posledný LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

posledný LD

Príspevok od používateľa madagaskar »

Dnes ráno som mal najkrajší LD, aký som kedy mal.

Prvá časť začala na nejakej ulici, okolo pokojne chodili starší ľudia a ulica vyzerala akoby niekde zo stredomoria, taká biela akoby z vápenca a okolo boli historické budovy. V pozadí hrala až taká mystická hudba Nejaký muž spieval a pripomínalo mi to "muezzina" (zvoláva moslimov k motlitbe) + v pozadí hrali bubny. Keď som tam tak stál v strede cesty som videl nejakú škvrnu, tak som na ňu pozrel ukázal na ňu rukou a akoby zdvyhol do vzduchu a zrazu z te škvrny začal do výšky rásť mramorový múr asi meter široký a dalo sa po ňom liezť do výšky tak som liezol. Po nejakom čase lezenia nastala na chvíľu tma a zmenilo sa prostredie a začala druhá časť.
Druhá časť začala akoby na nejakej veľmi vysokej tribúne a podomnou bola krásna zelená krajina, ktorá mi pripadala nekonečná, ale nie jednoliata, ale rôzne odtiene zelene a krajiná vrstvovaná. Stále v pozadí bol počuť spievajúci muž a bubny. Postavil som sa a spravil som jedinú vec, ktorá mi napadla. Skočil som do vzduchu a plachtil som nad tou krajinou. Po chvíli som cítil, že musím pristáť na zemi. Tak som začal klesať a po pristátí na zem som sa zobudil s takým pocitom, aký som ešte nemal. Akoby do mňa udrel blesk a kompletne ma dobil energiou. A už asi hodinu mám husiu kožu, ale nie takú negatívnu, ale pozitívnu a mám pocit, že by som teraz mohol zabehnúť aj maratón
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: posledný LD

Príspevok od používateľa Mysťo »

a nemohli to byť také silné vibrácie? žeby sa ti už začali prelínať LD s AC ? :)
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: posledný LD

Príspevok od používateľa madagaskar »

tak ten pocit trval cely den takze nie :D
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: posledný LD

Príspevok od používateľa Mysťo »

a máš skúsenosti s AC? pretože je možné,že to také niečo bolo a často sa stane, že prvá skúsenosť s AC na človeku nechá nejaký čas "následky", čiže tú "energiu" a tak :) .. ale to je len moja teória,ty to musíš vedieť najlepšie :)
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: posledný LD

Príspevok od používateľa madagaskar »

skusenosti nemam nejak slavne, venujem sa tomu asi rok.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: posledný LD

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Silne emocionálny pozitívny zážitok (nielen LD alebo AC) dokáže človeka silne nabiť energiou, takže to je celkom prirodzená vec. S AC samotným to nemá nič spoločné, jedine to, že sa to deje aj pri AC.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Angelo1354
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Nov 04, 2011 0:39

Re: posledný LD

Príspevok od používateľa Angelo1354 »

raz som v sne hral za AC Milano (neviem prečo vždy som fandil United :D) a dal som gól , celý štadión mi tlieskal a v tom som sa zobudil . Mal som tolko pozitivnej energie že som ani neobsedel a to celý den tak ako aj ty :)
Napísať odpoveď