Jedno krátke LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

jakub89
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St Sep 01, 2010 19:14

Jedno krátke LD

Príspevok od používateľa jakub89 »

Po dlhšej dobe sa snažím opäť venovať mojim snom. Rád si čítam nejaké snové zážitky, tak trochu prispejem.

Kráčal som po chodníku uprostred noci, ale videl som na cestu, pretože v okolí bola akoby tečúca láva a tá chodník osvetľovala. Ako som kráčal, odrazu predo mnou padol meteroit ( asteroid? :) ). Bol však veľký asi ako palec a tak som si ho vzal. (Po mysli mi chodilo za koľko ho asi predám :D )
Potom som sa ocitol na našej bývalej chalupe. Opäť som mal ten meteor v ruke, ale bol už veľký asi ako lopta. Zdalo sa mi to trochu divné, no uvedomenie prišlo až keď som na tom meteorite uvidel ten znak zo šípok recklovateľné :D Uvedomil som si, že je to blbosť a tak som rýchlo chcel v sne niečo vymyslieť, pretože mám tendenciu po pár sekundách od uvedomenia zobudiť sa. Stihol som sa pozrieť na dvere od WC a želať si aby nimi niekto prešiel, ale nič sa nestalo. V tom sa ale obraz začal strácať a ja som precitol. :)
Síce išlo len o mikroLD :lol: mal som z toho radosť..
"Všetko, čo je v človeku krásne, je očami neviditeľné" Antoine de Saint-Exupéry
Ko3ak007
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne Mar 27, 2011 17:27
Bydlisko: Veľké Ozorovce

Re: Jedno krátke LD

Príspevok od používateľa Ko3ak007 »

To sa aj mne stáva, že keď sa dostanem do sna tak daco spravim a som mimo, napriklad minule som mal take nestabilne sny, uvedomil som sa tak som urobil test ze ci mam kontrolu tak som vyskocil ale vsetko bolo ako zalagovana hra a zrazu som bol uplne inde
jakub89
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St Sep 01, 2010 19:14

Re: Jedno krátke LD

Príspevok od používateľa jakub89 »

Tak po dlhom čase znova makro LD ale aspoň niečo :D
Bol som pri nejakom psychológovi. Mal kanceláriu v centre mesta, no keď som vošiel do vnútra, vyzeralo to ako v jaskyni. Boli tam veľké skaly no boli farebné. Farby boli dosť divoké, pripomínali mi nayn cat :D
Potom som sa ocitol v nejakej inej miestnosti, no tiež bolo všetko farebné. Začal som mať zvláštny pocit, že to čo sa deje nedáva zmysel. Mal som podozrenie že ide o sen :) Snažil som sa ovplyvniť snovú realitu, uvidieť niekoho známeho, no nič sa nedialo. Napriek tomu som si začal uvedomovať že snívam. Jedna noha sa mi začala nekontrolovateľne triasť. A vtedy som už preciťoval a obraz mizol, pretože pri mojej nohe sa škrabal pes (už v reáli) :D
"Všetko, čo je v človeku krásne, je očami neviditeľné" Antoine de Saint-Exupéry
Napísať odpoveď