Prosba o pomoc

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Martina7
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Apr 05, 2017 15:14

Prosba o pomoc

Príspevok od používateľa Martina7 »

Ahojte :) miestami som už zúfalá, že čo sa mi sníva a neviem si niekedy pomôcť. Môj brat mi toto odporučil, tak dúfam, že mi niekto dá radu alebo vysvetlenie.

Ako som si premaľovala izbu na červenú farbu a premiestnila nábytok, tak sa mi začali snívať divné sny. Keď som bola menšia a mala som sa s niekým pohádať ďalší deň, tak sa mi snívalo, že ma chce niekto zabiť. Tak také sny beriem už v pohode. Ale teraz je to zvláštne čo sa deje v mojich snoch.
Som mala obdobie, že sa mi snívali sny o nočných morách. Napríklad - Som mala sen, že ma chcela udusiť nočná mora, ktorá sa volala Barbora. Ten sen trval pár dní. Každí deň cez deň (v sne) som hľadala riešenie ako sa jej zbaviť. Som sa bála zaspávať(v sne). A až po čase mi krsná poradila, že mám ísť nájsť dáke pozostatky čo boli niekde von pohodené a tie som mala zakopať. Bolo neskoro, tak som išla spať a v tú noc ma chcela uškrtiť tá Barbora, a keď mi sedela na hrudníku a držala okolo hrdla, tak som sa konečne aj reálne zobudila.
Ešte sa mi sníval taký sen, že som našla starú kostru, ktorú si pestoval vrah. Potom mi celý postup opisoval, že ako sa k tomu dopracoval a prečo to urobil. Vysvetlenie bolo, že chcel ochutnať ľudské kosti, ktoré sa vápenatili. V tom sne, som sa posunula o rok dozadu a chcela som zabrániť tej vražde.
Teraz mám také sny, že v nich snívam sny a trvajú dlho. Niekedy, sú hrozne nezmyselné. Ale zas inokedy, psychologické a trápia ma. Ak mi viete vysvetliť, že prečo to je alebo čo to znamená, tak ja budem veľmi rada. Vopred vám ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Prosba o pomoc

Príspevok od používateľa psychonaut »

Čavko,
hlavne potrebuješ si zvýšiť vibrácie, naladiť sa na pozitívne energie
Veľký Slovenský liečiteľ a mág Janko Pravda, ktorí zázračne vyliečil tisíce ľudí z tých najťažších chorôb, vrátane metastáz, tisícom ľudí veľmi pomohol, robil aj takéto nahrávky z ktorých ide silná energie.

Počúvaj to cez slúchadla v posteli, tesne pred zaspatím. Ak to budeš počúvať už počas spánku, tiež je to dobre.

http://janpravda.sk/files/seansy.htm

Nezabudni napísať, ako pôsobili na teba tie nahrávky :D
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Používateľov profilový obrázok
heyoka
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po Aug 17, 2015 9:27
Bydlisko: EU
Kontaktovať používateľa:

Prosba o pomoc

Príspevok od používateľa heyoka »

Martina7 napísal:QR_BBPOST
Ako som si premaľovala izbu na červenú farbu a premiestnila nábytok, tak sa mi začali snívať divné sny. Keď som bola menšia a mala som sa s niekým pohádať ďalší deň, tak sa mi snívalo, že ma chce niekto zabiť. .
cervena farba v izbe kde sa spi je dost zle riesenie a ak sa sny zacali objavovat po tychto zmenach je problem.
cervena energetizuje a ak si citliva bude ti sposobovat problemy... zacni zmenou farby.

Martina7 napísal:QR_BBPOST
Teraz mám také sny, že v nich snívam sny a trvajú dlho. Niekedy, sú hrozne nezmyselné. Ale zas inokedy, psychologické a trápia ma. Ak mi viete vysvetliť, že prečo to je alebo čo to znamená, tak ja budem veľmi rada. Vopred vám ďakujem.
toto je moc vseobecne.
Nocne mory mozu byt problemy s beztelcami alebo nieco co je v tvojom podvedomi.

Tym veciam od Pravdu by som sa vyhol, radsej.
Mitakuye Oyasin. Wakantanka Cekiya yo.
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Prosba o pomoc

Príspevok od používateľa Pali »

Aj keď je to už dávno čo si napísala túto svoju otázku, mám nutkanie zareagovať. Možno si už celý problém vyriešila, ale možno aj tak moja odpoveď ponúkne niečo užitočné.

Začala si popisom toho, že si zmenila svoju izbu. Myslím si že to bola reakcia na niečo. Či už sa v tvojom živote tuto na Zemi vtedy niečo dialo alebo sa dialo niečo v tvojej nefyzickej časti - v "snovej realite".
To čo si popísala ako problém mohlo byť z môjho pohľadu práve riešenie - nejaký prejav diania, ktoré sa začalo ešte pred zmenami v tvojej izbe.
Zlé sny sú v mojej skúsenosti len nedokončené lekcie. Nejakým únikom, odmietaním alebo bojom/vzdorom voči tej lekcii sa celý proces vnútornej výuky a zmeny zdržuje a to je neprirodzené - trpíme ak nedovolíme voľný priebeh nevyhnutnej zmene.
Napísať odpoveď