LD odkaz od starenky

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

LucyD.LucyD
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št Dec 03, 2015 21:11

LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa LucyD.LucyD »

Raz ked som mala LD mi jedna stará žena niečo odkázala. "Sny netreba tvoriť. Sny treba žiť." :wink:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ako tomu odkazu rozumieš, LudyD.LucyD? :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LucyD.LucyD
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št Dec 03, 2015 21:11

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa LucyD.LucyD »

Pochopila som to tak že v LD ako som to robievala netreba pretvárať a vymazávať hocičo lebo to aj zmení podstatu sna. A aj tak sen sa vytvorí sám. My ho iba potom prežívame a na istú domu aj žijeme. Ked je to kvalitný LD dokáže to byť naozaj úžastné. Všetky tie veci čo sa tam dajú a v realnom živote nedajú. :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

No, to si vysvetlila tú prvú vetu odkazu, ale ako je to s tou druhou vetou (Sny treba žiť)? :wink: A nemyslím tým "žitie" sna v sne, ako si to popísala, skôr ma zaujíma žitie sna v skutočnej realite.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa psychonaut »

LucyD.LucyD
tak to ma veľmi teší že sa ti s LD tak dobre darí. Nie je ta až tak veľké percento ľudí, ktorí ich dokážu mať pravidelne a lepšie ich ovládajú. Buď rada, že máš takúto schopnosť a snaž sa to využiť :) (teda tak ti to odporúčam)

starenka tak to si myslím, že bola tzv. učiteľká svetelná bytosť (alebo bytosť APU), ktorá a ti nenápadne v sne zjavila ako starenka. Jej cieľom zrejme bolo ťa lepšie naučiť ovládať lucídne snenie.
Niečo o svetelných bytostiach je aj tu:
blog.php?u=1604&b=75

Odporúčam ti, aby si sa snažila od týchto bytostí toho čo najviac naučiť a snaž sa byť otvorená ich pomoci a učeniu.

A keď ti tak LD dobré ide, určite by bola škoda to nevyužiť aj na to, aby sa sa naučila astrálnemu cestovaniu. Bytosti APU (tak ich šamani nazývajú) by ti v tom rad pomohli. Aj Tomáša takto tie bytosti cez LD naučili AC. Myslím že tu to aj spomína
https://www.youtube.com/watch?v=VJEtxMJwT-A
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
LucyD.LucyD
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št Dec 03, 2015 21:11

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa LucyD.LucyD »

WhiteWolfSix na to sa snažím prísť menšími experimentmi v sne..neviem ako presne to je myslené :)
psychounaut to som veru rada že sa mi darí v LD a zlepšujem sa každú noc pokial sa dá..no teraz si mi aspoň ukázal čo sa ešte dá :) ja že to bola iba náhodná stará žena aj ked mi to bolo podozrivé vzhladom k tomu že ma vetšinou bytosti v sne ignorujú :)
Aiy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi Sep 13, 2013 17:40

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa Aiy »

Nazdar. Otázka na LucyD.LucyD : Ten odkaz od snovej postavy - Žiadala si ju o nejakú múdrosť, alebo vyšla iniciatíva z jej strany?
Podľa mojich skúseností sú niektoré snové postavy ochotné odpovedať na otázky, ale nezvyknú radiť samé od seba. Obvykle majú podobu starého človeka (častejšie muž).
Dnes som sa v sne pýtal prečo máme sny. Odpoveď bola:" Je to príprava na veci, ktoré by sme inak nezvládli. Pomáha nám to vidieť ich výhody."
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: LD odkaz od starenky

Príspevok od používateľa guide »

Sny mame v prvom rade preto, ze nasa mysel ma potrebu sa neustale stotoznovat s roznymi formami a tak si ich projektuje aj v jemnohmotnych sferach. Je to presne to iste, co zijeme cez den v bdelom stave, len sa to odohrava na jemnohmotnej urovni, tak tam platia trosku ine pravidla. Tieto projekcie tvoria vacsinu nasich snov. Ale samozrejme su aj ine druhy snov, prip. do nich vstupuju ine bytosti, ako napriklad pripady, co sa tu spominaju. Mimochodom v nasich snoch sa take bytosti motaju pomerne casto, len to nedavaju najavo, nie vsetky chcu byt videne.
Ak sa tu na to niekto citi, tak si skuste zo snoveho sveta vyskocit do reality a uvidite... ;)
Aby som to trochu priblizil, sny su tvorene len projekciou nasej mysle, nie ako v hrubej hmote, kde je tento svet tvoreny konsenzom a suhrnom kolektivnej mysle. Cize za stenou miestnosti vo vasom sne je uz priamo jemnohmotna sfera. Cez steny sa vyskakuje trosku tazsie, kedze stotoznenie mysle s tym, ze to nejde.. ale napr. zrkadla su na to vyborne. Takze si normalne vyskocte zo snoveho sveta von a ocitnete sa priamo v astrale. Udrzat si tam vsak pozornost a vedomie je ovela tazsie ako v snovom svete, kedze tam sa uz nema mysel na co uputat a zostanete v podstate visiet vo "vzduchoprazdne". Ved poskusajte si, potrenujte.. moznosti su neobmedzene.
Napísať odpoveď