Vedomé snivanie - môj zážitok

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Vedomé snivanie - môj zážitok

Príspevok od používateľa LEVITATE »

5 januára v noci nad ránom ďalšieho dňa LD:

Bol som v priestoroch nejakých ulíc a obydlí s nejakými ľuďmi, najzaujímavejšie na tom bolo to, že sme chceli na určitom mieste prejsť do priestoru, ktorý, ako keby pokračoval ďalej, ale bol oddelený od krajiny, kde sme sa momentálne nachádzali, zvláštne na tom celé bolo to, že hustota, tlak a aj okolie priestoru sa zmenilo a ako keby oťaželo v momente môjho zázračneho prechodu, to čo bolo možné robiť v tom prvom priestore, ->bolo ťažšie robiť v tom druhom priestore...len ja som bol schopný prejsť skrze, niečo ako koberec (múr) on - tento priestor oddeľoval, ostatní to nedokázali a z údivom pozerali,
( cítil som, že aj moje snové telo sa pozmenilo) že ako je možné vojsť do toho priestoru, ktorý pokračuje, ale iba tak ako cez "sklo alebo plagát a realistické pokračovanie ktorý mal" ... pokračovalo to, tým, že v tom novom priestore som šiel sa prejsť na ulicu, kde som si sadol na lavičku a skúšal tie isté veci čo vtedy pred tým ako som tam vošiel, len išli ťažšie, ale bolo to možné učiniť, vedel som, že snívam , nechcel sa z toho prebudiť a sledoval všetko čo tam bolo celkom dlho to prebiehalo, až do chvíle, kedy som sa ocitol doma, niečo ako po falošnom prebudení, bol som v obývačke s rodinou, pokladal som to za realitu a skutočnosť, bol to ešte živší skutočnejší sen, napriek tomu spomienky z toho čo som robil z tých predchádzajúcich snov - mi ostali, tak som sa nesmierne sústredil a koncentroval až kým som sa nevzniesol, robilo mi to ťažkosti cítil som ako energia mocne prúdi do môjho vznášajúceho sa tela, aby som to mohol dokázať, každý to videl odlevitoval som pomerne dlhu diaľku potom som šiel do kuchyne, kde naši mi hovorili, že to nieje možné a takéto kraviny, neverili totižto vlastným očiam......
, nič som si z toho nerobil ako som tam bol a rozprával som s nimi napadlo ma, že tam všetko mám to isté čo v realite, mam kde spať, mam kde sa najesť a tak, že ak by aj to bol sen, tak by mi v ňom nič nechýbalo, bola to presná kópia reality, kde bolo ešte-> reálne v tom ťažkom priestore, niečo dokázať s väčším úsilím.... skúsil som s v tej chvíli prebudiť z toho, ale nešlo to...

Po prebudení mám z toho zvláštny pocit, pretože tieto veci čo sa týka prostredia vnímam rovnakým spôsobom, ale to, že som vo fyzickom tele vytvára podnety, ktoré mi niečo hovoria a vysvetľujú čo sa týka pochopenia toho kde reálne žijem, že čo je všetko v mojich možnosti a schopností.

Nečítam knihy z dôvodu, aby som nebol ovplyvnený, súčasne viem ako sa dostať do takýchto stavov zmeneného vnímania mysle, preto by som bol rád, ak by niekto s podobným zážitkom tomu lepšie rozumel, než ja sám tak sa kľudne ozvite .

Podľa mňa to bol len vedomý sen, ktorý mal určite prvky niečo ako programu na trénovanie v Astrále, ale Astrálne cestovanie to určite nebolo, to vnímam viac a skôr ako omnoho vyšší stupeň snových halucinacií s desivými zrkadlami v noci a tme mimo fyzického tela :twisted: :grin:
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Vedomé snivanie - môj zážitok

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Našiel som odpovede na vysvetlenie tohto sna.

V skutočnosti existujú 5 hustoty prostredia túto informáciu mám od veľmi skúseného človeka, ktorý ma odmalička otvorené tretie oko, vie pracovať s energiami a celý život zasvätil týmto veciam a okúsil klinickú smrť, chodí do amazonie ku šamanom.

Hmota sama o sebe existuje­ vo viacerých­ hustotách­ hovorím to z vlastnej­ skusenosti­ zo snov existuje­ 5 hustôt prvé 3 som odskúšal­ sám vo svojích víziach a snoch.

3 hustota je tá v ktorej žijeme skutočne
4 hustote môžeme zažívať vyššie civilizácie
5 hustote sa nachádzajú ty čo už odišli z tohto sveta

Hovorí aj o tom, ako voľna energia bude prístupná viac ľudstvu, vystupia na povrch ako šialenci alebo blázni a ľudia uvidia tie nezmysli, ich predstavy budú ľahšie zrealizovateľné v negatívnom, alebo pozitivnom zmysle je to obdobie veľkých zmien.

Ezoterické učenie a všetky tie knihy s výnimkou - okrem starých a učinných cvičení jogínov, nás majú zmiasť, aby sme sa nezapodievali a neprikladali pozornosť skutočnému svetu a odpútali ju na nezmysli, rôzne fantazmagorie kníh a vymyslov, ktoré akokeby sa stávali skutočné... Ale tá energia čo tu bude bude vyššia než nízky svet.

Cítiť strach a negatíva­­ toto je práca bytostí z nízkych (dolných­­ svetov),­­ šamani ich predstavuj­­ú pod pojmom "supaj" (dravci),­­ ktoré tvoria u ezoterický­­ch ľudí debilov,­­ aby vyvolávali­­ strach, len aby sa cítili sami ako vyvolený, že len určita skupina ľudí prežije.

Tieto bytôstky­­ môžu pôsobiť,­­ len, aby sa mohli najesť našu energiu,­­ našu životnu energiu,­­ "pránu" a ak my mame strach, ak trpíme, nešťastia­ a vojny a potom môžu na nás pôsobiť skrze ľudí čo ovladajú zapomoci nízkych bytostí.

Nízky svet bytostí vsadil na prirodzenú­ potrebu nebezpečia­, strachu a domyslenej­ blaženosti­ z nevedomia.­

A to nehovorím­ o zrkadlách,­ kde akokeby sa formuje naša duša možnože aj do iných "Ja" ktoré si môžeme osvojiť a pokladať­ to za skutočnosť­ je úplne normálne, že bytosti z nizkeho sveta som už osobne zahľadol, ale je tu niečo omnoho silnejšie a je to energia.
Napísať odpoveď