Potrebujem radu! :/

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

BecauseOfyou
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Jún 09, 2012 19:04

Potrebujem radu! :/

Príspevok od používateľa BecauseOfyou »

Ahojte.... viem možno, že toto veľmi nesúvisí s tím, o čom je táto webka, ale:
Asi pred pol rokom som sa,možno povedať, pohádala s jednou dobrou kamarátkou ešte z bývalej školy. 2 mesiace som mala pokoj, ale potom sa mi začalo snívať o tom, že sme sa udobrili a tak. Ale stále je tá situcie, že ona sedí na gauči, alebo stoličke a je k nej dojdem a objímem sa a poviem mi, že sa na mňa nehnevá za to, čo som jej pred tým povedala a že sme sa povadili. A keď sa ráno zobudím, tak mám sklamaný pocit.
Včera sa mi to snívalo zas, ale potom ako sme sa "rozprávali" a našom udobrení, v sne som si uvedomila, že len snívam a keď som sa zobudila, tak som vôbec nebola sklamaná...
Chcem radu, ako mám ukončiť, tieto sny s ňou, lebo ma ten zlý pocit len zvnútra požiera. :/
Prosím, poraďte mi, lebo už naozaj neviem ako si poradiť. Už sa neviem koho pýtať :/ :S
Vďaka dopredu
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem radu! :/

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Najlepšie bude, keď sa s ňou skutočne udobríš. :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
BecauseOfyou
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Jún 09, 2012 19:04

Re: Potrebujem radu! :/

Príspevok od používateľa BecauseOfyou »

WhiteWolfSix napísal:Najlepšie bude, keď sa s ňou skutočne udobríš. :)
No ano, to by bolo asi najlepšie, ale problém je, že som jej vtedy pred pol rokom povedala veľmi krutú pravdu ... a nevyzerá, že by sa ona chcela so mnou udobriť :/ Aj sme sa viackrát videli ale len sme sa pozdravili a to bol koniec.... Takže ma toto bude trápiť v noch ešte penkú dobu však? :/
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem radu! :/

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Skôr to vyzerá tak, že to nechceš Ty, pretože by si ju napriek všetkému mohla osloviť Ty prvá. Aj "krutá" pravda sa dá povedať rôznym spôsobom a asi si nezvolila ten správny, keď sa kamarátka urazila alebo sa na Teba hnevá, takže skús porozmýšľať kde si spravila Ty chybu a skús ju napraviť. Ale samozrejme, ja ani nik iný Ťa nenútime, len sny Ti jasne ukazujú, že niečo nie je v poriadku a že by si to nemala nechať tak. A zabudni na nejaké cestičky okľukou, aby si sa vyhla tomu, že s ňou budeš komunikovať, mohlo by to pre Teba dopadnúť zle.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď