Privolanie tranzu

Moderátor: Moderátori

Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Privolanie tranzu

Príspevok od používateľa Forte »

Ahojte :)
Dneska ráno som skúsila jednu metódu,pomocou ktorej sa mi podarilo vyvolať tranz až 2 krát :) hoci neboli silné,ale hlavne že už viem ako na to :) metóda tu nie je napísaná,alebo aspoň neviem o tom :D takže idem to všetko porozprávať.
Večer pred spaním som si v mysli hovorila,že ráno dosiahnem tranz. Doslova som to prikázala podvedomiu. Nastavila som si budík aby som sa zobudila o 5 hodín neskôr s tým,že dosiahnem LD pomocou tranzu..
Keď som vstala, napadlo ma,že si ľahnem,ale tentoraz opačne,hlavou smerom k severu.To som ale 2 hodiny nemohla zaspať.Dosť mi to vadilo,ale nevzdávala som sa. Prekrútila som sa na ľavý bok.Ležala som bez akéhokoľvek pohybu a čakala. Keď sa mi už v mysli začali vytvárať obrazy, myslela som na tranz. Položila som si v mysli otázku,čo keby mi začali tŕpnuť ruky? No a oni o malú chvíľu fakt začali tŕpnuť :D telo mi oťažievalo,ale dosť pomaly.Nastal aj hukot v ušiach,nebol moc intenzívny.
O krátku chvíľu to všetko zmizlo.Prekrútila som sa teda na pravý bok(tak sa mi aj lepšie zaspáva) a postup som skúsila tak isto ako v predošlom pokuse. Znova som pocítila tŕpnutie rúk, telo mi oťažievalo,hukot v ušiach, tento tranz bol už o trocha silnejší. Začala som rýchlo vizualizovať, že chcem LD a predstavovala som si aj dané miesto kde sa tam chcem ocitnúť. Bola to dosť chyba,pretože tranz nebol tak intenzívny na to, aby sa toto uskutočnilo...
Tak teda ma rýchlo napadlo AC a to som potom pocítila tras v rukách. Nebol rýchly,ani silný,skôr taký mierny. Myslím že to boli slabšie vibrácie.Pomyslela som že ja sa AC trocha aj bojím a prestalo to.
Myslím,že chyba bola že som skoro začala s vizualizáciou..mala som skôr viac prehlbovať tranz..
Ale zase som rada,dnes to bol pre mňa úspech.Takže táto metóda,po zobudení ísť spať opačne sa celkom vydarila :) teda aspoň u mňa :) a zistila som aj to,že sa mi s tranzom najlepšie darí od 5 do 6 hod. ráno :)
Tak teda,ešte zapracovať na strachoch a dostanem sa aj ďalej :)
Napísať odpoveď