili hovadiny, zavreli/otvorili okno, namiesto mora bol sad a pod. somariny (chaoticky to tu asi pisem ) a potom to vsetko bolo...prec, vsetko vyzeralo normalne akokeby falosne prebudenie...este som v tom sne rozmyslaml nad tymi sovami ze sa mi snivalo tak toto uz nie je sen...bol som 100% presvedceny ze nesnivam, proste vsetko bolo jak ma byt uplne som tomu veril (viac ako v normalnom sne...ved tu som rozmyslal aj nad predchadzajucim ) az odrazu ludia s plaze zacali levitovat ...ja pozeram...no OK levituju, co je na tom...klesli na zem a zasa vystupili do vzduchu a potom mi dokleple ze pred niekolkymi dnami som takto isto levitroval v sne ja...ze oni mi zobrali napad, a potom mi doplo...ved to je asi sen...skusil som sa vzniest tak ako v tom sne kde som levitoval (moje vsetky sny su nejak divne poprepajane) a vzniesol som sa na d zem...bolo to jasne, snivam...tak hned som si zaletel trocha dopredu, ruky pred sebou (a pochopil som preco sa tak dobre lieta ...lebo mozem lepsie zatacat xD), a potom taky skrat vo vzduchu a padal osm na zem...bol tam strach ale nakoniec som si povedal ze dopadnem bez tazkosti a len tak som doletel na zem a potom som behal po vode, rychlo som behal, skakal po budove, a neviem ci som stihol aj skusit spiderman styl ...potom som sa zobudil


no neviem ci toto niekto bude citat co som napisal lebo je to dlhe a chaoticke ale ak to boli LD tak potom osm mal 3 v priebehu 3 tyzdnov



Atraktiv: to mne sa stava s normal snami :D...obcas si spomeniem aj na zabudnuty a casto sa mi snivaju sny na pokracovanie :)
tu skopirujem co som napisal na ine forum lebo sa mi to nechce pisat rste raz :D

dalsi sen na pokracovanie...prvy bol mozno aj pred polrokom ale ked sa mi sniva pokracovanie tak si spomeniem na zabudnuty

ten prvy bol ze som sa s kamosom ucil levitovat...on ma to ucil

teraz som to uz ovladal v pohode v tomto pokracovani...detaily nebudem pisat lebo tu nejde o to kade sme lietali ale o to ze jak som mal ten sen tak v noci ma omylom zobudila mama jak sa snazila zapnut klimatizaciu na hotelovej izbe ...ked som sa zobudil tak som bol nastvaty ze taky dobry sen mi zmizol, tak som nanho stale myslel, aby sa mi snival dalej ale namiesto toho sa mi snivalo ze som stretol toho kamosa s ktorym som v tom sne levitoval a v sne som mu hovoril co sa mi snivalo ...dost zaujimave :/...v sne hovorit o snoch ktore sa vam snivaju 5 minut predtym ...stalo sa vam uz nieco podobne?
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
Phoenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 12:36
Kontaktovať používateľa:

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Phoenix »

nechcem zakladat novu temu, a moj prispevok je predsa ld zazitok..
ide o to ze ci mi niekto nevie povedat co robim zle ked sa chcem dostat na lucid crossroad.
Dnes som mala sen v ktorom som bola v supermarkete a videla som samu seba nakupovat, co mi prislo az tak nerealne ze mi doslo ze je to sen. Presla som par metrov supermarketu a zbadala som na stene zrkadlo tak ma napadlo ako som chcela vyskusat ist na lucid crossroad, tak som si povedala nahlas ze idem na lucid crossroad, predstavila som si to ze ma byt za zrkadlom, vstupila som do neho. Najprv bola okolo mna tma a potom som sa ocitla v izbe kde spim len tam nebola gravitacia, visela som chvilu vo vzduchu, zavrela som oci, rozplynulo sa to. Zacal sa mi snivat novy sen, bola som v presvetlenej miestnosti, hned ma napadlo ze je to sen, presla som do druhej miestnosti kde boli na celej stene zrkadla, pristupila som k nim, povedala zas ze nech ma prenesu na lucid crossroad, predstavila som si to miesto, vosla do zrkadla, nasledovala znovu chvilu len ciernocierna tma okolo mna, potom som sa ocitla v posteli. Bolo mi jasne ze stale snivam, ale pekne som sa prikrila zavrela oci a spala... v dalsiom sne som uz neprecitla, asi nebol az taky nerealny....
Aiy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi Sep 13, 2013 17:40

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Aiy »

Zdravím. Minule som mal vedomí sen v ktorom boli 2 postavy v podobe mojich bratov. Prišiel som k jednému z nich a opýtal sa : "Čo si vlastne zač? " Jeho reakcia bola dosť zvláštna. Najprv pokojne otočil notebook a spustil mi video. Kým som zistil že to video je nezmysel, on skočil cez kreslo na poličku a premenil sa na kryštálovú mysu ako zviera ktoré nemá kam ujsť tak sa skryje a zamaskuje. Vzal som tú mysu do ruky a premenila sa na podivnú chobotnicu s ostrými zubami a začalo ma to zúfalo hrýzť. Stále som chcel vedieť čo je zač, ale nedostal som odpoveď. Situácia nikam neviedla, tak som tú potvorku pustil a ukončil sen. Stáva sa Vám že takto reagujú?
lucidhawk
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št Dec 10, 2020 22:31

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa lucidhawk »

Carlos Castaneda o nich píše ako o snovych zvedoch /vyslancoch ktorí niesu mojou súčasťou ale sú "z vonku" keby si ho nepustil zo zorneho poľa, nakoniec by sa mal premeniť na "zhluk prskajucej energie" potom mu treba povedať aby ťa vzal do svojho sveta a tam sa údajne dá všeličo naučiť. Toľko aspoň hovorí teória.
Bajo
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Jan 07, 2021 8:52

Re: LD zážitky

Príspevok od používateľa Bajo »

Aiy napísal: Ut Sep 24, 2013 17:37 Zdravím. Minule som mal vedomí sen v ktorom boli 2 postavy v podobe mojich bratov. Prišiel som k jednému z nich a opýtal sa : "Čo si vlastne zač? " Jeho reakcia bola dosť zvláštna. Najprv pokojne otočil notebook a spustil mi video. Kým som zistil že to video je nezmysel, on skočil cez kreslo na poličku a premenil sa na kryštálovú mysu ako zviera ktoré nemá kam ujsť tak sa skryje a zamaskuje. Vzal som tú mysu do ruky a premenila sa na podivnú chobotnicu s ostrými zubami a začalo ma to zúfalo hrýzť. Stále som chcel vedieť čo je zač, ale nedostal som odpoveď. Situácia nikam neviedla, tak som tú potvorku pustil a ukončil sen. Stáva sa Vám že takto reagujú?
Ahoj ja viem čo to je sú to anorganické bytosti vytvárajú snové reality a sú v tom majstri. Ty si jedného odhalil a on sa ti chcel schovať a potom sa bránil lebo bol prezradeny a nemohol už dostať snovu pozornosť od teba. Viem že môžu byť aj veľmi zákerný môžu vás tak zmanipulovať že sa nedokážete vrátiť a ani si to neuvedomíte že spíte.
Napísať odpoveď