Osoba opakujuca sa v snoch

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

kio2
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Feb 03, 2011 10:43

Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa kio2 »

Pred 4 dnami sa mi v sne zacala zobrazovat pekna dievcina. Mal som k nej uplne zvlastny pocit, taky, akoby mi bola velmi velmi blizska, proste som k nej pocitoval velmi silne emocie. Kedze mam "stastie" a vacsinu svojich snov precitnem, viem o tom ze to je len sen a ja spim vo svojej izbe. Skusil som presunut scenu inde, a to dievca tam ostalo. Samozrejme nic nezvycajne az na.... to ze sa mi prisnila 4 dni po sebe, dnes som skusil tiez "zmenu sceny" a stale ostava ako sucast sna. Nic mi nerozprava, iba sa na mna tak hanblivo usmieva a ja som s nej taktiez rozpacity, a tuto rozpacitost nedokazem vobec ovladnut. Ked zacnem uvazovat nad samotnym snom a co je v nom zvlastne, zacne sa na mna pozerat a usmievat, tak ze ma akokeby paralizuje a nemam dalej zaujem sen pretvarat a zacnem na nu mysliet a pozerame sa na seba :) a pritom mam stale velmi silny pocit ze je to clovek s ktorym mam nieco spolocne, akoby sme sa poznali roky. Ked sa preberiem, mam pocit akoby nebola priamou sucastou sna, ale akoby mala nejaku "moc" nadomnou, resp. nad mojimi emociami. Dievcinu v realnom svete nepoznam, ani jej podobnu. Som zvedavy ci sa mi zase prisni tuto noc, ak to zvladnem skusim sa jej nieco opitat...

Nestalo sa Vam nieco podobne?
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa anth »

Osobne si myslim ze ju skôr ci neskôr stretnes :-D
kio2
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Feb 03, 2011 10:43

Re: Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa kio2 »

hmmm... viem si to predstavit :lol:
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

možno ju fakt stretneš, kto vie :wink:

skús si niečo nájsť o "dream guide" - myslím tým snových sprievodcov, alebo bytosti zo sna, ktoré majú svoju úlohu ("obohatiť ťa" v niečom)

tiež sa mi niekedy v snoch akoby v sérií opakuje jedna bytosť, alebo tá istá v rôznych podobách.. ale no s takou sa v reáli bohužiaľ stretnúť nedá a s medveďom si tiež asi príliš nepokecám :D
kio2
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Feb 03, 2011 10:43

Re: Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa kio2 »

takze dnes sa nit pretrhla, a dokonca si z dneska nepamatam ziadny sen, pricom minimalne 1 sen denne si vzdy pamatam... newa asi som to zakrikol... :cry2:
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa anth »

Mozno si az prilis chcel byt s nou :) Mozno to pride prirodzene zasa
kio2
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Feb 03, 2011 10:43

Re: Osoba opakujuca sa v snoch

Príspevok od používateľa kio2 »

polovicny uspech, mal som sen ze som bol na pracovnom pohovore, a ona tam bola, resp. aspon sa mi zda ze to bola ona. Bohuzial tentoraz bez LD... uprimne uz to prestava byt "normalne"... idem este prestudovat tych dream guide...
Napísať odpoveď