Cas na hodinach

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Storm_9
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 19:23

Cas na hodinach

Príspevok od používateľa Storm_9 »

Tento sen bol fakt cudny, uz som zazila vselico, ale toto mi vyrazilo dych.
Snivalo sa mi, ze idem okolo stolika k svojej posteli. Na stoliku som mala mobil tak som sa nan pozrela aky je cas(bolo 10:05) a isla som si lahnut. Ked som sa zobudila hned som sa pozrela na mobil kolko je hodin, az taky divny pocit do mna vstupil, ked som videla 10:05.
Nechapem ako je to mozne, pretoze viem urcite ze to bol sen, ked som sa prvykrat pozerala na hodiny...
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Cas

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Ked som si precital prvu vetu s tvojho prispevku tak som si myslel ze jaku brutalitu nam tu opises, ale ked len to ze kolko bolo hodin tak jakoze nic moc...
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Cas

Príspevok od používateľa arzen »

mne sa stáva že vstanem pár sekúnd pred zazvonením budíka.... :D A dosť často...
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Cas

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Ahoj Storm,

moja teoria je taka: Kazdy mame svoje telesne hodiny, ktore tikaju tak ako klasicke naramkove, ci tie v mobile. Kedykolvek cez den chceme vediet cas, staci popytat. Ale to byva problem, ze :) No a prave vo snoch mame priamy pristup k nasmu podvedomiu, cize aj k nasim hodinam. Urcite sa Ti uz stalo, ze si sa zobudila minutu-dve pred budikom. To tvoje podvedomie.

Mne sa dnes stalo toto. Zobudil som sa z lucidneho sna v klasickom nelucidnom sne, ale neuvedomil som si to - sen vo sne. Myslel som si, ze som uz hore. Pozrel som sa na hodiny a bolo 8:04. Vstal som z postele, ze normalne zacnem den, ked som sa znova zobudil. Tentoraz to uz bolo naozaj. Znova som kukol na hodiny a bolo 7:54. Nebolo to na minutu presne ako u teba, ale dost blizko. Tie moje hodiny este treba doladit :D Ono sa mi to stalo uz viac krat.

Dakto este moze povedat, ze si astralne cestovala, ale to je podla mna nepravdepodobne.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Cas

Príspevok od používateľa madagaskar »

ja napriklad uz 7 rokov vstavam o 6 rano a budik je uplne zbytocny, vzdy sa zobudim minutu alebo dve pred 06:00
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Cas

Príspevok od používateľa Stejk »

Uplně normálně se bežně probouzím minutu před budíkem, navíc ty vnitřní hodiny fungujou hlavně třeba na hulení
Napísať odpoveď