Vibračný náramok

Moderátor: Moderátori

Bato
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 01, 2011 10:55

Vibračný náramok

Príspevok od používateľa Bato »

Ahojte, nepoznáte niekto nejaký lacnejší a štýlovejší (nech nevyzerá ako tlakomer) vibračný náramok? Na nete som nejaké našiel, ale väčšina stojí okolo tých 130$ (€) a jeden za 40€ som našiel, volá sa Zband, ale nevyzerá akoby bol ešte v predaji, a z toho videa kto vie či by to pomohlo ku LD/AC tak ako má, lebo to vibrovanie mi príde trocha zvláštne (a či sa tej stránke dá veriť, ale podľa všetkého áno).

Ide o to, že v noci vás zobudí vibrovanie a vy nemusíte nič vypínať, nie je žiaden ohlušujúci hluk a vy môžte ísť späť do sna alebo ak sa zadarí tak do tranzu a následne do sna alebo vyjsť z tela.

Hľadal som aj nejaké hodinky, našiel som vcelku lacné, za 35€, ale zasa je to nepohodlné v noci a dosť ťažké.

Za každú radu a info budem rád.

Tu je link na Zband
http://www.zband.biz/about-zband.php
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Vibračný náramok

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

http://www.miniinthebox.com/bluetooth-b ... 38633.html

Niekedy pred 2 rokmi som si kupil vybracne hodinky - viewtopic.php?f=18&t=1820

Nieako som ich prestal pouzivat, vybrovanie nebolo moc vhodne pretoze som chcel aby sa mi prenieslo do sna ako znamenie ze som vo sne ale nikdy sa mi to nepodarilo.
Ono je to tazko si kupit taketo nieco. Ked to nieje dizajnovane na LD tak nevies ci to bude vhodne alebo nie zistis to as ked to budes mat doma a pravdepodobne zistis ze to boly zbytocne vyhodene peniaze!

Ak to chces vyuzit nato aby si sa len prebudil tak je to OK, ale ked to planujes pouzit tak aby sa ti to prenieslo do sna tak by som sa nato nespoliehal.
Mam aj REMEE, co je vlastne nocna maska dizajnovana na LD a ani jeden LD som jej pomocou zatial nedosiahol a to ju mam uz 3 mesiace.

Najlepsie zo vsetkeho je proste trening a mozno podpora nieakych tych suplementov, inak podla mijho nazoru, vsetky tieto pomocky nestoja zato!
Techniky, cvicenia, odhodlanie, sugescie, pravidelny spanok, snaz sa kazdu noc a ver tomu ze po case to pojde aj samo.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Bato
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 01, 2011 10:55

Re: Vibračný náramok

Príspevok od používateľa Bato »

jaj, dik za odpoved

ale nenapadlo mi zeby sa to dalo preniest do sna, kedze to je nadizajnovane tak aby ta to zobudilo, mozno jedine keby to bolo velmi slabucke, ale ak sm epri tej maske tak ta funguje tusim na tych svetielkach a vraj je fajn ak ti vnoci niekto zasvieti na viecka ked vidi ze si v REM fazy...no ale uz len najst niekoho kto by nato daval pozor :D

momentalne trenujem WILD, zatial ziaden uspec,h, uz to budu skoro dva tyzdne tak uvidime ako to pojde dalej, o tych vibralite som pocul od Katza a ten si to pochvaloval :/ tak teraz neviem no, moj plan bol taky ze ma to zobudi a ja sa bezpohnutia pokusim dostat nazad, popripade vyuzit Radugovu metodu
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Vibračný náramok

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Inak uz dlhsiu dobu som si vsimol ze Dr. Katz sa sem uz nieako nezapaja, co je snim? Tolke roky tu bol aktivny a zrazu us ale rok sa tu neukazal.

Chybas mi tu Dr. Katz dufam ze si OK a ze coskoro sa tu znova ukazes :D
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Bato
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 01, 2011 10:55

Re: Vibračný náramok

Príspevok od používateľa Bato »

jj, tiež som si všimol, že akosi zmizol, dúfajme, že je v poriadku.

Ach, no ja už neviem, možno to je aj tým, že nespím až 5 hodín kým sa v noci zobudím kvôli WILD, ale sny mám aj za kratší čas a aj potom, ale proste nejako, keď zaspím nazad tak nič sa nedeje, len pokračujú sny. Hmm, možno by som mal robiť niečo špeciálne počas toho kým som hore? Okrem čítania si o LD a testovania reality.
Napísať odpoveď