Bol to LD ?

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Bol to LD ?

Príspevok od používateľa Bianka »

No presne že ani neviem či si to uvedomujem.Dnes sa mi stalo tiež niečo zaujímavé.Snívalo sa mi že prenasledujem Barneyho Stinsona z How I Met Your Mother (neviem či poznáte,začala som to nedávno pozerať a úplne ma to baví :D) a potom neviem ako som zrazu bola s nejakou ženou ktorá bola v tom sne moja šéfka :D a povedala mi že o 15 sekúnd sa zobudím.A o nejakú chvíľu (kľudne to mohlo byť 15 sekúnd :D) som začala cítiť takú čudnú energiu ale neviem či som sa naozaj zobudila.Cítila som to ešte viackrát ale nechcela som sa pohnúť,chcela som vedieť či sa ešte niečo stane.A potom sa mi sníval druhý sen v ktorom som bola Ziva z NCIS (viem,som posadnútá seriálmi :) ) a rozprávala som sa s Tonym (tiež z NCIS) asi o tom čo sa stalo v predchádzajúcom sne.A neviem či som sa medzi tým zobudila alebo ako to bolo a či to bol LD.Aspoň tých 15 sekúnd kým som sa zobudila som si to aj celkom uvedomovala....no neviem :/ ale mala so z toho ráno dobrý pocit :D
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Bol to LD ?

Príspevok od používateľa mato4153 »

mne sa dnes ráno sníval sen (neviem či LD) no šiel som k priatelkinemu domu a rozmýšľal som že na čo tam vlastne idem a zrazu ma napadol zošit z fyziky a ja som sa v tom sne fakt opýtal na ten zošit ale ako keby som stále nevedel či to je sen :D
PS: nakoniec mi dala dejepis :( :D
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Bol to LD ?

Príspevok od používateľa Bianka »

haha dobré :D asi sa už nedozvieme či to boli LD ale nevadí aspon máme nový zážitok :D
land
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 13, 2012 12:10

Re: Bol to LD ?

Príspevok od používateľa land »

Napísať odpoveď