Riziko

Moderátor: Moderátori

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Riziko

Príspevok od používateľa RedHawk »

amethyst napísal:haloo ? :D po akom case lucidneho snivania prislo astralne cestovanie ?? :D 1,2 v podstate brana lucidneho snenia je uz za mnou :DD
LD a AC su dve rozne veci, nie je pravidlo ze po LD nasleduje AC :)
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: Riziko

Príspevok od používateľa amethyst »

dik, ja som len toto chcel vediet, ... ale je velkaa pravdepodobnost ze priidu aj ac vsak? niekedy sa prebudiime do tranzu, a prosto nejak to vsetko spolu suuvisii taze tak :)
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Riziko

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Toto fórum je fakt smiešne v očiach tých ktorý už spoznali, ale aj tak... STRACH môže aj zabíjať ! Záleží len na tom aké predpoklady máš ako rozmýšľaš a aké myšlienky udržuješ vo svojej mysli, tomu čo uveríš stane sa,

Tí čo sa boja, že sa už nikdy nevrátia a nedôverujú si, nerešpektujú základne pravidlá pri cestovaní môže sa im splniť to čo si sami prajú v nevedomosti a hlúposti.

Moc jednotlivca vychádza zo strachu tých čo sa ho boja, záleží na ktorej strane stojíš. Nikdy neukazuj strach hoci budeš mať plné plienky :grin: .

Vesmír je plný nepriateľských dravcov a bytosti s inou energetickou štruktúrou. A ty si sviečka v tej tme ktorá svieti. Dúfam, že som pomohol je to skratka sranda :P...
Robin
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po Máj 30, 2011 14:03

Re: Riziko

Príspevok od používateľa Robin »

LEVITATE napísal:Re: Riziko
od LEVITATE » Uto Apr 26, 2011 14:45
Toto fórum je fakt smiešne v očiach tých ktorý už spoznali, ale aj tak...

Každý kdo začíná se nesmí bát udělat ze sebe blázna :)
Napísať odpoveď