Hľadanie

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

A máš pravdu. Som primladá, ale to svedčí o mojej zručnosti, ok?
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

A čo si ty Aia? Aká nadprirodzená bytosť?
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

A máš pravdu. Som primladá, ale to svedčí o mojej zručnosti, ok? Neznášam, keď ma niekto takto uráža. A pritom vôbec nevieš čo dokážem. Zabila si niekedy nejakého démona? A ešte k tomu viditeľného? Hmmm...? Teraz buď múdra! Nikdy v živote sa ľudia ako ty nenaučia mágiu. Ak ju nevieš odmala, máš smolu. A vieš čo? Vy ľudia ste bohovský. Pochybujete o mne, ale ja vám vravím. Ešte sme sa naposledy nepočuli, Aia. Dokážem viac než si myslíš. Ešte uvidíš akú som mala pravdu. Začala som úprimne, ale ver moja drahá, že si o mne nepočula posledný raz.
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

Elora napísal:Nie som primladá.
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

Končím s týmto prihlúplim blogom. Ste nanič. Ver, Aia, že my sa ešte stretneme. A už to nebude v dobrom
Aiy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi Sep 13, 2013 17:40

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Aiy »

"Hádžeš ma do jedného vreca s klamármi." - z ktorej mojej vety to vyplýva?
Oháňaš sa tu rečami o tom aká si úžasná, ale čo ja s tým? Keby si radšej napísala nejakú životnú múdrosť, ktorá by členov tohto fóra inšpirovala, nadchla, alebo poradila niečo užitočné. Nemusí to byť nič svetoborné. Úplne by stačila napríklad malá rada o nadobudnutí lucidných snov alebo tak... Pravdepodobne by nastala konštruktívna debata a zmizol by "panovačný tón".
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Primárny problém nevidím v tom, či to dokážeš, alebo nie, atď. ale v tom, že na tom buduješ to, ako sa k Tebe majú ostatní správať.

"Každý veľký čarodej sa raz musel narodiť." - každý a každé čo sa narodil/o sa proste narodil/o.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa sorer »

Mam to tu zamknut ci co? Ale nie necham, nech sa druhy poucia. Inak aj ja som sa narodil, tak len do mna :) Zoberiem to s humorom.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Elora: Nemyslím si, že Ťa niekto obvinil z klamstva. Ako "bohyňa" si nezvládla nedôveru ľudí, ktorí sú o čosi starší, aby hneď uverili niekomu, kto na internete napíše o sebe aký je úžasný. Niekoľkokrát si sa pýtala ako Ťa môže(me) posudzovať, keď Ťa nepoznáme. No práve to, že Ťa nik nepozná, vedie k nedôvere. Dôvera sa buduje veľmi pomaly a pracne. Tvoja netrpezlivosť prameniaca z nízkeho veku sa prejavila práve v tom, že si nebola ochotná budovať si dôveru, ale čakala, že Ti budú ľudia veriť a dôverovať od prvého okamihu. Keď toto v sebe zmeníš, zistíš, že sa Ti otvára brána veľkých možností. Držím Ti palce, aby si to zvládla.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

Samozrejme. Podporu nedostanem už ani u starších. V poriadku. Netrénujem zbytočne. Každú druhú noc nespím. Vždy čarujem. Nedokážem spať. Mám dosť tých všetkých rečí. Od sestry, od vás. Naozaj mám byť prečo pyšná. A to nezmením
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Pali »

Pýcha žiaľ predchádza pádu. Tak to v živote chodí. Hovorím žiaľ, lebo je mi smutno keď vnímam nevyhnutnosť bolesti/utrpenia a zároveň vidím že by to tak nemuselo byť na "ceste" akceptácie, pokory a poznania.
WW6 napísal veľmi pekné slová a ja sa k nemu pripájam v prianí ti, aby si sa spoznala a odhalila to, čo v tebe podnecuje vlastnú tvorbu negatívnych postojov a emócií.

Ja nemám žiadne "super" schopnosti ... teda ak sa neráta super-aktívny intelekt, ktorý sa učím utíšiť.
Mám názor že práve niekto kto nemá potrebu sa porovnávať s druhými zo stavu vnútorného pokoja a mieru, je v sebe mocný cez slobodu zvoliť si vhodný pohľad/postoj k dianiu a k ľuďom v živote.

