Zvieracie prepojenie

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa winchester »

zozaciatku vas uvediem do obrazu: mam macku a este nikdy nespala v mojej izbe, vzdy bud na parapete v obyvacke alebo na kompe, do mojej izby nezabludila ani len cez den, proste nic, a to ju mame 4 roky

mal som asi pred 10 minutami LD, zacinal ako normalny sen, bol som na neakom mrakodrape az nad oblakmi takze som nevidel na zem, potom som neviem preco z neho skocil, ten mrakodrap mal take typicke zrkadlove okna ako vidite vo filmoch, ja som sa za leto do nich zapozeral, potom ked som sa pozrel smerom dole, teda tam kde mala byt zem, tak tam boli taktiez tie zrkadlove okna, akokeby sa preniesli z pohladu vsade naokolo mna, vtedy zacal zase ten moj vnutorny boj s podvedomim o nadvladu nad snom (http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=18&t=1841), premohol som to neak a ovladol som svoje snove telo takze sa mi to premenilo na LD. No ale tie zrkadla sa potom prehlbili akokeby bolo tisic odrazov zrkadla v jednom (napr ako ked postavite oproti sebe dve zrkadla), a vtedy mi doslo ze mam asi problem, kedze som tu niekde cital ze zaciatocnici by nemali prechadzat cez viac ako jedno okno ale ja som prepadol cez niekolko desiatok mozno az sto zrkadiel az ked som preletel cez jedno tak sa so mnou rozbilo a ocitol som sa v prazdnej nicote, proste len tma tam bola, nikto nikde, nevedel som si nic zhmotnit, akokeby som bol niekde uvazneny v hlave, nikde nebol ziadne svetlo, ziadna budova ani koberec, proste jedno velke NIC. no vtedy som si povedal nieco v zmysle ze " super!! konecne LD a ja ho odj***m", tak reku ze sa zobudim ale ono to neslo, stipal som sa, chcel som si obit hlavu o nieco ale nebolo o co a vtedy som spanikaril zacal som tam pobehovat, skoro som sa tam zblaznil, pripadalo mi to ako keby som tam bol 3 dni mozno, potom prisiel ten zasadny okamih, od zufalstva som zacal kricat na plne usta "POMOOOOC!!!", krical som to asi 5 krat, potom som sa zvalil na zem( nechapem na aku ked som ju nevedel pred tym nahmatat) a vtedy mi uz bolo vsetko jedno, ked v tom som sa CHVALAAAA BOHU zobudil, cuduj sa svete akym sposobom : zobudil som sa na brutalne silne mnaucanie mojej macky, prislo to v podstate mozno 20 sekund potom co som krical o pomoc. Ale to mnaucanie nebolo ze bola hladna alebo nieco, nie, ked som sa strhol z toho sna, ona mi cupela pri hlave a mnaucala priamo do ucha ( neprehanam !! ), tak jej budem musiet asi kupit nieco :D lebo neviem co by som tam robil keby ma neprebudila

no a mna by zaujimalo ci mal niekto podobne skusenosti a ci si myslite ci to bola sakramensky obrovska nahoda alebo mohlo tam byt neake to spojenie medzi nami a ona mi chcela pomoct ???

diky za odpoved
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa Bianka »

wow tak toto je zaujímavé :) a náhoda to nebola podľa mňa :roll: :wink:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zážitky so zvieratami nájdete aj tu: http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=25&t=1783,
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa winchester »

no mne sa to tiez nezda ako nahoda tak by ma zaujimalo vyjadrenie neakeho zabehnute cloveka co si o otom mysli
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Winchester, nie nadarmo som Ti do tejto témy dal odkaz na inú tému.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa winchester »

no tak sry ale tamto je AC a tuto si neuzamkol
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal:no tak sry ale tamto je AC
Časom pochopíš súvis medzi LD a AC. :wink:
winchester napísal:a tuto si neuzamkol
Nechápem :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa winchester »

WhiteWolfSix napísal:Časom pochopíš súvis medzi LD a AC.
:D duuufam
WhiteWolfSix napísal:Nechápem
tak myslel som ze taketo duplikacne temy uzamykate
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ja som Ťa na tú tému neupozornil kvôli duplicite tém, ale kvôli obsahu, resp. odkazom na ďalšie diskusie opisujúce zážitky s mačkami.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa sorer »

zaujimave s tou mackou.
Dandy96
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Sep 01, 2013 10:50

Re: Zvieracie prepojenie

Príspevok od používateľa Dandy96 »

Neviem ako vy ale ja si myslím, že mačky vidia démonov a možno jedného uvidela v tvojej izbe a možno ťa chcela ochrániť.
Napísať odpoveď