léky působící na LD

Moderátor: Moderátori

darkmarek
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Jan 09, 2016 21:33

léky působící na LD

Príspevok od používateľa darkmarek »

Ahoj beru antidepresivum anafranil antipsychotikum cisordinol a antiepileptikum depakine neberu to na halucinace. Halucinace nemám. Chci vyzkoušet LD. Víte někdo jaký vliv mají ty léky na snění? Sny mívám často ale vzpomínám si na ně matně. Vůbec se mi moje sny nezdají živé nebo realisticky působící. Co by mi mohlo pomoct?
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: léky působící na LD

Príspevok od používateľa psychonaut »

Čavko, tak pokiaľ nemáš nejaké stavy mánie alebo hypománie, tak máš v celku dobre a bezpečne nastavené tie lieky na rozdiel od mnohých iných pacientov. Až na to antiepilepileptikum - ten liek má príliš slabý účinok a to nie je dobré - dávka lieku musí byť vysoká a potom cudzia "chemikália" v tele dosť zaťažuje organizmus. Existujú aj lepšie lieky na to, i keď stále lepšie ako benzodiazepíny.

O psychiatrických liekoch
blog.php?u=1604&b=69

Lieky ktoré užívaš zrovna nejako snenie neovplyvňujú. Možno tak vyššia dávka SSRI by trochu zvýšila pravdepodobnosť sneniu s tých najčastejšie predpisovaných liekov.

Veľmi dobré výsledky čo do snenia má liek metoprolol, určený na krvný tlak a na srdce. Zatiaľ všetci ľudia, ktorých poznám ktorí ho užili, hovoria, že majú sny. V SR metoprolol môže predpísať aj obvodný všeobecný lekár.

Dostupné látky, ktoré vám spôsobia Lucid Dreaming
blog.php?u=1604&b=52
Napísať odpoveď