Test reality selhal...

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dRevnik »

Test reality selhal... ano to se mi taky nedávno stalo :-/ bylo to o to horší, že jsem ve snu ten TR prováděl asi pětkrát za sebou... ale jen snově.. prostě nic! Řekl bych, že jsem ve snu nedělal test reality, ale JENOM SE MI ZDÁLO, ŽE DĚLÁM TEST REALITY :-/
obzvlášť po porbuzení, když si to člověk uvědomí by si nejradši nafackoval, jak je tupej :)
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Včera jsem ve snu kontroloval digitálky a selhaly. Třikrát se mi ukázalo to samé, ale problém byl v tom, že jsem si dopředu řekl, že hodinky jsou v pořádku a pak se na ně teprve podíval, ale pak jsem se ještě naštěstí podíval na prsten a poznal jsem sen, protože byl jiný.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

Slavnostně vám oznamuju, že před cca 2 hodinami mi opět selhal test reality - a to test reality o kterém jsem si myslel, že selhat nemůže - opakované čtení textu. Reálnost snových zážitků mě nepřestává udivovat...
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

A jake jsou zkusenosti s tim testem reality nadechnout se s ucpanym nosem? To mi prijde docela neprustrelny :wink:
Jinak pro ty co maji pravidelne LD by mohla byt vyzva, zkusit prave v LD vyzkoumat co je nejucinnejsi test reality a jake sugesce, resp. metody je nejucinnejsi provadet pri bdelem stavu vedomi, aby se clovek v noci rychle dostal do LD.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Takže včera v noci mi opět selhal test reality. Díval jsem se na hodinky a nepoznal jsem sen a to jsem si přitom ještě říkal, že to všechno vypadá jako ve snu. Zdá se, že vstup do bran snů je velmi rafinovaný. Včera jsem byl obelstěn, ale taky mě to dost posílilo na dnešní noc.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

nejjednodussi a nejbezpecnejsi test reality

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

neni nejjistejsi test reality LETANI ? To je jednou jestli to bude jenom vznaseni treba nebo kousek, je to celkem bezpecne.
Jak tady nekdo psal ze jako test "JUMPNUL z okna"
Tak kdyz jsem jeste pred 26-29 lety mival hodne LD, tak jsem presne tenhle test uz pouzival (ani nevim nikdo mi to nerikal nejak mne to napadlo).

Jenze jsem pochopitelne nechtel tak uplne riskovat takze jsem si vzdycky stoupnul par metru pred tim oknem a zkusil letet smerem k oknu - kdyz to fungovalo tak jsem jednoduse pokracoval a vyletel tim oknen ven :angel: :mrgreen: :grin:


Nekdy ty zazitky v LD byvaly tak neuveritelne presvedcive hlavne ten pocit letani a vypadalo to jako uplna samozrejmost a strasne jednoduche, ze jsem byl skoro presvedceny ze to musi fungovat i v realu.
Parkrat jsem teda skakal z zebriku palandy postele.. No je to zvlastni ale ani jednou jsem nevzletl (jednou dokonce natlouk :moon: )) :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

he he, že natlouk :moon:

Ja keď chcem lietať, nikdy ma ani len nenapadlo z nekadiaľ skákať. Proste sa začnem vznášať a po tom už letím kam chcem :angel:

Ťažko povedať, či si niekto niekedy zamenil "našu" realitu so snom, ale ak sa to niekomu stalo, tak neviem. Potom tí, ktorí to testujú tak, že skočia z okna, tak to je dosť blbé. :mrgreen: Z postele sa to ešte dá :grin:
Z1
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

to jsem tomu ale dal ....

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dneska jsem mel pozde rano (pred tim jsem uz byl probuzenej) zase takovej mini-LD. Vedel jsem ze lezim v posteli a mel jsem v ruce nejaky casopis.
Tak jsem si rekl: no dobre tak vyzkousime test reality.
nekolikrat jsem se podival na ruzna slova vetsinou nadpis clanku, pak jsem se podival mimo nebo do jineho rohu casopisu a zase zpet.
Kupodivu pokazde to bylo to same slovo NIC SE NEZMENILO!
Hmm to je teda divny, chtel jsem precist a zapamatovat si alespn kousek vety.. jenze to se mi nepovedlo.. resp. jsem hned poznal ze si to nezapamatuju a nejakou zmenu pri druhem pohledu NEPOZNAM.

Hmm. nevim k cemu to bylo dobre, no mozna aby mi doslo ze radsi nemam ostatni poucovat o tom jak je "RT jednoduchy" ? :blah: :mrgreen: :grin:

Stejne je to pitomost kdyz se pri LD cloveku zda ze si cte nejaky casopis :no:

@dRevnik: nejsi v tom sam
--------------
Zrak1: no malem natlouk resp. jen jsem to zkousel co kdyby to opravdu fungovalo
:snowman:
Naposledy upravil/-a OBI-VAN v St Jan 11, 2006 20:08, upravené celkom 1 krát.
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

Zrak1 napísal: Ja keď chcem lietať, nikdy ma ani len nenapadlo z nekadiaľ skákať. Proste sa začnem vznášať a po tom už letím kam chcem :angel:
Nojo ja vetsinou tak spis jen jakoby "naskakoval na motorku" neco podobne (resp. vznasedlo) :grin:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa sorer »

No mne sa lahsie uvedie v let, ked skocim z nejakeho vyssie umiestneneho objektu, napr. okna na vysokom poschodi. Poskakovanie ako test reality moze lahko zlyhat. Samozrejme predtym ako skocim prevediem niektore ine testy reality aby som mal istotu.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Neviem, ja nejako testy ani nerobím, teda okrem lietania, ale to je tak nejak prirodzené. Proste keď si uvedomím že snívam, proste sa vznesiem a lietam. Nikdy mi to nerobilo problém, pokiaľ si pamätám :D
Z1
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Skúste normálne vzlietnuť k plafonu. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

ahoj mozem na miesto sledovania ruk v realite ... radsej pozerat na svoje tetovanie na zapesti ?? myslite ze ked sa nanho pozrem vo sne tak sa nejak zmeni???a podla toho si uvedomim sen?? :?: :)
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa ibbeta »

no ak tam mas vytetovane napr:" Je toto sen? " tak si myslim ze mozes byt celkom uspesny/a
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

aha ..no chcel som sa radsej nato opytat co nato poviete ... :lol: heh tak tam teda nemam to "je to sen" hahah :) diki teda
Napísať odpoveď