Nezávislosť od názorov druhých a sloboda cítiť sa radostne bez ohľadu na vonkajšie okolnosti je podľa mňa známka zrelosti.
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

Bohužiaľ, vaše ,,povzbudivé" slová sú mi nanič. Ja nemám v sebe nič negatívne, ba dokonca sa cítim slobodná. A nemáš pravdu. Nie som pyšná takým spôsobom, že sú mi všetci v paži. To nie. Som iba hrdá na to, čo som dokázala a zažila. A hlavne čo som PREŽILA.
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Elora »

Viem, že už veľakrát som mohla byť mŕtva. No som tu vďaka mojej zručnosti v mágii. A Ak toto považujete za nesprávne zmýšľanie, tak potom už naozaj neviem čo je správne a čo nie. Pravdepodobne nič. A možno všetko. Jedno je však isté. Svoje zmýšľanie nezmením. Vďaka nemu proste žijem. A to je najhlavnejšie
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa Pali »

Ďakujem za odpoveď a zdieľanie tvojich myšlienok Elora.

Ja a asi aj ďalší účastníci tejto konverzácie sme mali dojem že si zareagovala podráždene, ba až agresívne na niektoré názory spomenuté hore.

Keď zažívam ja takúto reakciu, vychádza to z dojmu že mi niekto ubližuje. Keď si myslím že mi niekto ubližuje, mám dojem že na mňa útočí a predstava na to ublíženie vytvára predstavu bolesti.
Ako osoba ktorá sa zaoberá prácou s vedomím iste vieš, že to čo príde do vedomia sa stáva v danom momente skutočné. V snovej/nefyzickej realite tvoríme celé svety svojimi emóciami a myšlienkami, ktoré sú prejavom podliehajúceho zámeru.

Takže keď cítim bolesť vytvorenú vnútornými mechanizmami, mám vo zvyku prepnúť sa do role obete. Z tejto role (tohto pohľadu na veci) mám všetky dôvody útočiť na toho, koho vnímam ako útočníka.
A keď teda slovne útočím na niekoho, konám z bolesti. Bolesť nie je príjemná - je mnou obvykle označená ako nežiadúca = "negatívna". Takže toto ja v sebe nazývam negativita.
Všetka negativita je tvorená mojim pohľadom/postojom k veciam/osobám/dianiu. Keby som mal inú interpretáciu toho istého vonkajšieho diania, mohol by som sa cítiť neutrálne, alebo dokonca možno aj šťastne.

A čo sa týka prežitia - ja neviem koľko vecí som prežil. Ale mám vo zvyku ďakovať aspoň každé ráno za to že žijem a za všetky možnosti ktoré sa mi núkajú. Asi by som mal ďakovať aj večer .. obzvlášť, keď sa mi podarí prejsť cez veľa rušných križovatiek, kde jeden moment nepozornosti môže stáť môj život.

Hovorím ti tu o sebe v jazyku "ja", aby som nevytvoril dojem že viem ako to máš ty v sebe. To vieš len ty. Veľmi nerád by som vytvoril dojem že na teba nejako útočím.
Naozaj ti prajem aby si zažívala radosť vo všetkých oblastiach tvojho života - radostní ľudia vytvárajú radostné rodiny, komunity, osadenstvo firiem, obyvateľstvo štátov, populáciu Zeme.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadanie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Elora napísal:Samozrejme. Podporu nedostanem už ani u starších. V poriadku. Netrénujem zbytočne. Každú druhú noc nespím. Vždy čarujem. Nedokážem spať. Mám dosť tých všetkých rečí. Od sestry, od vás. Naozaj mám byť prečo pyšná. A to nezmením
Elora: V Tvojich slovách znie veľa osamelosti. Si osamelá vo svojej jedinečnosti, ktorej rozumie len málokto z Tvojho okolia. Na tomto fóre môžeš nájsť po počiatočnej nedôvere porozumenie. Ak chceš prelomiť túto nedôveru, otvor sa a podeľ sa s ostatnými o svoje zážitky. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď